Sprawdź modele elektryczne ŠKODY dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź modele elektryczne ŠKODY dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Nowy elektryczny SUV ŠKODA Enyaq iV to auto, które ułatwi codzienne życie rodzinne lub funkcjonowanie Twojej firmy. Możesz sobie pozwolić na jazdę nim zarówno jako osoba prowadząca firmę, jak i Klient indywidualny. Nawet jeśli nie zamierzasz angażować środków w zakup. Polecamy rozwiązania finansowe, które w odróżnieniu od klasycznych bazują na szacunkowej ocenie, ile elektryczna ŠKODA będzie warta w dniu zakończenia leasingu – na tej podstawie obliczana jest rata.

Nie masz firmy, ale potrzebujesz auta prywatnie. Mamy dla Ciebie produkt finansowy ŠKODA Kredyt Niskich Rat. Dzięki tej ofercie, użytkujesz samochód, niejako pożyczając go i płacąc za to stałą ratę raz w miesiącu. Jest w nią wliczone ubezpieczenie komunikacyjne za pierwszy rok.
Rozkładając cały koszt na niskie raty. Poza tym ratę ustalasz według parametrów, jakie najbardziej Ci odpowiadają. Wybierasz okres kredytu (trzy lub cztery lata), limit kilometrów oraz wkład własny. Nie musisz go jednak wnosić, gdyż zaczyna się od 0% wartości samochodu. Maksymalnie możesz wpłacić 35%. Taka wpłata obniża ratę. A dzięki programowi „Mój elektryk” dla osób fizycznych odzyskasz część finansowania w gotówce – dotacja wpłynie na Twoje konto.

Większa dotacja z kartą Dużej Rodziny

Zobacz na przykładzie, że opłaty za użytkowanie elektrycznej ŠKODY są konkurencyjne, tym bardziej po dodaniu dopłaty udzielanej przy finansowaniu elektryków.
ŠKODA Enyaq iV 60 warta 189 300 zł brutto na 48 miesięcy przy wpłacie 35% wartości samochodu i 20 tysiącach limitu kilometrów, będzie to miesięczny koszt na poziomie 1915 zł (RRSO 13,48%)*, w który wliczone jest też roczne ubezpieczenie. Jeśli w kalkulatorze zaznaczysz dotację, zobaczysz, jaką opłatę otrzymasz w formie przelewu na własne konto. Użytkownicy Kart Dużej Rodziny w tym przypadku dostaną 27 000 zł zwrotu, pozostali 18 750 zł*.

Finansowanie dla przedsiębiorców

W przypadku przedsiębiorców kalkulator wygląda tak samo, ale z myślą o Tobie przygotowano Leasing JAK ABONAMENT i to dla niego obliczasz swoją ratę. Przy oznaczeniu dotacji okazuje się jednak, że cały zwrot jest rozkładany na raty – dzięki temu są one niższe. Rata ŠKODA Leasing Moc Niskich Rat bez dopłaty za tego samego SUV-a wynosi 1789 zł netto – finansowanie na 4 lata, 25% opłaty wstępnej, 20 tys. kilometrów przebiegu*. Dopłata dla firmy przy jednakowych parametrach to 27 000 zł, obniża ona Twoją ratę do 1166 zł (50% odliczenia VAT). Są jeszcze dwie opcje: właściciele odliczający 100% VAT zapłacą 1095 zł miesięcznie, a zwolnienie z VAT gwarantuje tu ratę na poziomie 1224 zł. Jak widać, warto postarać się o dopłaty, bo wówczas miesięczna opłata jest atrakcyjna i jeszcze łatwiej wpasujesz ją w firmowy budżet.

Elastyczne zakończenie umowy

Wszystkie formy finansowania JAK ABONAMENT elektrycznej ŠKODY gwarantują elastyczne zakończenie umowy, co jest bardzo wygodne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Istnieje prawdopodobieństwo, że po kilku latach powiększy się rodzina, a firma zmieni profil działalności. Jest wiele sytuacji, dla których wcześniejsze deklaracje mogłyby być dla leasingobiorcy już nieaktualne. Na szczęście pomyśleliśmy o tym, żeby otworzyć się na kilka możliwości. W momencie zakończenia umowy przedsiębiorca zwraca elektryczną ŠKODĘ do salonu i może wówczas wziąć w Leasing Jak Abonament inny model. Może także zatrzymać swoje auto, wykupując je za pomocą jednorazowej wpłaty. Osoba prywatna może wykupić swoją ŠKODĘ elektryczną, korzystając także ze spłaty ratalnej. Z łatwością odda też samochód dealerowi i wymieni go na nowy.

Jak widać, rozwiązania takie jak Leasing i Kredyt Jak Abonament mają zapewnić bezproblemowe i proste sfinansowanie Twojego samochodu elektrycznego. Co warte uwagi, to także wiele udogodnień związanych z użytkowaniem ekologicznego auta. Możesz płacić mniej za „tankowanie”, nic nie wydawać na parkowanie w płatnych strefach miejskich, a także mieć przywilej poruszania się buspasami. Dofinansowanie z programu „Mój elektryk” otrzymasz także na Enyaq iV 80.

 

* Dane aktualne na dzień 26 czerwca 2022 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.