Porozmawiajmy!

Razem dopasujemy finansowanie elektrycznego Volkswagena do Twoich potrzeb
Porozmawiaj z Dealerem

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Finansowanie elektrycznego Volkswagena odpowiadające Twoim potrzebom

Określ swój miesięczny budżet na nowy samochód i sprawdź możliwości finansowania konkretnego modelu.
Następne przejdź do kalkulatora rat.

DOFINANSOWANIE

Wynik: 0

Potrzebujesz więcej informacji?

Przejrzyj zawartość serwisu emobility.vwfs.pl. Znajdziesz tam odpowiedzi na wiele Twoich pytań.

Jako właściciel firmy możesz wybrać swojego nowego elektrycznego Volkswagena z finansowaniem takim jak leasing. Leasing dla Klientów biznesowych to leasing JAK ABONAMENT, czyli (EasyDrive), leasing KLASYCZNY, czyli EasyBuy. W pierwszym na raty płacisz tylko za część wartości samochodu – spadek w czasie finansowania oszacowany i wpisany w Twoją umowę leasingu. Leasing KLASYCZNY każe spłacić całą wartość samochodu. Koszty wrzucasz jednak do rozliczenia podatku, są firmy, którym zależy właśnie na takiej możliwości. Poza tym rata wykupu samochodu jest w tym przypadku niższa niż w leasingu JAK ABONAMENT i zaczyna się już od 1% wartości pojazdu. Ale oczywiście nie każdy chce wykupić auto na stałe, popularne staje się użytkowanie, a potem wymienianie pojazdu na nowszy model. Ratę oszacujesz w przygotowanym powyżej kalkulatorze.

Leasing KLASYCZNY oraz JAK ABONAMENT to także możliwość wyboru na koniec umowy, jak chcesz zakończyć finansowanie. Możesz zwrócić samochód i nie zajmować się jego odsprzedażą. Wymieniasz po prostu swój obecny samochód na nowy i ponownie użytkujesz przez kilka lat – to dobra opcja dla wszystkich, którzy lubią często zmieniać auta. W końcu możesz wykupić samochód i pozostawić w firmie. Wśród dostępnych opcji, znajdziemy również NAJEM, w którym koszty związane z użytkowaniem elektrycznego auta, naprawami i serwisem, likwidacją szkód czy też zapewnieniem dostępu do samochodu zastępczego, wliczone są już w stałą miesięczną opłatę. Dzięki temu zyskujemy pełną kontrolę nad wydatkami oraz pewność, że opłaty przez cały czas trwania umowy będą na stałym poziomie. Usługa NAJMU aut elektrycznych Volkswagen jest dostępna zarówna dla Klientów biznesowych jak i indywidualnych. Po zakończeniu umowy NAJMU zwracasz po prostu auto do dealera. Masz też możliwość wzięcia nowego elektrycznego Volkswagena w kolejny NAJEM z nową umową. Jakie modele Volkswagena można wybrać w finansowaniu?

Wśród aut, które stanowią szczególnie łakomy kąsek na rynku elektromobilności znajdziemy Volkswagena ID.3. W 2023 r. Volkswagen zaprezentował odświeżoną wersję swojego elektrycznego modelu kompaktowego. Zmianie uległ nieco wygląd zewnętrzny – m.in. zniknął znajdujący się pomiędzy maską z szybą czarny pasek, a także zmienił się nieco wygląd tylnych lamp z opcjonalnymi dynamicznymi kierunkowskazami. Auto, podobnie jak w swojej pierwszej odsłonie, prezentuje się bardzo nowocześnie, z wręcz zyskało jeszcze pewien pierwiastek dojrzałości. Na wyposażeniu nowego Volkswagena ID.3 możemy znaleźć również szereg funkcji mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dostępny jest np. Travel Assist, który utrzymuje pas ruchu, ale może też utrzymywać np. odległość od poprzedzającego nas pojazdu. W sytuacjach awaryjnych kierowcę wspomóc może Front Assist oraz Emergency Assist. W trasie natomiast możemy docenić działanie aktywnego tempomatu ACC. Wszystkie inteligentne systemy wspomagające kierowcę, które mogą znaleźć się na pokładzie Volkswagena ID.3 zbiorczo określane są mianem IQ.DRIVE. Elementem, który z jednej strony poprawia komfort obsługi funkcji pojazdu, ale może mieć wpływ również na zwiększenie bezpieczeństwa jest system obsługi głosowej, pozwalający sterować np. radiem czy nawigacją.

Jeśli szukasz elektrycznego mocnego SUV-a, to dobrze trafiłeś. Volkswagen ID.4 to drugie auto elektryczne marki Volkswagen. Charakteryzuje się atrakcyjną stylistyką ze sznytem sportowym, którego nadają duże alufelgi (21 cali). Ledowe lampy i reflektory IQ.Light to elementy, dzięki którym samochód zyskuje na nowoczesnym wyglądzie i jest dobrze widoczny w nocy. Oprócz imponującego wyglądu zewnętrznego samochód ma także bogate i komfortowe wnętrze, a także obszerny bagażnik. Wiele systemów wspomagania kierowcy to prawdziwe zbawienie przy parkowaniu czy długiej jeździe, a połączenie ze smartfonem zapewni dodatkowo rozrywkę podczas jazdy. Nie do przecenienia jest możliwość ładowania samochodu nawet z domowego gniazdka.

Volkswagen ID.5 to elektryczny SUV coupe o zasięgu sięgającym nawet do 536 kilometrów. Taką drogę możesz przemierzyć na jednym ładowaniu samochodu, które przeprowadzisz nawet w domu. ID.5 jest wyposażony w światła, które przyciągają swoją innowacyjnością: IQ.LIGHT. Dzięki matrycowej technologii nie oślepiają one samochodów jadących z naprzeciwka. W tym modelu za sprawą Park Assist Plus możesz zapisywać manewry parkowania, aby auto następnym razem parkowało automatycznie. Inne technologiczne rozwiązania, które są pomocne przy prowadzeniu, to na przykład Travel Assist. Panuje nad tym, by pas ruchu czy odpowiednia prędkość cały czas były utrzymywane. Cyfrowe systemy w Twoim elektrycznym Volkswagenie ID.5 są na bieżąco aktualizowane za sprawą Over-the-Air, więc nic Ci nie umknie, cały czas masz aktualne informacje. Jesteś ze wszystkim na bieżąco.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.