Elektryczne samochody Porsche w finansowaniu

Elektryczne samochody Porsche w finansowaniu

Samochody elektryczne stają się coraz bardziej popularne, a marki dbają o to, by produkować modele elektryków w trosce o środowisko i odpowiedzialny biznes. Wśród modeli Porsche także jest model elektryczny godny uwagi: Porsche Taycan. Przyspiesza do 100 km w 5,4 sek. osiąga moc 300 kW/400 KM, a co najważniejsze jest bezemisyjny. Możesz użytkować go, dzięki korzystnemu finansowaniu. Sprawdź, co zrobić, by użytkować elektryczne Porsche i bezpiecznie zaplanować firmowy budżet na najbliższe lata.

Warto wybrać elektryczne auto, ponieważ, pomijając niezwykle ważne i oczywiste względy ekologiczne, można sporo zaoszczędzić na czasie. Właściciele elektryków mogą bowiem jeździć buspasami razem z pojazdami uprzywilejowanymi, takimi jak autobusy czy taksówki, co pozwala uniknąć uciążliwych korków. No dobrze, przejdźmy do tego, jak pozyskać elektryczne Porsche do firmy na korzystnych warunkach.

Rozwiązaniami, które mamy w ofercie, są leasing działający na zasadzie jakby abonamentu, a także KLASYCZNA opcja leasingowa. To, na który się zdecydujesz, zależy od Twoich potrzeb i możliwości. KLASYCZNY Leasing AutoStart jest prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem dla osób, które są pewne, że chcą wykupić swoje Porsche elektryczne na własność po zakończeniu umowy, która trwa od 2 do 5 lat. Charakteryzuje się między innymi niskim kosztem całkowitym rozwiązania finansowego, jednak rata za auto jest wyższa niż przy Porsche Leasing. Jak to możliwe?

Atrakcyjne opłaty miesięczne wynikają z tego, że na raty rozkładana jest jedynie przewidywana utrata wartości elektryka w czasie trwania umowy. Okres tego leasingu wynosi 2, 3, 4 lub 5 lat i zapewnia 2 możliwości zakończenia umowy, czyli wymianę swojego Porsche elektrycznego na nowszy model z nową umową na finansowanie albo wykupienie obecnie użytkowanego auta za pozostałą jego wartość. Jest to tak zwane elastyczne zakończenie umowy, a jego wygoda polega na tym, że nie musisz w chwili podpisywania kontraktu decydować o jego zakończeniu. Dopiero krótko przed upływem ustalonego okresu zdecydujesz, co jest dla Ciebie w tym momencie bardziej opłacalne. Takie otwarte zakończenie umowy może być argumentem dla tych, którzy nie chcą zobowiązywać się już na początku umowy do konkretnych rozwiązań na jej koniec. Zwłaszcza że ich sytuacja może ulec zmianie, być może zajdzie na przykład potrzeba wymiany aut na nowsze modele.

Opłata wstępna w leasingu Porsche Leasing wynosi od 10 do 35%, a im jest wyższa, tym bardziej obniża ratę. Jeśli dysponujesz wolnymi środkami, warto przemyśleć nawet mniejszy procent wpłaty. Wówczas ratę za swoje Porsche Taycan wpasujesz bez problemu w firmowy budżet. Ten produkt finansowy pozwala dostosować miesięczne opłaty do swoich potrzeb i możliwości.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.