Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Hybrydy plug-in marki Škoda

Zastosowanie dwóch rodzajów napędu w modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID pozwoliło połączyć najlepsze cechy obu z nich, a tym samym znaleźć przepis na wszechstronne i nowoczesne auta o wielozadaniowym charakterze. Hybrydy plug-in marki Škoda zostały skonfigurowane w taki sposób, by cechować się doskonałą dynamiką, a jednocześnie być oszczędne, przyjazne dla środowiska, a nawet umożliwiać jazdę w trybie całkowicie bezemisyjnym.

W ofercie skierowanej do biznesu w przypadku marki Škoda najwyżej plasują się modele Superb. To samochód, który zdążył przez lata zapracować na miano niezwykle przestronnego, komfortowego i przemyślanego projektu. Z każdą kolejną odsłoną staje się także coraz bardziej wyrafinowane i zaawansowane technicznie. Obecnie w ofercie są już Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID, czyli flagowe modele marki z napędem hybrydowym.

Hybrydy plug-in od Škody to połączenie benzynowego silnika 1.4 TSI o mocy 150 koni mechanicznych z jednostką elektryczną o mocy maksymalnej 115 koni mechanicznych i baterii o pojemności 13 kWh. Taki hybrydowy układ pozwala wygenerować moc systemową 218 koni mechanicznych i maksymalny moment obrotowy na poziomie 250 Nm. Napęd ten znajdziemy na pokładzie Škody Superb PLUG-IN HYBRID zarówno w wariancie nadwozia typu sedan jak i combi.

Czym jeszcze wyróżniają się oba opisywane modele? Na pewno bogatym wyposażeniem, zwłaszcza z zakresu bezpieczeństwa i komfortu. Na liście możliwego wyposażenia znajdziemy np. adaptacyjne reflektory LED Matrix, systemy wykrywające inny pojazd, jak np. Side Assist czy też pojazd a nawet pieszych, jak Front Assist, a także asystenta pasa ruchu, czyli Lane Assist. Co więcej, znajdziemy również rozwiązania ułatwiające codzienne korzystanie z samochodu, jak np. Area View, który ułatwia parkowanie czy manewrowanie w ciasnych uliczkach.

Atrakcyjne finansowanie na miarę potrzeb i możliwości

Współcześnie, aby wyróżnić się na rynku motoryzacyjnym, ważne są nie tylko nowoczesne rozwiązania i świetny produkt w postaci dopracowanego, renomowanego samochodu, ale również dogodne dla klientów opcje finansowania. Takie właśnie oferuje VW FS m.in. na hybrydy plug-in marki Škoda. Możesz w ten sposób sfinansować zarówno Škodę Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID jak też Škodę Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID. A jakie są to możliwości?

Pierwsze opcja, preferowana głównie przez firmy, którym zależy na niskiej miesięcznej racie za korzystanie z samochodu, czy też dużej elastyczności, to leasing JAK ABONAMENT. W tym modelu płacimy głównie za korzystanie z samochodu, w trakcie trwania umowy spłacając jedynie prognozowaną utratę jego wartości. Dzięki temu uzyskujemy ratę miesięczną w bardzo atrakcyjnej wysokości.

Oferta leasingu JAK ABONAMENT cechuje się również dużą elastycznością – tak na początku, jak i na zakończenie umowy. W pierwszym etapie dokonujemy wyboru np. co do czasu trwania finansowania, wysokości opłaty początkowej (która może wynosić 0), czy też rocznego limitu kilometrów. Kolejny przejaw elastyczności tego finansowania to natomiast sposób zakończenia umowy. Mamy do wyboru zwrot pojazdu, zwrot i wzięcie nowego auta w ramach nowego zobowiązania, ale również dopuszczalny jest wykup samochodu, którego od nowości użytkowaliśmy w leasingu.

Drugą propozycją, jeśli chodzi o dostępne możliwości finansowania nowej Škody Superb, jest tzw. leasing KLASYCZNNY. To forma, którą wiele osób może już kojarzyć, bowiem jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z tradycyjną konstrukcją leasingu. Oznacza to, że zgodnie z założeniem, oferta kierowana jest przede wszystkim do firm, które są bardziej zdecydowane na wykup samochodu po zakończeniu okresu finansowania. Zaletą tego rozwiązania jest niski całkowity koszt, dzięki czemu możemy wejść w posiadanie wybranego modelu w wygodnym systemie „ratalnym” i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Oba rodzaje finansowania maja swoich zwolenników i nie sposób rozstrzygnąć jednoznacznie, czy któreś z nich, a jeżeli tak, to które, jest lepsze. Decyzja o wyborze najlepszej formy finansowania musi mieć charakter indywidualny i uwzględniać indywidualne preferencje oraz oczekiwania klienta. Jednak VW FS opracowało narzędzie, które ułatwia przynajmniej częściowo, zorientowanie się klientom, który rodzaj leasingu będzie dla nich odpowiedniejszy. Jest to kalkulatora leasingu samochodowego, przy pomocy którego z łatwością obliczymy wysokość miesięcznej raty za wybrany samochód, w zależności m.in. od określonego rodzaju finansowania.

* wszystkie dane aktualne na dzień 8.06.2023r

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.