Volkswagen ID. Buzz w leasingu

Volkswagen ID. Buzz w leasingu

Elektryczne auto to może być Twój pierwszy krok na drodze zrównoważonego rozwoju w Twojej firmie. Po pierwsze: dbasz o środowisko, a po drugie ograniczasz koszty tankowania czy parkowania. I wcale nie musisz planować zakupu. Możesz swobodnie myśleć o innych inwestycjach, a samochód wziąć w leasing, na przykład leasing JAK ABONAMENT.

Twój nowy elektryk VW ID. Buzz

ID. Buzz to auto elektryczne, które na pierwszy rzut oka wzbudza zainteresowanie. Wyglądem przypomina swój pierwowzór, czyli Bulika. Zaskoczy Cię w nim także wiele technologicznych rozwiązań, dzięki którym jazda będzie łatwa i przyjemna, a ty zyskasz wspomaganie na krótszych i dłuższych trasach czy podczas parkowania, które masz za darmo. Takie przywileje mają elektryczne auta w miejskich strefach parkowania. Postaw na ID. Buzza, byś mógł oszczędzać i poruszać się bezemisyjnym samochodem.

Finansowanie w formie leasingu JAK ABONAMENT

Spośród produktów finansowania samochodów oferowanych przez Volkswagen Financial Services możesz wybrać leasing JAK ABONAMENT, czyli leasing, który charakteryzuje się niską ratą i elastycznym zakończeniem finansowania. To oznacza, że nie musisz na początku finansowania decydować o jego zakończeniu. Atrakcyjna rata to z kolei rata niższa nawet do 50% od rat leasingu KLASYCZNEGO. Skąd tak duże różnice? W przypadku leasingu w wersji KLASYCZNEJ spłacasz w miesięcznych ratach całą wartość, czyli całą cenę auta. Leasing JAK ABONAMENT to natomiast spłata w ratach jedynie spadku wartości pojazdu obliczonej na koniec finansowania. Raty są więc bardziej atrakcyjne, a można je jeszcze bardziej obniżyć i dopasować, korzystając z narzędzia, jakie przygotowaliśmy dla Klientów biznesowych, czyli kalkulatora leasingu. W nim po wybraniu wartości kilku parametrów: okresu umowy, opłaty wstępnej oraz szacunkowego przebiegu, ukaże się Twoja rata. Wyższa opłata wstępna obniży ją jeszcze bardziej, możesz także porównać raty przy różnych ustawieniach – to pomoże uzyskać optymalną ratę miesięczną.

Elastyczność rozwiązań

Elastyczne zakończenie umowy pozwala pod koniec umowy zadecydować o swoim wyborze: zwrocie, wymianie lub wykupie samochodu. Leasing JAK ABONAMENT zwykle przyciąga osoby nastawione na wymianę auta. Jednak przez 3-4 lata sytuacja Twojej firmy, a w związku z tym także Twoje priorytety mogą się zmienić. Dobrze jest wiedzieć, że dopiero na koniec finansowania dokonasz wyboru najlepszej dla siebie opcji. Wymiana nastąpi po zwrocie Twojego obecnego samochodu. Możesz niemal od razu zawrzeć nową umowę na 3 lub 4 lata i korzystać z nowego modelu ID. Buzz. Leasing JAK ABONAMENT będzie działał na podobnych zasadach, co w przypadku pierwszego samochodu. A co najważniejsze, nie musisz mieć nawet pieniędzy na opłatę wstępną – nie jest ona wymagana. Masz duże auto, za które płacisz stałą i atrakcyjną miesięczną ratę.

Dofinansowanie

W kalkulatorze finansowania zauważysz przycisk dotacji. Jest to dofinansowanie z programu „Mój elektryk”, z którego możesz skorzystać. Po zaznaczeniu tej opcji, pokaże Ci się rata obniżona o kwotę dotacji. Jest to spora oszczędność i argument do podpisania umowy. Kwota dotacji zależy także od tego, jak wysoki masz VAT – kalkulator pomoże Ci wszystko obliczyć. Oczywiście w razie ewentualnych pytań, możesz liczyć na poradę naszych pracowników na przykład w salonie. Ale dobrze wiedzieć, że nawet w biurze jesteś w stanie sprawdzić, jak będzie wyglądała Twoja miesięczna rata z dopłatą.

* Dane i ceny aktualne na dzień 16.01.2023 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.