Škoda Enyaq w leasingu

Škoda Enyaq w leasingu

Chcesz przesiąść się na elektryka, bo wprowadzasz w firmie zasady zrównoważonego rozwoju? Nie chcesz jednak inwestować w samochód i myślisz, jak pogodzić te dwie sprawy? Pokażemy Ci, jak korzystać z nowego elektryka, płacąc za to atrakcyjne raty. Swoje plany inwestycyjne związane z biznesem możesz realizować bez zmian, ponieważ samochód sfinansujesz za pomocą rozwiązań finansowych, które oferujemy. Zobacz, która będzie dla Ciebie najbardziej korzystna i nie wahaj się wziąć Škodę Enyaq w leasing.

Dlaczego Škoda Enyaq?

Piękny SUV Škoda Enyaq to elektryk na miarę naszych czasów. Szybciej go naładujesz, ma także większy zasięg, czyli na jednym ładowaniu pokona dłuższą trasę. Stylowy, a przy tym sprawiający wrażenie mocnego i niepowtarzalnego na zewnątrz, a przy tym niezwykle funkcjonalny i wygodny w środku samochód sprawia, że właściwie nie potrzebujesz już biura. Zwłaszcza że Škoda Enyaq została wykończona ekologicznymi materiałami, a w jej wnętrzu zamontowano wiele przydatnych i funkcjonalnych schowków. Funkcjonalne są także systemy, z których może korzystać kierowca – wspomagające i ułatwiające jazdę, cofanie czy parkowanie. Warto zdecydować się na tego elektryka także ze względu na udogodnienia, które czekają na użytkowników podczas codziennej jazdy. Mogą oni poruszać się buspasami, którymi poruszają się taksówki i autobusy, a więc zgrabnie omijają korki. Mogą za darmo parkować w strefach płatnego parkowania w miastach. W końcu oszczędzają na paliwie, ponieważ ładowanie elektryka jest tańsze od tankowania aut standardowym paliwem. I na koniec jeszcze jedna sprawa: możesz uzyskać dofinansowanie na leasing elektryka z programu „Mój elektryk”, które obniża Twoje miesięczne raty za auto.

Jak sfinansować elektryka do firmy?

Jako właściciel firmy masz ofertę leasingu JAK ABONAMENT, czyli Škoda Leasing Niskich Rat. Charakteryzuje się on niskimi ratami. Najogólniej rzecz mówiąc, różni się on tym, że w standardowym leasingu spłacasz w ratach całą wartość samochodu z dnia zakupu. Natomiast w leasingu JAK ABONAMENT cena wyjściowa nie ma znaczenia, ponieważ spłacasz w miesięcznych ratach jedynie prognozowany spadek wartości samochodu. Jest on obliczany przy sporządzaniu Twojej umowy leasingowej i w niej zapisany. W rzeczywistości masz niższe raty niż przy leasingu KLASYCZNYM. Przy tym jednak niższa jest zwykle rata wykupu auta. W obu przypadkach zakończenie umowy jest tak zwane elastyczne. Oznacza to tyle, że nie musisz na początku deklarować, jak zakończysz finansowanie. Zapytamy Cię o to, gdy Twoja umowa będzie dobiegać końca. Wówczas możesz zwrócić samochód elektryczny do salonu, wymienić niemal od razu na nowy model i podpisać kolejną umowę finansowania, a także masz możliwość wykupienia auta. Ta opcja pozwala zadecydować zgodnie z obecna sytuacją, czyli daje Ci spore poczucie bezpieczeństwa.

Dopasuj ratę do potrzeb – kalkulator leasingu

Aby dopasować swoje miesięczne stałe raty jeszcze bardziej do swoich potrzeb, zajrzyj na naszą stronę z kalkulatorem leasingowym dla samochodów elektrycznych. W nim możesz w łatwy sposób obliczyć raty. Wystarczy, że zaznaczysz model Škoda Enyaq i rodzaj finansowania. Następnie na skali kalkulatora wybierzesz wartości parametrów, takich jak czas, opłata wstępna (zaczyna się od 5% wartości samochodu) oraz roczny limit kilometrów. Po określeniu tych kilku kluczowych parametrów pokaże się rata. Oczywiście możesz manewrować ustawieniami i przed podpisaniem umowy leasingu porównać raty przy różnych ustawieniach i finansowaniu. Jest to bardzo przydatna opcja, bo nawet bez wychodzenia z domu możesz się dowiedzieć, jak wygląda finansowanie, dzięki czemu łatwiej Ci będzie potem zaplanować firmowy budżet. Gdy zaznaczysz w kalkulatorze dotację z programu „Mój elektryk”, pokaże się jej kwota, a rata zostanie przeliczona na nowo i będzie ją uwzględniać.

Dofinansowanie do elektryków

Warto zastanowić się nad wymarzonym elektrykiem takim jak Škoda Enyaq, zwłaszcza że można pozyskać dotację na jego sfinansowanie, która dotyczy także leasingu. Jest to wsparcie, które obniży Twoje raty miesięczne. Zobacz, jak będzie wyglądać Twoja rata na model Škoda Enyaq iV 60 z dotacją i bez. Wybierasz model, którego cena to 189 300 zł brutto (153 902 zł) i obliczasz swoje raty*. Zaznacz na przykład 4 lata finansowania, 20% opłaty wstępnej (37 860 zł) i 20 tys. rocznego przebiegu*. Twoja rata leasingu wyniesie 1986 zł netto. Ale gdy klikniesz przycisk dotacji „Mój elektryk”, rata obniży się do 1364 zł netto przy 50% odliczenia VAT-u*. Cała kwota dotacji to 27 000 zł brutto i jest ona uwzględniona w ratach*. Jak widzisz, jest to spora różnica. Jeśli uznasz, że chcesz zmienić parametry i zobaczyć, jak wówczas będzie wyglądała Twoja rata, nic prostszego: zaznacz nowe opcje i dopasuj ratę.

* Dane i ceny aktualne na dzień 3.01.2023 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.