Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Finansowanie elektrycznych samochodów dostawczych

Dzieje się tak za sprawą produktów finansowych – niektóre z nich zaczynają się już od 0% opłaty wstępnej, a wszystkie są dostępne dla Klientów Biznesowych. Dla każdego przedsiębiorcy przygotowano optymalne rozwiązania oraz prosty kalkulator, dzięki któremu można dopasować miesięczne opłaty za swój elektryczny samochód dostawczy do indywidualnych potrzeb. Każdy bowiem może oczekiwać od auta i sposobów jego sfinansowania czego innego

Klienci Biznesowi mogą skorzystać z oferty Leasingu Autonajmu dla Volkswagen Samochody Dostawcze. Ten produkt zakłada spłatę przez 2-4 lat w jednakowych ratach jedynie części wartości samochodu czyli prognozowany spadek wartości auta w okresie jego finansowania. Opłata wstępna wynosi tu 0-30% wartości elektryka. Koniec umowy oznacza wybranie jednej z dwóch opcji: wykup auta lub zwrot pojazdu. To dobra propozycja dla wszystkich, dla których najbardziej istotna jest jak najniższa rata, w którą dodatkowo ma wliczone ubezpieczenie czy serwis. Gdy cokolwiek dzieje się z firmowymi elektrycznymi samochodami dostawczymi, nie trzeba już zaprzątać sobie tym głowy czy martwić się dodatkowymi kosztami. To jest już opłacone.

Inną propozycją jest KLASYCZNY CarePort Leasing – opcja dobra dla przedsiębiorców, którzy planują wykupić elektryczne samochody dostawcze na własność po zakończeniu okresu leasingowania. Tutaj opłata wstępna także może wynieść 0% (maksymalnie 45%). Okres leasingu trwa 2-5 lat, a wartość wykupu na koniec umowy wyniesie 1-25% wartości auta.

Świetnym narzędziem, które pomaga wybrać odpowiednie finansowanie na elektryczny samochód dostawczy i optymalnie dobrać ratę do swoich potrzeb i możliwości, jest kalkulator finansowy. Kliknij rodzaj finansowania, wybierz na skali czas, w którym chcesz użytkować swojego ID. Buzz Cargo, opłatę wstępną lub wkład własny (nawet mały procent obniża Twoją miesięczną ratę). Po zaznaczeniu tych parametrów pokaże się Twoja opłata. Możesz zmieniać parametry, aby dostosować ratę idealnie, by wpasować ją w swój firmowy czy też domowy budżet. Trzeba pamiętać, że zmiana któregoś z parametrów, np. rozłożenie finansowania na dłuższy czas lub inna wysokość opłaty wstępnej, zmienia ratę. Jeśli chcesz korzystać z samochodu przez krótszy czas, rata będzie wyższa, gdy natomiast maksymalnie wydłużysz czas użytkowania, rata się obniży. Wszystko jest widoczne w kalkulatorze. Jeśli nie chcesz angażować środków, bo są Ci potrzebne na przykład na inne inwestycje, rata będzie wyższa. Natomiast nawet najmniejszy procent wartości wpłacony przy podpisywaniu umowy obniży Twoją miesięczną ratę. Możesz także skorzystać z dotacji z < a href="https://emobility.vwfs.pl/dofinansowanie/firma">programu Mój elektryk* dla firm i uzyskać dofinansowanie na zakup VW ID. Buzz Cargo.

Jak widać, Twój nowy Volkswagen ID. Buzz Cargo może znaleźć się w Twoim garażu szybciej, niż myślisz. Bez długiego odkładania pieniędzy przez lata, bez stresu, że nie uda się dozbierać, a do tego czasu już na pewno będzie trzeba wymienić samochód (w przypadku konieczności zakupu przecież w ogóle nie można czekać!). Możesz szybciej jeździć przyjaznym dla środowiska samochodem, wybierając najlepszą dla siebie opcję finansowania.

* Dane aktualne na dzień 11.07.2023r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.