Samochody elektryczne w miesięcznej racie od 1 013 złotych.

Samochody elektryczne w miesięcznej racie od 1 013 złotych.

ID 3. Pure Performance

Volkswagen ID 3. Pure Performance

Futurystyczne auto, któremu trudno się oprzeć, jest teraz dostępne w doskonałej cenie. Dlaczego? By poszerzyć ofertę elektryków, Volkswagen Financial Services przygotował świetną ofertę, dzięki której ekologiczne auta są w zasięgu coraz większej liczby Polaków.

ID.3, model z mniejszym akumulatorem (45 kWh pojemności) i silnikiem o mocy 150 KM, można otrzymać w racie 1 580 złotych brutto* (RRSO 7,48%) lub na firmę 1 013 złotych netto*. Na co stać nowego ID.3 Pure Performance? Producent deklaruje zasięg do 349 km.

Jak go możesz naładować? Zarówno prądem stałym – z mocą 50 kW, jak i prądem zmiennym o mocy 7,2 kW.

Auto prezentuje się dość futurystycznie. Powinno trafić w gusta większości, a już na pewno fanów nowoczesnych technologii. Samochód oferuje nie tylko zaawansowany napęd, ale także wnętrze, które hojnie wyposażono w najnowsze rozwiązania technologiczne.

Skorzystaj z nowoczesnego finansowania od Volkswagen Financial Services, czyli Leasingu lub Kredytu JAK ABONAMENT. Przejdź do kalkulatora rat i oszacuj ratę według swoich potrzeb.

ENYAQ iV 60

ŠKODA ENYAQ iV 60

Ulubiona marka samochodowa Polaków oferuje dynamiczną, elegancką i funkcjonalną ŠKODĘ dla klientów indywidualnych w racie 1 841 złotych netto* zł (RRSO 7,48%), natomiast na firmę rata wynosi 1 362 złotych. Czego możesz oczekiwać, wsiadając do ŠKODY ENYAQ iV 60? Przede wszystkim należy wiedzieć, że w aucie zainstalowano baterię o pojemności 62 kWh. Moc całkowita, którą oferuje model wynosi 179 koni mechanicznych. Jak daleko można zajechać na jednym ładowaniu? Do 412 kilometrów. Do 100 km/h można przyspieszyć w 8,7 sekundy.
Komfort jazdy podnosi standardowe wyposażenie auta, w którym znaleźć można, m.in. system nawigacji, komplet systemów bezpieczeństwa, automatyczną klimatyzację, podstawowe światła ledowe oraz tylne czujniki parkowania.

Ustal dogodną wysokość raty, poprzez wkład własny, okres finansowania oraz roczną liczbę pokonywanych kilometrów. Dzięki tym parametrom skonfigurujesz w kalkulatorze niską ratę dla tego modelu.

Audi e-tron

Audi e-tron

Piękny design, niesamowity komfort i ekologia podczas jazdy. Tym luksusowym autem rozpędzisz się do setki w 6 sekund. Dzięki zainstalowaniu silników elektrycznych z przodu i z tyłu można było osiągnąć moc do 300 kW. To jednak nie wszystko. Korzystając z jednego ładowania możesz pokonać nawet 400 kilometrów. Naładowanie baterii może odbywać się zarówno z domowego gniazdka, jak i publicznej stacji ładowania.

Dodatkowo zyskujesz auto, które prezentuje się bardzo elegancko, a przy tym futurystycznie. Równie sporo oferuje innowacyjne wnętrze tego SUV-a.

Audi e-tron w doskonałej racie 1 661 złotych* zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Przejdź do kalkulatora – doprecyzuj parametry (wkład własny, okres finansowania oraz limit kilometrów) i skontaktuj się z nami.

*Wysokość miesięcznej raty została obliczona na podstawie następujących parametrów: wkład własny: 20%, liczba rat: 48 mies., roczny limit kilometrów: 20 tys.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.