Samochody elektryczne z napędem 4x4 w finansowaniu

Samochody elektryczne z napędem 4x4 w finansowaniu

Elektryczny samochód z napędem 4x4 to Twój plan na najbliższy rok? Nie musisz jednak czekać, bo dzięki korzystnemu finansowaniu możesz przesiąść się do elektryka ze sportowym napędem już teraz. Być może będzie to wygodny SUV ID.4 GTX, czyli model Volkswagena, który przy zerowej emisji CO2 ma sportowe osiągi, dzięki czemu w pracy będzie niezastąpiony? Sprawdźmy, jak możesz go sfinansować.

Jest kilka sposobów, za pomocą których możesz pozyskać wymarzony samochód dla firmy. Jeśli jesteś Klientem Biznesowym masz do dyspozycji Leasing JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych marki Volkswagen, czyli ID.Lease & Care. Czym charakteryzuje się ten produkt finansowy?

ID.Lease & Care to dobra opcja dla wszystkich, którym zależy na użytkowaniu w firmie nowego samochodu elektrycznego 4x4. Ta opcja gwarantuje niższe miesięczne raty niż propozycje KLASYCZNE. Spłacasz tu bowiem jedynie szacowaną w dniu zawierania umowy utratę wartości samochodu w trakcie użytkowania. Co istotne opłata wstępna zaczyna się od 0%, czyli nie trzeba mieć wolnej gotówki, wszystko można sfinansować w miesięcznych ratach. Będzie to ważne dla osób, które mają w planach inne inwestycje, których nie można na przykład wziąć na raty. W koszcie raty można także zawrzeć usługi profesjonalnego serwisu Volkswagena. Wówczas nawet gdy podrożeją one w czasie trwania umowy, Ty nie musisz się tym martwić.

Zobaczmy na przykładzie, ile może wynieść rata za samochód elektryczny 4x4 ID.4. Najlepiej sprawdzić to w kalkulatorze rat dostępnym tutaj. Cena samochodu wynosi 155 683 zł netto*. Gdy zaznaczysz 36 miesięcy używania samochodu, zdecydujesz się nie wnosić opłaty wstępnej i zadeklarujesz 15 tys. rocznego limitu kilometrów, Twoja rata wyniesie 3164 zł netto miesięcznie, a wartość końcowa 90 390 zł netto*. Gdy uznasz, że chcesz wydłużyć okres użytkowania do 48 miesięcy, a pozostałe parametry pozostawisz bez zmian, rata obniży się do 2789 zł netto miesięcznie, a wartość końcowa Twojego elektryka wyniesie 81 049 zł netto. Gdy uznasz, że możesz wnieść wkład własny w wysokości 10% wartości samochodu, czyli 15 568 zł netto, a resztę parametrów pozostawisz bez zmian, Twoja miesięczna opłata spadnie do 2378 zł netto*. Jak widzisz, możesz manewrować w zakresie parametrów w kalkulatorze i dostosować swoje raty do swoich możliwości finansowych, a także potrzeb. Na przykład maksymalnie możesz wnieść 30% opłaty wstępnej, a każda wpłata zawsze obniży ratę.

To rozwiązanie finansowe ma jeszcze przynajmniej jeden plus: elastyczne zakończenie umowy. Polega ono na tym, że o zakończeniu umowy możesz zadecydować pod koniec okresu leasingowania. Jest to wygodne i bezpieczne, zwłaszcza dla osób, które na przykład startują z biznesem i nie są pewni, jakim pójdzie. Oczywiście trzeba wierzyć, że jak najlepiej, ale przy okazji można skorzystać z zabezpieczenia i braku konieczności deklarowania od początku, co stanie się z autem pod koniec umowy. Dopiero pod koniec umowy wybierasz, czy zwracasz samochód elektryczny do salonu i wyjeżdżasz z niego nowszym modelem z nową umową korzystnego leasingu. A może jednak zdecydujesz wykupić swoje auto i pozostawić w firmie – taka możliwość też istnieje.

Dodatkowo możesz starać się o dofinansowanie z programu „Mój elektryk” dla firm, które może wynieść dla firm do 70 000 zł. Jak widać, warto pomyśleć o finansowaniu, które nie obciąży budżetu, z możliwością obniżenia go dzięki środkom z programu. Można powiedzieć, że dzięki temu, że dbasz o środowisko, zyskujesz na kilku poziomach. Możesz liczyć na dopłatę, parkujesz za darmo w miejskich strefach płatnego parkowania, jeździsz buspasami, dzięki czemu omijasz korki i oszczędzasz czas, a także ładujesz swojego elektryka w wielu stacjach ładowania za darmo.

Dane i ceny aktualne na dzień 3.10.2022 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.