Elektryczny van w finansowaniu

Elektryczny van w finansowaniu

Elektromobilność jest na topie. Infrastruktura, w których można naładować elektryka ciągle się rozwija, a właściciele tego typu aut mogą korzystać między innymi z darmowego parkowania w miejskich strefach płatnych czy jazdy buspasami. Mają możliwość omijania korków – podobnie jak autobusy czy taksówki. Nie mówiąc o oszczędnościach związanych z ładowaniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę rosnące ceny paliw standardowych. W dodatku elektryki można z powodzeniem sfinansować dzięki naszym korzystnym rozwiązaniom finansowym.

Mimo że może się wydawać, że cena nowego elektrycznego vana jest zbyt wysoka, za swoje firmowe bezemisyjne auto możesz płacić naprawdę niewysokie raty miesięczne. Proponujemy bowiem Leasing Autonajem, którego raty mogą być nawet 50% niższe niż w przypadku klasycznego finansowania. Zobacz, co na to wpływa.

Zacznijmy od tego, że marzy Ci się van elektryczny w firmie. Nie chcesz jednak angażować środków, które możesz zainwestować inaczej. Nasze produkty w wersji JAK ABONAMENT nie wymagają nawet wpłaty własnej - całą płatność rozkładając na miesięczne raty, dzięki którym idealnie zaplanujesz swój budżet.

Jeśli wolisz płacić niższe raty, a o tym, co będzie potem, decydować później, czyli pod koniec umowy, Leasing Autonajem z pewnością jest dla Ciebie. Na tym polega jego elastyczne zakończenie umowy dostępne przy Leasingu JAK ABONAMENT. Wówczas wybierasz spośród aż trzech możliwości: wymieniasz samochód na nowy z kolejną umową, zwracasz samochód i kończysz zobowiązanie lub też wykupujesz, bo uznajesz na przykład, że Twój elektryczny van świetnie sprawdza się w firmie i jeszcze Ci posłuży.

Skąd się bierze niska rata, dzięki której van elektryczny może znaleźć się wśród aut w Twojej firmie? Leasing Autonajem polega na tym, że spłacasz część wartości samochodu – jedynie przewidywalną utratę wartości w czasie jazdy samochodem. Jest ona szacowana w momencie sporządzania umowy. Dodatkowo możesz skorzystać z kalkulatora leasingu i dopasować ratę do budżetu.

Aby zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja rata, wejdź na kalkulator i zaznacz parametry. Oczywiście pierwszym krokiem jest wybranie auta i sposobu finansowania. Następnie oznacz parametry, czyli czas finansowania, który może trwać dwa, trzy lub cztery lata. Jeśli zdecydujesz się jednak wpłacić opłatę wstępną, również zaznacz to na skali – opłata ta może wynieść 0%, 10%, 20% lub 30% wartości samochodu. Pozostał szacunkowy przebieg roczny, czyli deklaracja, ile kilometrów będziesz pokonywać autem podczas trwania umowy (20 tys., 30 tys., 40 tys., 50 tys., 60 tys.)

Zobacz na przykładzie. Wybieramy elektrycznego vana ID. Buzz w cenie 248 091 zł* brutto. Zaznaczamy 3 lata finansowania, 20% opłaty wstępnej i 20 tys. przebiegu na rok. Twoja rata wyniesie 2700 zł*. Jeśli zdecydujesz się nie wpłacać nic na początek, jej wysokość zmieni się na 3983 zł*. Przy wydłużeniu okresu spłaty do 4 lat rata zmniejszy się do 3621 zł*. 

Warto się zastanowić, na czym najbardziej nam zależy, a przede wszystkim, jakie są nasze możliwości i potrzeby. Jeśli łatwiej jest rozłożyć pełną cenę na korzystne raty, tak zróbmy.

Leasing Autonajem jest wygodny i bezpieczny także dzięki wygodnemu zakończeniu umowy. Jest to plus zwłaszcza dla młodych firm, których właściciele nie wiedzą jeszcze, jak potoczą się ich losy. Nie wiąże ich konieczność wykupienia samochodu na koniec finansowania. Mogą po kilku latach ocenić swoją sytuację i podjąć decyzję. Ale jest to także świetnie rozwiązanie dla osób, które lubią często zmieniać auta. Być może firma za dwa, trzy lata będzie potrzebowała nowego auta. Wówczas bez problemu wymieni vana na nowszy model z kolejną korzystną umową leasingową.

 

* Dane na dzień 25 sierpnia 2022 r.

Najnowsze artykuły

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne coraz częściej wyjeżdżają na drogi i stają się coraz bardziej popularne. Powstaje też coraz więcej stacji ładowania, tak by użytkownicy nie mieli problemów z naładowaniem swoich elektryków podczas podróży. Na pewno w związku z użytkowaniem tego typu samochodów nasuwa się pytanie, jak jest koszt ładowania samochodu elektrycznego – i to zaraz postaramy się rozstrzygnąć. Kolejna interesującą użytkowników rzeczą jest to, ile czasu ładuje się samochód elektryczny. To dwa podstawowe pytania, które nas nurtują, ponieważ przyzwyczailiśmy się przeliczać wszystko na paliwo standardowe, a tutaj przecież mamy do czynienia z autami na prąd.
Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Coraz częściej spotykamy na drogach samochody elektryczne, w przestrzeniach miejskich więcej jest także ładowarek do tego typu aut. I tu nasuwa się pytanie, jak często trzeba ładować samochód elektryczny i czy rzeczywiście na jednym ładowaniu może on przejechać jedynie 50 km – bo takie niestety krążą mity. W artykule zajmiemy się zaletami samochodu elektrycznego, a także zasięgiem samochodów elektrycznych.
Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.