Ty myślisz
o elektromobilności

My oferujemy Ci różne opcje finansowania elektryka

Poznajmy się!

Chcesz wiedzieć, dlaczego wybraliśmy elektryki?

Każde z nas miało swoje powody!

Elektryki nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery, a cisza panująca w aucie jest po prostu zachwycająca.
Podoba mi się, że elektryki są bardziej niezawodne niż auta spalinowe i nie muszę np. co roku wymieniać oleju silnikowego.
Jeżdżąc elektrykiem, mogę korzystać z buspasów, a także bezpłatnie parkować w mieście i bez ograniczeń wjeżdżać do zielonych stref ruchu.
Elektryk jest łatwy w prowadzeniu i oferuje naprawdę dobre przyspieszenie. Ma prostszą konstrukcję i wydajniejszy silnik.

Elektryczne auta są coraz bardziej dostępne?

Tak. Najczęściej jest to kwestia wyboru finansowania, które można łatwo dopasować założonego budżetu i do indywidualnych potrzeb. Nam się to udało. Poznaj nasze historie związane z finansowaniem elektryków i zobacz, które z nas wybrało kredyt JAK ABONAMENT, a które NAJEM.

Mieliśmy różne potrzeby

Chcę prowadzić aktywne rodzinne życie i cieszyć się nim bez większych ograniczeń. Szukam więc rozwiązań, które nie będą ograniczać moich życiowych planów.

Chcę korzystać z niższych rat
Wolę mieć zawsze swobodę decyzji
Lubię mieć wybór i czas na zastanowienie
Chcę mieć szerszy wybór dostępnych aut
Wolę użytkować auto i elastycznie reagować na ewentualne problemy
Wolę stałą miesięczną opłatę z usługami w cenie
Preferuję proste i wygodne rozwiązania
Lubię mieć wszystko w jednym
Chcę mieć gwarancję mobilności
Szukam zawsze auta, które zmieści się w założonym budżecie

Jakie rozwiązania wybraliśmy?

JAK ABONAMENT

NAJEM

Marek

Nie muszę wnosić wkładu własnego, ale jeśli chcę, mogę w ten sposób obniżyć swoją miesięczną ratę. Nie muszę wpłacać opłaty początkowej, ale jeśli chcę, mogę w ten sposób obniżyć swoją miesięczną opłatę. Korzystam z rat niższych niż w tradycyjnym kredycie, bo nie spłacam całej wartości elektryka, a tylko prognozowaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Mam jedną stałą miesięczną opłatę i po prostu jeżdżę wymarzonym elektrykiem. W opłacie jest już ubezpieczenie, pełen serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody i opcjonalnie także opony. Finansowanie mogę rozłożyć na 2, 3 lub 4 lata. Dopiero na koniec umowy podejmę decyzję, czy chcę spłacić do końca swojego elektryka (jednorazowo lub w dogodnych ratach) i jeździć nim dalej, czy wziąć kolejne auto w ramach nowej umowy. Nie martwię się wzrostem cen części i usług serwisowych.
Na koniec umowy zwracam auto i mogę wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Nie muszę też zajmować się jego odsprzedażą.
Moja rata kredytu JAK ABONAMENT jest niższa także dzięki dofinansowaniu z programu „Mój elektryk”. Może ono wynieść nawet 27 000 zł. Sprawdź szczegóły

Dlaczego te produkty?

Agata

Kredyt JAK ABONAMENT

Marek

NAJEM

  1. Co mi się podoba?
  2. Czego doświadczam?
  3. Co zyskuję?
Dużo niższe raty niż w tradycyjnym kredycie, dzięki czemu mam więcej środków na zupełnie inne potrzeby.
Przede wszystkim swobody podjęcia decyzji na koniec finasowania, czy spłacić auto do końca, czy wybrać nowe w ramach nowej umowy.
Zdecydowanie szerszą gamę dostępnych elektryków, które mieszczą się w założonym budżecie – także dzięki niższym ratom.
Prostota i kompleksowość tego rozwiązania oraz to, że opłata jest stała, a więc nie dotyczą mnie wzrosty cen ubezpieczeń, przeglądów, serwisowania auta itd.
Wygody korzystania z elektryka i gwarancji mobilności w każdej sytuacji.
Komfort jeżdżenia zawsze najnowszym modelem, bo elektryki w NAJMIE mogę zmieniać co rok lub co 2 lata.

