Samochody elektryczne typu SUV w finansowaniu

Samochody elektryczne typu SUV w finansowaniu

Odkładanie marzeń na przyszłość nie jest przyszłościowe. Zwłaszcza jeśli myślisz o zakupie elektrycznego SUV-a. Zeroemisyjne auto to powinien być plan na dziś. Nawet jeśli nie masz wolnej gotówki lub chcesz zainwestować ją inaczej, możesz skorzystać z oferty finansowania, która nie wymaga nawet wpłaty na start. Opłata wstępna przy leasingu oraz wkład własny w przypadku kredytu zaczynają się od 0%. Reszta rozłożona jest na stałe atrakcyjne raty. Finansowanie aut elektrycznych

Jak więc sfinansować samochód elektryczny i móc korzystać z wielu udogodnień oraz oszczędzać na tankowaniu czy parkowaniu w miejskich płatnych strefach? Mamy propozycję finansowania nowych aut dla Klientów Indywidualnych, czyli Kredyt JAK ABONAMENT, oraz Leasing JAK ABONAMENT dla Klientów Biznesowych. Czyli wybór zależy głównie od tego, czy potrzebujesz przestronnego i ekologicznego auta jak elektryczny SUV Škoda Enyaq dla rodziny czy może do firmy. Produkty JAK ABONAMENT dają Ci niskie raty za korzystanie z nowego elektryka przez kilka lat. Wybierając elektrycznego SUV-a, możesz się zdecydować także na Audi Q4 e-tron bądź na jeden z modeli Volkswagena z rodziny ID - ID.4 czy ID.5.

Produkty JAK ABONAMENT

Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy mogą wybrać produkty JAK ABONAMENT. To opcja bardziej sprzyjająca osobom, którym bardziej zależy na użytkowaniu samochodu i atrakcyjnych ratach, a mniej na wykupie. Oczywiście pod koniec umowy można zadecydować o jej zakończeniu i wykup także jest możliwy. Można także zwrócić obecnego SUV-a elektrycznego u dealera i wybrać nowy model, na przykład lepiej wyposażony technologicznie.

Niskie raty ofert JAK ABONAMENT

Z czego wynikają niższe nawet o połowę raty Kredytu lub Leasingu JAK ABONAMENT w porównaniu z KLASYCZNYM kredytem czy leasingiem? Tutaj rozłożony na raty jest jedynie częściowy koszt samochodu, czyli szacowany spadek wartość auta na koniec umowy. KLASYCZNE formy to spłacanie pełnej wartości samochodu. Produkty JAK ABONAMENT to dobra opcja dla osób, które planują raczej wymianę samochodów, nie czują potrzeby wiązania się z autami na dłużej.

Elastyczne zakończenie umowy

Niezależnie od tego, co planujesz zrobić z samochodem pod koniec umowy, możesz jeszcze zmienić zdanie. Na początku umowy nie wymagamy żadnych deklaracji. Gdy minie czas leasingu lub kredytu zwracasz auto do salonu i wymieniasz lub wykupujesz swojego elektryka i nadal nim jeździsz. Opcja jest niezwykle wygodna dla osób niezdecydowanych lub tych, które nie wiedzą na przykład, jak potoczy się przyszłość ich firmy. Elastyczne zakończenie daje im większe bezpieczeństwo.

Dofinansowanie elektryków

Możesz otrzymać dofinansowanie z rządowego programu „Mój elektryk”. Firma może się starać nawet o 70 000 zł, a Klient Indywidualny otrzyma do 27 000 zł (maksymalnie 27 000 przysługuje Klientom Indywidualnym z Kartą Rodziny Dużej). To duża pomoc przy sfinansowaniu zeroemisyjnych aut, z której z pewnością warto skorzystać, by jeszcze więcej zyskać, przesiadając się na elektryka. Jest to ważne zwłaszcza w czasach, gdy drożeje paliwo tradycyjne. Ładowanie elektryka jest darmowe w pojawiających się wciąż w przestrzeni publicznej stacjach ładowania.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.