Jak taniej kupić w Polsce samochód elektryczny?

Jak taniej kupić w Polsce samochód elektryczny?

Polacy coraz częściej interesują się autami elektrycznymi. W marcu 2021 roku padł rekord – zgodnie z danymi SAMAR zarejestrowano w Polsce 13 797 aut elektrycznych. O 185% więcej niż w tym czasie w ubiegłym roku. Tym bardziej zasadne wydaje się pytanie – jak można taniej kupić w Polsce auto z napędem elektrycznym.

Polski system dofinansowań oferuje nowe wsparcie w zakresie elektromobilności. Od 12 lipca można ubiegać się o dodatkowe środki na zakup samochodu zeroemisyjnego, którego cena nie przekracza 225 000 zł brutto. Wsparcie można uzyskać także przy zakupie auta w leasingu czy kredycie. Warto więc przyjrzeć się bliżej możliwościom finansowania auta.

Nowy elektryk w nowoczesnym finansowaniu

To najszybciej nasuwające się rozwiązania – Leasing lub Kredyt JAK ABONAMENT. Na czym konkretnie polegają?

  • W ratach spłacasz wyłącznie prognozowaną utratę wartości auta w okresie Twojej umowy. Dzięki temu są one wyjątkowo niskie.
  • Możesz łatwo i wygodnie zwrócić auto po zakończeniu umowy.
  • Jeśli wolisz auto zatrzymać – możesz skorzystać z opcji wykupu (leasing) bądź spłacić ratę balonową jednorazowo lub w ratach (kredyt).
  • Wybierając tę ofertę, możesz mieć nowy model co kilka lat. To wyjątkowo interesująca opcja właśnie w przypadku aut elektrycznych. Elektromobilność rozwija się w wyjątkowo dynamicznym tempie.

Sprawdź w kalkulatorze dostępność modeli w szacowanej przez Ciebie racie. Obniż ratę, dzięki dodatkowym parametrom - wkład własny, okres finansowania i roczna liczba kilometrów. Na koniec prześlij wniosek i bądź właścicielem auta przyszłości. To takie proste.

Klasyczne finansowanie

Oczywiście można też skorzystać z tradycyjnej opcji finansowania. W trakcie umowy spłacasz całą wartość auta.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.