Teraz Ty wybierz swojego elektryka i oblicz raty!

  1. Skorzystaj z filtrów, dzięki którym zawęzisz liczbę ofert.
  2. Ustaw założoną miesięczną ratę kredytu lub opłatę NAJMU.
  3. Dopasuj parametry finansowe i prześlij formularz.
MARKA
DOFINANSOWANIE

Wyjaśniamy z ekspertami

Agata

Czy rzeczywiście samochody elektryczne mają bardzo ograniczony zasięg i dlatego nadają się tylko do miasta?
Niekoniecznie. Zasięgi elektryków są stale powiększane. Auta, np. Audi Q4 e-tron, osiągają ponad 400 km na jednym ładowaniu. I jest to całkiem przyzwoity wynik – wystarczający do podróżowania elektrykiem także poza miastem. Trzeba także pamiętać, że stacje ładowania są też poza miastami.

Ekspert

Marek

Czy samochody elektryczne są droższe od spalinowych?
Nominalnie w większości samochodów wciąż tak. Jednak zawsze trzeba brać pod uwagę późniejsze koszty użytkowania, bo te w przypadku elektryków są zdecydowanie niższe. Mam na myśli nie tylko oszczędności na paliwie, ale i na ewentualnych naprawach. Samochody elektryczne mają bowiem mniej podzespołów (czyli mniej części, które mogą się zepsuć), a ich silniki są bardziej niezawodne od spalinowych. Co ważne, jeśli mamy w domu instalację fotowoltaiczną to koszt ładowania naszego elektryka może być nawet zerowy. Przy wyborze elektryka warto także skorzystać z dopłaty z programu „Mój elektryk” i znacząco obniżyć cenę e-auta.

Ekspert

Agata

Czy to prawda, że ładowanie samochodów elektrycznych jest niewygodne i czasochłonne?
Stacji ładowania elektryków wciąż przybywa – nie tylko w Europie, ale i w Polsce. Można więc swobodnie zaplanować podróż nad morze czy w góry z uwzględnieniem np. półgodzinnej przerwy na szybkie ładowanie, a jednocześnie na odpoczynek czy obiad. To już całkowicie normalna praktyka. Oczywiście elektryka można ładować także w domu lub np. w pracy czy podczas zakupów w centrum handlowym. To wszystko kwestia organizacyjna, która wcale nie jest tak skomplikowania, jak mogłoby się wydawać.

Ekspert

Marek

Czy samochody elektryczne trzeba często ładować?
Samochód elektryczny to nie komórka, którą musimy ładować codziennie. Oczywiście, wszystko zależy od tego, jak jakie robimy nim dzienne przebiegi. Jednak np. Volkswagena ID.3, który ma realny zasięg na poziomie ponad 300 km, większość statystycznych polskich użytkowników podłącza do prądu zaledwie raz w tygodniu. I to im w zupełności wystarcza.

Ekspert

Agata

Czy samochody elektryczne są bezpieczne, bo słyszałam o wielu przypadkach pożarów?
Pod tym względem są bardzo bezpieczne. Przede wszystkim elektryki są wyposażone w specjalne systemy bezpieczeństwa zapobiegające pożarom. W razie wypadku, prąd w akumulatorach jest w ułamku sekundy odcinany, a same baterie są umieszczone w odpornych na uderzenia obudowach. Skuteczność tych rozwiązań potwierdziły niezależne testy przeprowadzone przez ADAC. Nie ma także żadnego problemu, aby ładować swojego elektryka w czasie ulewnego deszczu.

Ekspert

Elektromobilność w Polsce

Zastanawiasz się, czy to dobry moment, by przesiąść się do samochodu elektrycznego lub hybrydowego? Ciekawi Cię, czy elektromobilność spełni Twoje oczekiwania? A być może szukasz najlepszego sposobu, by sfinansować zakup pojazdu zeroemisyjnego?

W takim razie koniecznie zobacz trzeci odcinek cyklu spotkań z ekspertami Volkswagen Financial Services.

Dowiedz się więcej

Przeczytaj artykuły na temat naszej oferty finansowej, a jeśli interesują Cię odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, sprawdź FAQ.

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.
Warto wiedzieć

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Krok 1 - wybierz markę, która Cię interesuje:
Krok 2 - podaj dane do kontaktu:
Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.