Porozmawiajmy!

Razem dopasujemy finansowanie elekktrycznej CUPRY do Twoich potrzeb
Porozmawiaj z Dealerem

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Finansowanie elektrycznej CUPRY odpowiadające Twoim potrzebom

Określ swój miesięczny budżet na nowy samochód i sprawdź możliwości finansowania konkretnego modelu.
Następne przejdź do kalkulatora rat.

DOFINANSOWANIE

Wynik: 0

Potrzebujesz więcej informacji?

Przejrzyj zawartość serwisu emobility.vwfs.pl. Znajdziesz tam odpowiedzi na wiele Twoich pytań.

Użytkowanie samochodu elektrycznego wiąże się z udogodnieniami i oszczędzaniem na wielu poziomach. To m.in. ładowanie – tańsze niż tankowanie – darmowe parkowanie czy jazda buspasami, która pozwala omijać korki. W dodatku są sposoby na sfinansowanie elektrycznej CUPRY inaczej niż poprzez wykładanie gotówki.

Wśród modeli CUPRY znajdziemy wyposażony w nowoczesne technologie model elektryczny. CUPRA Born wyposażona jest w liczne systemy online i dodatkowe pakiety technologiczne, dzięki którym auto prowadzi się wyjątkowo komfortowo i wygodnie. Warto wybrać finansowanie, dzięki któremu nie trzeba spłacać całości wartości elektrycznej CUPRY Born i można ją rozłożyć na atrakcyjne raty.

Leasing Moc Niskich Rat to leasing JAK ABONAMENT, o który może się postarać właściciel firmy. Jeśli chcesz użytkować zeroemisyjny model CUPRY, ta opcja jest dla Ciebie. Zakłada ona spłatę jedynie przewidywanej utraty wartości w trakcie korzystania z samochodu przez okres leasingowania. Jeśli chcesz zobaczyć swoją ratę czy też porównać z innymi produktami - sprawdź powyższy kalkulator rat. Znajdziesz w nim parametry, takie jak: okres finansowania podany w miesiącach, opłatę wstępną zaczynającą się od 0% wartości auta, w końcu roczny limit kilometrów. Leasing JAK ABONAMENT jest elastyczny gdy chodzi o zakończenie umowy. Wówczas możesz wybrać jedną z trzech opcji: zwrot samochodu do salonu i zakończenie finansowania, zwrot i wzięcie w kolejny leasing innego modelu lub wykup swojej elektrycznej CUPRY i dalsze użytkowanie. Dla Klientów indywidualnych w formule JAK ABONAMENT dostępny jest Kredyt Moc Niskich Rat.

Jeśli zależy Tobie na niskich kosztach całkowity finansowania i wykupie na koniec umowy auta na własność to wartym polecenia będzie produkty KLASYCZNE. W trakcie finansowania KLASYCZNEGO - leasingu dla firm oraz kredytu dla Klientów indywidualnych spłacasz cała wartość auta by na koniec umowy wykupić je na własność już od 1% wartości auta.

Osoby i firmy ceniące komfort użytkowania mogą skorzystać z NAJMU. W ramach jednej miesięcznej i stałej opłaty wliczone są takie usługi jak ubezpieczenie komunikacyjne, serwis, opcjonalny serwis opon, assistance czy zarządzanie szkodami i auto zastępcze. Po okresie umowy nie musisz się martwić odsprzedażą auta, bowiem zwracasz swoją elektryczną CUPRĘ do dealera z możliwością wyboru kolejnego auta z nową umową finansowania. Pojazdy w NAJMIE możesz bowiem zamieniać w ramach kolejnych umów nawet co rok.

CUPRA Born zainteresuje Cię nie tylko dzięki swojej zerowej emisji spalin. To imponujące auto osiąga maksymalna moc oraz ma wiele systemów, które dbają o komfort jazdy. Swój nowy samochód, który wybierzesz w salonie, możesz ładować nawet w domu. Jego zasięg to 552 km – tyle przejedzie na jednym ładowaniu. Prędkość od zera do setki rozwija w 6,6 sekundy, a moc maksymalna 231 KM. Uwagę zwraca adaptacyjne zawieszenie DCC, które przystosowuje się do drogi, tak byś nie odczuwał(a) nierównej drogi czy skrętów. Auto wydaje dźwięk, który pozwala pieszym je usłyszeć. Błyskawiczne osiągi Twojej CUPRY Born są możliwe dzięki pakietowi e-Boost. Podsumowując: samochód ten sprawi, że Twój komfort jazdy wejdzie na wyższy poziom, a przy tym będziesz korzystać z reprezentatywnego drapieżnego auta.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.