Porozmawiajmy!

Razem dopasujemy finansowanie elektrycznego dostawczego Volkswagena do Twoich potrzeb
Porozmawiaj z Dealerem

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Finansowanie elektrycznego dostawczego Volkswagena odpowiadające Twoim potrzebom

Określ swój miesięczny budżet na nowy samochód i sprawdź możliwości finansowania konkretnego modelu.
Następne przejdź do kalkulatora rat.

DOFINANSOWANIE

Wynik: 0

Potrzebujesz więcej informacji?

Przejrzyj zawartość serwisu emobility.vwfs.pl. Znajdziesz tam odpowiedzi na wiele Twoich pytań.

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID.Buzz Cargo oraz ID.BUZZ w nadwoziu typu van. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz wykładać dużej gotówki, a mimo to możesz z niego korzystać.

Dzieje się tak za sprawą produktów finansowych – niektóre z nich zaczynają się już od 0% opłaty wstępnej, a wszystkie są dostępne dla Klientów Biznesowych i Indywidualnych. Dla przedsiębiorców przygotowano optymalne rozwiązania oraz prosty kalkulator, dzięki któremu można dopasować miesięczne raty za swój elektryczny samochód dostawczy do indywidualnych potrzeb. Każdy bowiem może oczekiwać od auta i sposobów jego sfinansowania czego innego.

Klienci biznesowi mogą skorzystać z oferty leasingu JAK ABONAMENT dla elektrycznego samochodu dostawczego Volkswagen. Ten produkt zakłada spłatę przez 2-4 lat w jednakowych ratach jedynie części wartości samochodu czyli prognozowany spadek wartości auta w okresie jego finansowania. Opłata wstępna wynosi tu 0-30% wartości elektryka. Koniec umowy oznacza wybranie jednej z dwóch opcji: wykup auta lub zwrot pojazdu z możliwością zmiany na nowy model z kolejnym finansowaniem. To dobra propozycja dla wszystkich, dla których najbardziej istotna jest jak najniższa rata.

Inną propozycją jest leasing KLASYCZNY – opcja dobra dla przedsiębiorców, którzy planują wykupić elektryczne samochody dostawcze na własność po zakończeniu okresu leasingowania. Tutaj opłata wstępna także może wynieść 0% (maksymalnie 45%). Okres leasingu trwa 2-5 lat, a wartość wykupu na koniec umowy wyniesie 1-25% wartości auta. Zaletą tego rozwiązania są niskie koszty całkowite. Produkt KLASYCZNY jest dostępny także dla Klienta indywidualnego w formie kredytu.

Komfortową propozycją użytkowania elektrycznego samochodu Volkswagen ID.BUZZ jest NAJEM. W NAJMIE w jednej miesięcznej opłacie masz wliczonych wiele usług - ubezpieczenie komunikacyjne, serwis auta, opcjonalny pełen serwis opon, zarządzanie szkodami, assistance czy samochód zastępczy. Co ważne przez cały okres umowy masz stałą miesięczną opłatę - NAJEM jest dostępny zarówno dla Klienta biznesowego jak i indywidualnego.

Obszerny samochód, który idealnie sprawdzi się w firmie. Już chociażby z tego powodu warto wybrać elektryka ID. Buzz Cargo. A jeśli jeszcze ten duży wóz jest w stanie przejechać całkiem sporo kilometrów naładowany elektrycznie, to już w ogóle nie warto się zastanawiać. Zwłaszcza że korzystanie z tego modelu o charakterystycznym designie, skutkuje wieloma oszczędnościami. Elektryczne auto to parkowanie w mieście w strefie płatnego parkowania za darmo, a także poruszanie się buspasami, dzięki którym oszczędzasz czas, który dla niejednego przedsiębiorcy jest ważniejszy od pieniędzy.

Silnik elektryczny modelu ID. Buzz Cargo osiąga maksymalną moc 150 kW. Moc akumulatora to 77 kWh, zapewnia on odpowiedni zasięg. Poza tym na całej trasie masz do dyspozycji systemy wspomagania, które ułatwiają jazdę. Są także liczne systemy, które zapewnią Ci rozrywkę, będziesz mógł posłuchać muzyki czy ulubionych podcastów, łącząc się ze swoim telefonem. Oczywiście możesz także korzystać z nawigacji, która podpowie, gdzie są najbliższe stacje szybkiego ładowania. Elektryka naładujesz także z domowego lub firmowego gniazdka. Jest to bardzo wygodne w przypadku braku stacji w pobliżu – choć stacji ładowania jest w przestrzeni publicznej coraz więcej.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.