Jak taniej kupić w Polsce samochód elektryczny?

Jak taniej kupić w Polsce samochód elektryczny?

Polacy coraz częściej interesują się autami elektrycznymi. W marcu 2021 roku padł rekord – zgodnie z danymi SAMAR zarejestrowano w Polsce 13 797 aut elektrycznych. O 185% więcej niż w tym czasie w ubiegłym roku. Tym bardziej zasadne wydaje się pytanie – jak można taniej kupić w Polsce auto z napędem elektrycznym.

Polski system dofinansowań oferuje nowe wsparcie w zakresie elektromobilności. Od 12 lipca można ubiegać się o dodatkowe środki na zakup samochodu zeroemisyjnego, którego cena nie przekracza 225 000 zł brutto. Wsparcie można uzyskać także przy zakupie auta w leasingu czy kredycie. Warto więc przyjrzeć się bliżej możliwościom finansowania auta.

Nowy elektryk w nowoczesnym finansowaniu

To najszybciej nasuwające się rozwiązania – Leasing lub Kredyt JAK ABONAMENT. Na czym konkretnie polegają?

  • W ratach spłacasz wyłącznie prognozowaną utratę wartości auta w okresie Twojej umowy. Dzięki temu są one wyjątkowo niskie.
  • Możesz łatwo i wygodnie zwrócić auto po zakończeniu umowy.
  • Jeśli wolisz auto zatrzymać – możesz skorzystać z opcji wykupu (leasing) bądź spłacić ratę balonową jednorazowo lub w ratach (kredyt).
  • Wybierając tę ofertę, możesz mieć nowy model co kilka lat. To wyjątkowo interesująca opcja właśnie w przypadku aut elektrycznych. Elektromobilność rozwija się w wyjątkowo dynamicznym tempie.

Sprawdź w kalkulatorze dostępność modeli w szacowanej przez Ciebie racie. Obniż ratę, dzięki dodatkowym parametrom - wkład własny, okres finansowania i roczna liczba kilometrów. Na koniec prześlij wniosek i bądź właścicielem auta przyszłości. To takie proste.

Klasyczne finansowanie

Oczywiście można też skorzystać z tradycyjnej opcji finansowania. W trakcie umowy spłacasz całą wartość auta.

Najnowsze artykuły

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne coraz częściej wyjeżdżają na drogi i stają się coraz bardziej popularne. Powstaje też coraz więcej stacji ładowania, tak by użytkownicy nie mieli problemów z naładowaniem swoich elektryków podczas podróży. Na pewno w związku z użytkowaniem tego typu samochodów nasuwa się pytanie, jak jest koszt ładowania samochodu elektrycznego – i to zaraz postaramy się rozstrzygnąć. Kolejna interesującą użytkowników rzeczą jest to, ile czasu ładuje się samochód elektryczny. To dwa podstawowe pytania, które nas nurtują, ponieważ przyzwyczailiśmy się przeliczać wszystko na paliwo standardowe, a tutaj przecież mamy do czynienia z autami na prąd.
Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Coraz częściej spotykamy na drogach samochody elektryczne, w przestrzeniach miejskich więcej jest także ładowarek do tego typu aut. I tu nasuwa się pytanie, jak często trzeba ładować samochód elektryczny i czy rzeczywiście na jednym ładowaniu może on przejechać jedynie 50 km – bo takie niestety krążą mity. W artykule zajmiemy się zaletami samochodu elektrycznego, a także zasięgiem samochodów elektrycznych.
Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.