7-osobowe rodzinne samochody elektryczne w finansowaniu

7-osobowe rodzinne samochody elektryczne w finansowaniu

Potrzebujesz dużego samochodu, który przy okazji będzie samochodem zeroemisyjnym? Wybierz elektryczny samochód rodzinny, na przykład 7-osobową Škodę Enyaq iV, aby cieszyć się jazdą w pełni komfortowym i ekologicznym autem. Oprócz opcjonalnych 7 siedzeń auto ma także bardzo duży, idealny dla wieloosobowej rodziny bagażnik. Jego pojemność to 585 l, co sprawia, że bez problemu spakujesz się nawet na długą i daleką podróż.

Ekologia w tym modelu objawia się nie tylko tym, że auto nie wytwarza CO2, ale także tym, że jego wnętrze wykończone jest za pomocą ekologicznych materiałów.

Siedmioosobowy samochód elektryczny jest idealny dla dużej rodziny, ale i jako nowoczesne auto firmowe, gdy na przykład chcesz przewozić pracowników. Zarówno dla Klientów Indywidualnych, jak i dla biznesu mamy rozwiązania finansowe pozwalające na użytkowanie przez kilka lat rodzinnego auta elektrycznego, którego jednorazowy zakup mógłby być zbyt dużym wydatkiem. Co w takim razie proponujemy wszystkim, dla których najważniejsze jest użytkowanie samochodu, a niekoniecznie jego posiadanie? Sprawdźmy.

Finansowanie dla Klientów Indywidualnych

Osoby prywatne mogą skorzystać ze Škoda Kredyt Niskich Rat i korzystać z samochodu, nawet gdy nie mają środków albo po prostu nie chcą ich angażować w zakup. Wkład własny zaczyna się bowiem od 0%. Maksymalnie można wnieść 35%. Jeśli wniesiesz choć częściowy wkład, obniżysz swoją ratę. Okres kredytowania możesz rozłożyć na kilka lat: 2, 3 lub 4. Ostatnim parametrem, nad którym trzeba się zastanowić i go określić, jest prognozowany roczny przebieg: 10 000-40 000 km/rok.

Ratę swojego elektrycznego samochodu rodzinnego można dostosować do swoich potrzeb, a także możliwości – warto, bo zależy nam przecież, by nie była ona obciążeniem dla domowego miesięcznego budżetu. Zrobisz to w prosty sposób dzięki kalkulatorowi finansowemu. Wystarczy, że zaznaczysz na przykład 25% wkładu własnego, co przy cenie tego modelu – 238 800 zł brutto – wyniesie 59 700 zł brutto. Samochód weźmiesz na 4 lata, a prognozowany limit kilometrów to będzie 20 000. Rata miesięczna wyniesie 3049 zł (RRSO 13,48%)*.

Zanim podpiszesz umowę, możesz operować danymi i od razu zobaczyć, jak zmieni się Twoja rata miesięczna. Na przykład gdy postanowisz wnieść wkład własny w wysokości 35% wartości samochodu, Twoje miesięczne równe opłaty wyniosą 2416 zł (RRSO 13,48%)*. A jeśli nie chcesz wykładać gotówki i zadeklarujesz 0% wkładu własnego, rata zwiększy się do 4631 zł (RRSO 13,48%)*, ale nadal jest to oferta, którą warto się zainteresować. Wszystko zależy od priorytetów i naszego miesięcznego budżetu na mobilność.

Elastyczne zakończenie umowy

Na zakończenie masz 3 możliwości. Spłacasz ratę finalną i stajesz się właścicielem auta. Możesz też zwrócić swój samochód elektryczny 7-osobowy do salonu. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie są zdecydowane, co zrobią za kilka lat – czy nadal będą chciały jeździć obecnym samochodem, czy może wolą zmienić go na nowszy model z nową umową kredytową.

Finansowanie dla biznesowych

Klienci Biznesowi mogą skorzystać z oferty Škoda Leasing Niskich Rat i także płacić niewysokie raty miesięczne za korzystanie z nowych samochodów, a po zakończeniu umowy mieć kilka możliwości: zwrot do salonu z możliwością wyboru nowego samochodu w ramach nowej umowy lub wykup albo zakończenie finansowania. Opłata wstępna tego rozwiązania finansowego zaczyna się od 0 zł. Aby dostosować raty optymalnie, warto skorzystać z kalkulatora leasingu dostępnego tutaj.

7-osobowy samochód elektryczny to nie tylko postawienie na wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo podróżowania. To także widoczne oszczędności, co przy sporej rodzinie jest nie bez znaczenia. Elektryki mogą bezpłatnie parkować w płatnych strefach parkingowych. Dodatkowo ominiesz korki, poruszając się po buspasach podobnie jak autobusy czy taksówki. Jeśli musisz rozwieźć członków rodziny do szkoły i do pracy, staje się to dogodnym rozwiązaniem. Przy obecnych rosnących cenach paliwa warto zwrócić też uwagę na ładowanie auta, które możesz przeprowadzić nawet z domowego gniazdka. W przestrzeni publicznej pojawiło się też wiele stacji ładowania, które także zachęcają do zakupu tego typu pojazdów.

* Dane i ceny są szacunkowe i aktualne na dzień 2 września 2022 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.