Porozmawiajmy!

Razem dopasujemy finansowanie elektrycznego AUDI do Twoich potrzeb
Porozmawiaj z Dealerem

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznaj sposób na wygodne korzystanie z elektrycznego Audi

Wybierz bogato wyposażone Audi Q4 e-tron lub Audi Q4 Sportback e-tron dostępne w usłudze Audi Perfect Rent (NAJEM) – z dofinansowaniem z programu „Mój elektryk”.

Audi Q4 e-tron

Opłata Audi Perfect Rent
1711 zł netto/mies. 1

24 miesiące, 10% opłaty początkowej, 20 tys. km/rok

Audi Q4 Sportback e-tron

Opłata Audi Perfect Rent
1715 zł netto/mies. 2

24 miesiące, 10% opłaty początkowej, 20 tys. km/rok

Dlaczego warto wybrać Audi Perfect Rent (NAJEM)?

Korzystasz z kompleksowej usługi

W stałej miesięcznej opłacie NAJMU jest już ubezpieczenie, serwis, assistance, auto zastępcze, pomoc w przypadku szkody. Rekomendujemy także opony.

Masz pełną wygodę użytkowania

Możesz wymieniać auto na nowe nawet co rok i nie zajmować się jego późniejszą odsprzedażą. Po prostu zwracasz auto do salonu i bierzesz kolejne – w ramach nowej umowy.

Nie wypełniasz wniosku o dofinansowanie

Wniosek o dofinansowanie z programu „Mój elektryk” składa Volkswagen Financial Services, a dzięki uzyskanej dopłacie Twoja miesięczna opłata NAJMU jest znacząco niższa.

Nie czekasz na decyzję NFOŚiGW

Uzyskanie dofinansowania z programu „Mój elektryk” to już nasze zadanie. Ty wyjeżdżasz z salonu nowym elektrycznym Audi – bez czekania na rozpatrywanie wniosku.

Potrzebujesz więcej informacji?

Przejrzyj zawartość serwisu emobility.vwfs.pl. Znajdziesz tam odpowiedzi na wiele Twoich pytań.

1. Produkt finansowy Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o., dedykowany dla nowego modelu Audi Q4 e-tron objętego dofinansowaniem NFOŚiGW w ramach programu „Mój elektryk”. Przykładowa rata miesięczna wyrażona w wartościach netto w finansowaniu Audi Perfect Rent przy dofinansowaniu opłaty początkowej z programu „Mój elektryk”. Oferta ważna do wyczerpania zapasów, o szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera marki Audi. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

2. Produkt finansowy Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o., dedykowany dla nowego modelu Audi Q4 Sportback e-tron objętego dofinansowaniem NFOŚiGW w ramach programu „Mój elektryk”. Przykładowa rata miesięczna wyrażona w wartościach netto w finansowaniu Audi Perfect Rent przy dofinansowaniu opłaty początkowej z programu „Mój elektryk”. Oferta ważna do wyczerpania zapasów, o szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera marki Audi. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.