Mały samochód elektryczny w finansowaniu

Mały samochód elektryczny w finansowaniu

Wybierasz auto elektryczne z marek Grupy Volkswagen, które ma być nowoczesny, ekonomiczne i ekologiczne, a przy okazji nie za duże. Z jazdą po mieście idealnie poradzi sobie na przykład CUPRA Born, którą naładujesz nawet w domu, a także po drodze, między innymi w miejskich stacjach ładowania. Ten pięknie zaprojektowany mały samochód elektryczny zaskoczy Cię innowacyjnością i komfortową jazdą bez emisji spalin. 

Innym nie tak dużym, a jednak bardzo przestronnym, modelem zeroemisyjnym jest Volkswagen ID.3 Life. To dynamiczne i mocne auto zada szyku na miejskich drogach, a co ważniejsze pozwoli zaoszczędzić na standardowym paliwie. Przy rosnących cenach paliw tym bardziej warto przemyśleć zakup elektryka. Czy jednak trzeba kupować samochód, żeby nim jeździć? Niekoniecznie.

Jak inaczej sfinansować małe samochody elektryczne, które są jednak nadal nieco droższe od spalinowych. Leasing Konsumencki Lease & Care to propozycja skierowana do Klienta Indywidualnego, umożliwiająca mu użytkowanie samochodu z napędem elektrycznym marki Volkswagen i płacenie nawet o połowę niższych rat niż w przypadku klasycznych rozwiązań finansowych, które zakładają spłatę pełnej wartości elektryka. 

Przy zawieraniu umowy ustalana jest prognozowana utrata wartości auta i to ją spłacasz w równych miesięcznych ratach, czyli nie musisz spłacać pełnej wartości samochodu. Warto skorzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator finansowy służący do obliczania rat. Należy zaznaczyć w nim parametry, zaczynając od czasu leasingu, na szacunkowym limicie kilometrów kończąc. Możesz wziąć mały samochód elektryczny na raty na 2, 3 lub 4 lata. Deklarujesz, jaką opłatę wstępną chcesz wnieść – zaczyna się ona od 0% wartości elektryka, maksymalnie możesz wpłacić 30% wartości auta. Ostatnią rzeczą jest roczny prognozowany przebieg. Każdy parametr wpływa na Twoją ratę. Gdy chcesz ją obniżyć, rozważ opłatę wstępną lub mniejszy limit kilometrów. Jednak gdy zamierzasz jeździć dużo, dobrze to przemyśl, by na koniec umowy nie trzeba było płacić za przekroczony limit. Jeśli nie masz pieniędzy na opłatę wstępną, rata będzie nieco wyższa, ale nadal możesz skorzystać z korzystnego finansowania. 

Klienci Biznesowi, decydując się na wybór samochodów elektrycznych marki Volkswagen, mogą skorzystać z Leasingu Lease&Care dla elektryków i podobnie, jak w opisie wyżej dobrać ratę do swoich potrzeb. Klienci na koniec umowy wybierają spośród dwóch opcji na koniec: zwrotu samochodu i wybrania nowego w ramach kolejnej leasingowej umowy lub wykupu swojego elektryka, jeśli dobrze się sprawdza i chcesz nim jeździć nadal już jako pełnoprawny właściciel. Produkty JAK ABONAMENT najbardziej pasują osobom, które lubią częściej zmieniać auto na nowe. Nie jest dla nich ważne samo posiadanie, ale użytkowanie pojazdu. 

Dzięki elektrykom oszczędzasz pieniądze. Parkujesz za darmo w płatnych strefach parkowania, nie stoisz w korkach, bo jeździsz buspasami, ale to jeszcze nie koniec. Możesz starać się o dotacje na samochody elektryczne w programie „Mój elektryk”. Osoba fizyczna może otrzymać do 27 000 zł, a właściciel firmy nawet do 70 000 zł. Warto zapoznać się z zasadami, żeby uzyskać pieniądze, które pomogą obniżyć ratę elektryka. 

Jak widać, dzisiaj przejście z aut spalinowych na elektryczne nie musi być nieosiągalnym marzeniem. Warto przemyśleć koszt, ale i oszczędności – rachunek końcowy może pozytywnie Cię zaskoczyć. 

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.