Porozmawiajmy!

Razem dopasujemy finansowanie elektrycznej Škody do Twoich potrzeb
Porozmawiaj z Dealerem

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Finansowanie elektrycznej Škody odpowiadające Twoim potrzebom

Określ swój miesięczny budżet na nowy samochód i sprawdź możliwości finansowania konkretnego modelu.
Następne przejdź do kalkulatora rat.

DOFINANSOWANIE

Wynik: 0

Potrzebujesz więcej informacji?

Przejrzyj zawartość serwisu emobility.vwfs.pl. Znajdziesz tam odpowiedzi na wiele Twoich pytań.

Elektryczny SUV Škoda Enyaq i Enyaq Coupé to auto, które ułatwi codzienne życie rodzinne lub funkcjonowanie Twojej firmy. Możesz sobie pozwolić na jazdę nim zarówno jako osoba prowadząca firmę, jak i Klient indywidualny. Nawet jeśli nie zamierzasz angażować środków w zakup. Polecamy rozwiązania finansowe JAK ABONAMENT, które w odróżnieniu od tradycyjnych bazują na szacunkowej ocenie, ile elektryczna Škoda będzie warta w dniu zakończenia leasingu czy kredytu – na tej podstawie obliczana jest rata.

Nie masz firmy, ale potrzebujesz auta prywatnie. Mamy dla Ciebie produkt finansowy Škoda Kredyt Niskich Rat. Dzięki tej ofercie, użytkujesz samochód, niejako pożyczając go i płacąc za to stałą ratę raz w miesiącu. Jest w nią wliczone ubezpieczenie komunikacyjne za pierwszy rok.

Dodatkowo ratę ustalasz według parametrów, jakie najbardziej Ci odpowiadają. Wybierasz okres kredytu (trzy lub cztery lata), limit kilometrów oraz wkład własny. Nie musisz go jednak wnosić, gdyż zaczyna się od 0% wartości samochodu. Maksymalnie możesz wpłacić 30%. Taka wpłata obniża ratę.

W przypadku przedsiębiorców kalkulator wygląda tak samo, ale z myślą o Tobie przygotowano Leasing JAK ABONAMENT i to dla niego obliczasz swoją ratę. Leasing JAK ABONAMENT działa na tej samej zasadzie jak kredyt JAK ABONAMENT i cechuje się duża elastycznością.

Wszystkie formy finansowania JAK ABONAMENT elektrycznej Škody gwarantują elastyczne zakończenie umowy, co jest bardzo wygodne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Istnieje prawdopodobieństwo, że po kilku latach powiększy się rodzina, a firma zmieni profil działalności. Jest wiele sytuacji, dla których wcześniejsze deklaracje mogłyby być dla leasingobiorcy już nieaktualne. Na szczęście pomyśleliśmy o tym, żeby otworzyć się na kilka możliwości. W momencie zakończenia umowy przedsiębiorca zwraca elektryczną Škodę do salonu i może wówczas wziąć inny model z kolejnym finansowaniem. Może także zatrzymać swoje auto, wykupując je za kwotę podaną w umowie. Osoba prywatna może wykupić swoją Škodę elektryczną, korzystając także ze spłaty ratalnej. Z łatwością odda też samochód dealerowi i zamieni go na nowy z kolejnym finansowaniem.

Alternatywną dla leasingu i kredytu JAK ABONAMENT jest produkt KLASYCZNY, który cechuje się niskimi kosztami całkowitymi finansowania. Na koniec umowy wykupujesz auto już od 1% wartości umowy. Dla klientów, który cenią sobie komfort użytkowania auta i wszystkie najważniejsze opłaty z tym związane chcą mieć w jednej miesięcznej opłacie oferujemy NAJEM. W ramach opłaty NAJMU są wliczone takie usługi jak serwis, ubezpieczenie komunikacyjne, assisstance, auto zastępcze, zarządzanie szkodami czy nawet opcjonalny pełen serwis opon.

Škoda Enyaq to elektryk na miarę naszych czasów, dostępna jest także w nadwoziu Coupé. Szybciej go naładujesz, ma także większy zasięg, czyli na jednym ładowaniu pokona dłuższą trasę. Stylowy, a przy tym sprawiający wrażenie mocnego i niepowtarzalnego na zewnątrz, a przy tym niezwykle funkcjonalny i wygodny w środku samochód. Škoda Enyaq i Enyaq Coupé została wykończona ekologicznymi materiałami, a w jej wnętrzu zamontowano wiele przydatnych i funkcjonalnych schowków. Funkcjonalne są także systemy, z których może korzystać kierowca – wspomagające i ułatwiające jazdę, cofanie czy parkowanie. Warto zdecydować się na tego elektryka także ze względu na udogodnienia, które czekają na użytkowników podczas codziennej jazdy.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.