Sprawdź modele elektryczne Volkswagena dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź modele elektryczne Volkswagena dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Żyjemy dzisiaj coraz bardziej świadomie, zwracając uwagę na środowisko, myślimy o miejscu, w którym egzystujemy. Kupujemy kosmetyki na bazie naturalnych składników, ekologiczne jedzenie czy ubrania. Dlaczego nie mielibyśmy też przesiadać się do zeroemisyjnych aut? Zwłaszcza że obecnie można dzięki temu sporo zaoszczędzić – i dotyczy to tak samego finansowania, jak i na przykład parkowania w miejscach publicznych.

O ile jeszcze jakiś czas temu Volkswagen elektryczny mógł wydawać się poza zasięgiem, o tyle obecnie każdy może sobie na niego pozwolić – i nie jest to opinia przesadzona. Możesz wybrać ID.3 Pro i skorzystać z wygodnego finansowania zarówno dla klientów prywatnych, jak i właścicieli firm. Podobnie z ekomodelem ID.3 Pro S czy dostępnymi wśród popularnych elektryków ID. 4 Pro Performance czy ID.5. Obecnie możesz liczyć na dopłaty do leasingu z programu „Mój elektryk”, a także na darmowe parkowanie w miejskich strefach płatnych czy jeżdżenie buspasami, które znacznie ułatwia szybsze przemieszczanie się w mieście.

Kalkulator

Sprawdźmy, jak wyglądają raty za użytkowanie Volkswagena, który dodatkowo ma zerową emisję CO2, jeśli zdecydujesz się na jedną z naszych propozycji finansowych: Lease & Care dla Konsumentów lub Lease & Care (w przypadku firm). Rozwiązania JAK ABONAMENT, bo o nich mowa, to zwykle niższa rata, ponieważ nie spłacasz całej wartości swojego elektryka z dnia zakupu, a jedynie część wynikającą z prognozowanej utraty wartości w czasie użytkowania przez lata umowy. Zobacz, jak może wyglądać Twoja rata, i poznaj narzędzie, dzięki któremu możesz ją dopasować do swoich oczekiwań.
W kalkulatorze leasingu należy zaznaczyć parametry. Po pierwsze liczbę miesięcy, czyli 36 lub 48, następnie wysokość opłaty wstępnej, czyli od 0 do 30% wartości samochodu, a na koniec szacunkowy limit kilometrów (roczny): od 10 do 40 tys.

Niskie raty dla klientów prywatnych

Weźmy na tapet na przykład ID.4 Pro Performance. W kalkulatorze zaznaczasz 48 mies. – to czas Twojej umowy leasingu, 15-procentową opłatę wstępną i 10 tys. kilometrów przebiegu. Twoja rata to 2742 zł brutto/mies.* Jeśli zmienisz któryś z parametrów, również wpłynie on na wysokość miesięcznej opłaty – większa wpłata własna ją zmniejszy. Zmień ją na 20%, żeby rata wyniosła 2473 zł brutto*. Dzięki dotacji z programu „Mój elektryk” możesz zyskać dofinansowanie leasingu. W kalkulatorze klikasz przycisk z dotacją, a ukaże się jej pełna kwota. Przy dofinansowaniu wpłata własna i kwota
dofinansowania nie mogą przekroczyć 30% wartości samochodu. Maksymalna dotacja dla klientów prywatnych może wynieść 27 000 zł. Przy czym samochód nie może być droższy niż 225 000 zł, chyba że masz Kartę Dużej Rodziny – wówczas jego cena nie gra roli.

Dopłaty dla przedsiębiorców

Volkswagen elektryczny dla firmy? – jak najbardziej! Zwłaszcza że w tym przypadku dotacja może wynieść aż 70 000 zł, co stanowi konkretne wsparcie. Weźmy ID.5 Pro i zobaczmy opłatę. 4 lata Leasingu JAK ABONAMENT, 20% wkładu własnego oraz 10 tys. limitu kilometrów daje nam ratę 1976 zł netto. Nie zmieniając parametrów, kliknij przycisk dotacji*. Teraz Twoja stała rata to już tylko 1547 zł netto, a wynika z tego, że 18 750 zł brutto dotacji zostało podzielone i odjęte od obliczonej wcześniej raty*.
Czym jeszcze różni się finansowanie JAK ABONAMENT od klasycznego, które zakłada spłatę auta i stanie się jego właścicielem po zakończeniu umowy? W przypadku finansowania Jak Abonament pod koniec umowy decydujesz, co z Twoim elektrykiem. Może zostać w garażu – prywatnym lub firmowym – czyli wykupujesz go, bądź zwracasz auto i wybierasz nowy model z finansowaniem lub zwracasz samochód.

 

* Dane aktualne na dzień 26 maja 2022 r.

Najnowsze artykuły

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne coraz częściej wyjeżdżają na drogi i stają się coraz bardziej popularne. Powstaje też coraz więcej stacji ładowania, tak by użytkownicy nie mieli problemów z naładowaniem swoich elektryków podczas podróży. Na pewno w związku z użytkowaniem tego typu samochodów nasuwa się pytanie, jak jest koszt ładowania samochodu elektrycznego – i to zaraz postaramy się rozstrzygnąć. Kolejna interesującą użytkowników rzeczą jest to, ile czasu ładuje się samochód elektryczny. To dwa podstawowe pytania, które nas nurtują, ponieważ przyzwyczailiśmy się przeliczać wszystko na paliwo standardowe, a tutaj przecież mamy do czynienia z autami na prąd.
Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Coraz częściej spotykamy na drogach samochody elektryczne, w przestrzeniach miejskich więcej jest także ładowarek do tego typu aut. I tu nasuwa się pytanie, jak często trzeba ładować samochód elektryczny i czy rzeczywiście na jednym ładowaniu może on przejechać jedynie 50 km – bo takie niestety krążą mity. W artykule zajmiemy się zaletami samochodu elektrycznego, a także zasięgiem samochodów elektrycznych.
Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.