Volkswagen ID. Buzz Cargo w leasingu

Volkswagen ID. Buzz Cargo w leasingu

Elektryczny samochód to dobra inwestycja. A korzystając z naszych produktów finansowych nie musisz opłacać jej w całości i jednorazowo, co mogłoby wpłynąć na inne inwestycje. Sfinansuj z nami swoje auto i ciesz się jazdą ekologicznym samochodem, czerpiąc korzyści i oszczędzając na przykład na parkowaniu.

Dlaczego warto wziąć w leasing ID. Buzza Cargo?

Obszerny samochód, który idealnie sprawdzi się w firmie. Już chociażby z tego powodu warto wybrać elektryka ID. Buzz Cargo. A jeśli jeszcze ten duży wóz jest w stanie przejechać całkiem sporo kilometrów naładowany elektrycznie, to już w ogóle nie warto się zastanawiać. Zwłaszcza że korzystanie z tego modelu o charakterystycznym designie, skutkuje wieloma oszczędnościami. Elektryczne auto to parkowanie w mieście w strefie płatnego parkowania za darmo, a także poruszanie się buspasami, dzięki którym oszczędzasz czas, który dla niejednego przedsiębiorcy jest ważniejszy od pieniędzy.

Silnik elektryczny modelu ID. Buzz Cargo osiąga maksymalną moc 150 kW. Moc akumulatora to 77 kWh, zapewnia on zasięg, czyli możliwość przejechania na jednym ładowaniu do 424 km. Poza tym na całej trasie masz do dyspozycji systemy wspomagania, które ułatwiają jazdę. Są także liczne systemy, które zapewnią Ci rozrywkę, będziesz mógł posłuchać muzyki czy ulubionych podcastów, łącząc się ze swoim telefonem. Oczywiście możesz także korzystać z nawigacji, która podpowie, gdzie są najbliższe stacje szybkiego ładowania. Elektryka naładujesz także z domowego lub firmowego gniazdka. Jest to bardzo wygodne w przypadku braku stacji w pobliżu – choć stacji ładowania jest w przestrzeni publicznej coraz więcej.

Możliwości leasingowe

Jak sfinansować elektryka ID. Buzz Cargo, gdy nie chce się angażować gotówki przeznaczonej na inwestycje firmowe? Nie musisz czekać, aż zarobisz na samochód. Możesz zacząć go użytkować znacznie wcześniej, ponieważ cena jest wrzucona w miesięczne stałe raty – a w przypadku leasingu AUTONAJEM, czyli finansowania JAK ABONAMENT, nie cała, jedynie jej część. Dlaczego? Dlatego, że przy podpisywaniu umowy prognozowana jest wartość końcowa, czyli na koniec Twojej umowy leasingu. I to właśnie ten spadek wartości pojazdu jest spłacany w ratach co miesiąc. Na koniec leasingu wybierasz spośród kilku opcji: możesz zwrócić samochód, możesz wymienić go, wybierając nowszy model, możesz też wykupić samochód. KLASYCZNY leasing to spłata pełnej wartości samochodu, a wybierają go głównie klienci biznesowi szukający kosztów. Jeśli natomiast bardziej niż na wykupieniu auta na koniec umowy i większych kosztach zależy Ci na jak najniższej racie, bardziej dogodny będzie właśnie leasing JAK ABONAMENT z atrakcyjna ratą miesięczną. Masz możliwość dofinansowania VW ID.BUZZ Cargo w ramach programu Mój Elektryk dla przedsiębiorstw.

Dopasuj raty VW ID. Buzza Cargo

Dzięki dostępnemu na naszej stronie narzędziu, czyli kalkulatorowi leasingu, możesz nie tylko obliczyć swoją miesięczną ratę, ale także dopasować ją jeszcze bardziej do swoich potrzeb – tak by idealnie wpasowała się do budżetu. Gdy to się uda, jego planowanie będzie dla Ciebie dużo łatwiejsze – w prosty sposób przewidzisz koszty. Wybierasz czas leasingu AUTONAJEM: 2, 3 lub nawet 4 lata. Decydujesz się na opłatę wstępną: 0-30%. Musisz także zadeklarować, ile szacunkowo rocznie przebędziesz kilometrów w tysiącach: 20, 30, 40, 50 czy 60. Warto podać realną liczbę, by uniknąć ewentualnych dopłat na koniec finansowania za przekroczenie limitu. Zobacz, jak wygląda przykładowa kalkulacja. 2 lata leasingu, 20% opłaty wstępnej i 20 tys. kilometrów daje nam raty na poziomie 2674 zł netto*. A co się stanie, gdy zwiększysz liczbę lat korzystania z samochodu do 3 i wpłacisz 30% wartości jako opłatę wstępną? Twoja miesięczna rata obniży się do 1811 zł netto*, czyli będzie znacznie niższa od poprzedniej. W ten sposób możesz dostosowywać swoje raty. Finansowanie jest o tyle komfortowe dla osób, które lubią często zamieniać samochody, że już co 2 lata jest sposobność korzystania z nowego pojazdu.

* Dane i ceny aktualne na dzień 11.07.2023 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.