Sprawdź modele elektryczne CUPRY dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź modele elektryczne CUPRY dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Użytkowanie samochodu elektrycznego wiąże się z udogodnieniami i oszczędzaniem na wielu poziomach. To m.in. ładowanie – tańsze niż tankowanie – darmowe parkowanie czy jazda buspasami, która pozwala omijać korki. W dodatku są sposoby na sfinansowanie elektrycznej CUPRY inaczej niż poprzez wykładanie gotówki. 

Wśród modeli CUPRY znajdziemy wyposażony w nowoczesne technologie model elektryczny. CUPRA Born wyposażona jest w liczne systemy online i dodatkowe pakiety technologiczne, dzięki którym auto prowadzi się wyjątkowo komfortowo i wygodnie. 167 900 zł brutto – taka jest wartość samochodu. Można uzyskać dotację z programu „Mój elektryk”, dzięki czemu za auto zapłacimy mniej. Warto też wybrać finansowanie, dzięki któremu nie trzeba spłacać jej w całości.
Leasing Moc Niskich Rat to leasing JAK ABONAMENT, o który może się postarać właściciel firmy. Jeśli nie zależy Ci na byciu właścicielem samochodu, ale chcesz użytkować zeroemisyjny model CUPRY, ta opcja jest dla Ciebie. Zakłada ona spłatę jedynie przewidywanej utraty wartości w trakcie korzystania z samochodu przez okres leasingowania.

Kalkulator leasingu

Jeśli chcesz zobaczyć swoją ratę czy też porównać z innymi, przyda się kalkulator finansowy dostępny tutaj. Znajdziesz w nim parametry, takie jak: okres finansowania podany w miesiącach, opłatę wstępną zaczynającą się od 0% wartości auta, w końcu roczny limit kilometrów, czyli 10, 20, 30 lub 40 tys.

CUPRA Born jest na liście modeli, na które przysługuje dofinansowanie z rządowego programu „Mój elektryk” dla firm. Rata za auto – przy zaznaczeniu 48 miesięcy finansowania, 0% opłaty wstępnej i 20 tys. limitu km – wyniesie 1905 zł netto/mies. Zmienia się, gdy klikniemy przycisk dotacji*. Tutaj, w zależności od tego, jaki VAT płacisz, będzie się różnić: zwolnienie z VAT to rata wynosząca 1404 zł netto/mies., 50% odliczenia VAT – 1352 zł netto/mies., a 100% odliczenia najniższa, wynosząca 1289 zł netto/mies.* Jeśli masz pytania podczas kalkulacji, zawsze możesz skontaktować się z naszym doradcą, który podpowie, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne. Ostatecznie jednak zawsze decyzja jest po Twojej stronie. Także gdy chodzi o zakończenie umowy. Wówczas możesz wybrać jedną z trzech opcji: zwrot samochodu do salonu i zakończenie finansowania, zwrot i wzięcie w leasing innego modelu lub wykup swojej elektrycznej CUPRY i dalsze użytkowanie. 

Opcja dla klientów prywatnych

Nie tylko firmy mogą liczyć na dopłaty z programu. Jako osoba prywatna także możesz jeździć elektryczną CUPRĄ Born. Wejdź na kalkulator i wybierz Kredyt Moc Niskich Rat. Następnie zaznacz na przykład 4 lata finansowania, wkład własny na poziomie 20% wartości samochodu (w tym przypadku będzie to 33 580 zł) i 20 tys. kilometrów rocznego przebiegu. Twoja miesięczna opłata wyniesie 2022 zł (RRSO 6,89%)*. Możesz jednak zyskać gotówkę, którą przeznaczysz na przykład na spłaty rat. Wystarczy, że klikniesz przycisk dotacji. Z Kartą Dużej Rodziny uzyskasz dopłatę w wysokości 27 000 zł*. Jeśli z niej nie korzystasz, możesz liczyć na 18 750 zł dopłaty*. W obu przypadkach dotacja zostanie przelana na Twoje konto. 

Podsumujmy, dlaczego warto zdecydować się na leasing lub kredyt JAK ABONAMENT. Nie musisz angażować środków na zakup ani na wpłatę własną, które możesz przeznaczyć na inne inwestycje lub zakupy. Dopasowujesz swoją ratę do aktualnych potrzeb i możliwości, dzięki czemu łatwo zaplanujesz miesięczne wydatki. Elastyczne zakończenie umowy to kolejna zaleta tego typu finansowania. Formy klasyczne zakładają, że samochód po zakończeniu umowy jest spłacony i jest Twój. Przy rozwiązaniach „abonamentowych” masz więcej możliwości, a jedną z nich wybierasz pod koniec umowy.

* Dane na dzień 27 lipca 2022 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.