Porozmawiajmy!

Razem dopasujemy finansowanie elektrycznego AUDI do Twoich potrzeb
Porozmawiaj z Dealerem
Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Finansowanie elektrycznego Audi odpowiadające Twoim potrzebom

Określ swój miesięczny budżet na nowy samochód i sprawdź możliwości finansowania konkretnego modelu.
Następne przejdź do kalkulatora rat.

PROFIL KLIENTA
DOFINANSOWANIE

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapraszamy na stronę internetową, która pomoże Ci zrozumieć pojęcia związane
z finansowaniem pojazdów elektrycznych emobility.vwfs.pl.

Klasa sama w sobie i bezapelacyjna solidność, a także w pełni elektryczny napęd. Producent zadbał o to, by każdy mógł wybrać swoje elektryczne Audi także spośród niezawodnych ekomodeli. Audi e-tron, Audi e-tron GT, Audi RS e-tron GT, Audi Q4 e-tron czy Audi Q8 e-tron to bez wątpienia samochody, za którymi każdy obejrzy się na ulicy. Pomijając aspekty ekologiczne, uwagę przyciąga bowiem majestatyczny wygląd SUV-ów klasy premium.

Audi e-tron GT szczególnie zachwyci Cię podświetlonym na całej długości tyłem. Z kolei najnowszy model elektryka marki imponuje przestronnym wnętrzem, które jest na tyle elastyczne, że bagażnik powiększysz w nim nawet do 1490 l. Ci, którzy zechcą poznać Audi Q4 e-tron także od wewnątrz, docenią nieskazitelny dźwięk, który zapewnia system SONOS premium sound.

Możesz w łatwy sposób stać się użytkownikiem Audi w wersji elektrycznej. Koszt nie jest przeszkodą, gdy w grę wchodzi finansowanie, dzięki któremu nowe auto jest dostępne bez wykładania gotówki. Jeśli jesteś właścicielem firmy, możesz nabyć swoje nowe Audi elektryczne z finansowaniem JAK ABONAMENT, czyli Audi Perfect Lease. Ten typ leasingu gwarantuje użytkowanie auta, nawet jeśli nie dysponujesz wolnymi środkami na wkład własny – albo po prostu nie chcesz ich angażować. Wniesienie go choć w części obniża miesięczną ratę – warto mieć to na uwadze, pamiętając, że nie jest to warunek konieczny do zawarcia umowy.

Finansowanie JAK ABONAMENT polega na tym, że spłacasz jedynie oszacowany przy zawieraniu umowy spadek wartości auta podczas jego finansowania, a nie całą jego wartość rynkową. Pod koniec umowy decydujesz, czy zwrócisz swoje elektryczne Audi do salonu, czy wykupisz i nadal będziesz nim jeździć, a może sprzedasz we własnym zakresie – Twój ruch. Pierwsza opcja pozwala niemal od razu wybrać nowszy model z finansowaniem. Jeśli zależy Twojej firmie na niskich kosztach całkowitych finansowania elektrycznego Audi to warto sprawdzić tradycyjny leasing. W leasingu KLASYCZNYM spłacasz przez okres umowy całkowitą wartość umowy by na koniec wykupić auto już od 1% wartości. Klienci indywidualni mogą skorzystać z kredytu JAK ABONAMENT czyli Audi Perfect Credit.

Jeśli cenisz komforty użytkowania samochodu i chcesz mieć wszystkie najważniejsze usługi w jedne miesięcznej opłacie - NAJEM jest dla Ciebie. Volkswagen Financial Services oferuje kompleksowy NAJEM Audi dla przedsiębiorców i Klientów indywidualnych. W jednej opłacie masz zawarte takie usługi jak serwis, ubezpieczenie komunikacyjne, assistance, auto zastępcze i zarządzanie szkodami oraz opcjonalny serwis opon. Co najważniejsze płacisz co miesiąc stałą opłatę a pod koniec umowy po prostu zwracasz auto do dealera. Masz możliwość skorzystanie z kolejnej umowy NAJMU i wyboru nawet co 12 miesięcy nowego elektrycznego modelu Audi.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.