Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.

Wielu specjalistów od rynku motoryzacyjnego jak mantrę powtarza, że elektryfikacja samochodów to już nawet nie tyle przyszłość, co teraźniejszość. Owa elektryfikacja przejawia się nie tylko coraz szerszą gamą modelową samochodów w pełni elektrycznych w ofercie poszczególnych producentów, ale również rosnącym udziałem samochodów hybrydowych. Wśród nich wyróżniamy 2 rodzaje pojazdów. Pierwszy to hybryda plug-in, inaczej PHEV, czyli taka, w której energię uzupełniamy za pomocą ładowarki i pozwala pokonać określony dystans w trybie całkowicie elektrycznym. Drugi to hybryda mild, inaczej zwana też „miękką hybrydą” czy MHEV, gdzie silnik elektryczny ma nie tylko być drugim źródłem napędu, a jedynie wspomagać jednostkę spalinową w wydajnej pracy. W tym przypadku bateria ładowana jest podczas jazdy np. przy okazji hamowania. Zaletą tego rozwiązania jest niższe spalanie i bardziej ekologiczna jazda bez konieczności ograniczania osiągów pojazdu.

Volkswagen hybrydowy – zróżnicowane możliwości

Znając już podstawowy podział napędów hybrydowych, możemy przejść do przeanalizowania oferty aut z podwójnym napędem marki Volkswagen. Na samym początku klasyka gatunku, czyli Volkswagen Golf. To model, którego nie trzeba przedstawiać chyba nikomu – nie tylko znawcom motoryzacji. Od dekad stanowi wzór auta kompaktowego – nie inaczej jest w przypadku wersji hybrydowych. Jeżeli poszukujemy podobnego auta ale o bardziej rodzinnych charakterze, dostępny jest również Volkswagen Golf Variant. To model, który oferuje ponadprzeciętne możliwości załadunkowe. Volkswagen Golf Variant zachowuje przy tym charakter Volkswagena Golfa, oferując angażujący w prowadzenie układ kierowniczy czy też świetne właściwości jezdne. Częściowo odpowiadają za to także jednostki napędowe. Już wersja hybrydy mild potrafi pozytywnie zaskoczyć spalaniem. Nowoczesny silnik eTFSI sprawia, że auto jest oszczędne, a jednocześnie cechuje się świetną dynamiką. Co więcej Volkswagen Golf występuje również w silniku hybrydowym typu plug-in, która pozwala na jazdę i pokonywanie codziennych odległości wyłącznie w trybie jazdy bezemisyjnej.

Mając na uwadze popularność większych i przestronniejszych modeli w przypadku wyboru samochodu firmowego, w ofercie niemieckiej marki warto zwrócić uwagę na modele Volkswagen Arteon oraz Volkswagen Arteon Shooting Brake. To auta dość mocno sprofilowane pod wymagania przedstawicieli biznesu, które oferują świetny komfort jazdy, elegancki i przyciągający wzrok wygląd, a także ponadprzeciętną przestronność. Volkswagen Arteon oraz Volkswagen Arteon Shooting Brake występują w wersjach z napędem PHEV, które można zidentyfikować m.in. dzięki nazwie Arteon eHybryd.

Osoby poszukujące przestronnego, komfortowego, a przy tym jeszcze bardziej wszechstronnego i rodzinnego samochodu, powinny zainteresować się modelem Volkswagen Touareg. To największy SUV w gamie marki, który zaskakuje nie tylko wyglądem, przestronnością czy jakością wykończenia, ale również rozwiązaniami technicznymi, jak choćby opcjonalnym systemem czterech kół skrętnych. Volkswagen Touareg występuje jako hybryda plug-in w „cywilnej” jak i usportowionej wersji. Ta ostatnia to Volkswagen Touareg R – najmocniejsze auto ze stajni VW w historii – oferujący moc 462 koni mechanicznych. Doskonałe osiągi i niski apetyt na paliwo zawdzięcza połączeniu silnika spalinowego V6 i napędu elektrycznego.

Rosnący apetyt na leasing

Mając tak szeroki wybór modelowy, Volkswagen hybrydowy stanowi łakomy kąsek dla przedstawicieli biznesu na auto firmowe. Jednak oprócz argumentów o charakterze motoryzacyjnym, za tym wyborem przemawiają również atrakcyjne formy finansowania. Volkswageny z napędem hybrydowym dostępne są bowiem w atrakcyjnej ofercie produktów dla firm od Volkswagen Financial Services. Ratę obliczysz w kalkulatorze rat.

Wśród dostępnych rozwiązań znajdziemy np. leasing KLASYCZNY, który pozwala docelowo stać się właścicielem wybranego modelu Volkswagena przy bardzo atrakcyjnych całkowitych kosztach finansowania. Ta forma finansowania jest polecała właśnie tym klientom, którzy są od początku zdecydowani na wykup pojazdu po zakończeniu umowy. Dzięki rozłożeniu spłaty w czasie oferta nie tylko jest bardziej dostępna, ale pozwala także czerpać korzyści podatkowe dzięki możliwości zaliczenia rat leasingowych do kosztów firmy.

OAlternatywą – chętnie wybieraną przez klientów – dla leasingu KLASYCZNEGO jest leasing JAK ABONAMENT. To rozwiązanie przypominające w swojej konstrukcji abonament na samochód, a wszystko za sprawą tego, że płacimy w nim niską miesięczną ratę za korzystanie z nowego samochodu. Spłacamy bowiem jedynie prognozowaną utratę jego wartości przez czas trwania umowy. Na tę formę finansowania warto zdecydować się, kiedy zależy nam na niskiej miesięcznej racie za auto, ale także w sytuacji, gdy nie wiemy jeszcze, jakie będą nasze plany wobec samochodu po zakończeniu okresu finansowania. Możemy bowiem zawsze zwrócić auto, zdecydować się na nowe w ramach kolejnej umowy, ale też uznać, że wybrany przez nas egzemplarz jest dla nas tak odpowiedni, że będziemy chcieli go wykupić. Finansowanie JAK ABONAMENT to wiele korzyści i cały wachlarz możliwości.

* Wszystkie dane aktualne na dzień 8.06.2023r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.