Hybrydy plug-in od Audi w leasingu

Hybrydy plug-in od Audi w leasingu

Mniejsze spalanie, dodatkowy zastrzyk mocy, możliwość jazdy w trybie całkowicie bezemisyjnym – hybrydy plug-in stanowią ciekawe połączenie dwóch rodzajów napędu. Dla niektórych może być to także pierwszy krok do przejścia w kierunku elektromobilności. W ofercie aut PHEV szczególnie interesujące i oferujące doskonałe możliwości są hybrydy plug-in od Audi. Teraz możesz je mieć w atrakcyjnym leasingu od Volkswagen Financial Services.

Zmiany, jakie zaszły w motoryzacji w ciągu ostatnich lat, sprawiły, że samochody, które wykorzystują napęd elektryczny, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W tej grupie znajdują się tzw. auta PHEV, czyli hybrydy typu plug-in. W praktyce oznacza to, że mają 2 współpracujące ze sobą źródła napędu – tradycyjny spalinowy i dodatkowy elektryczny z baterią ładowaną z gniazdka. Umożliwiają one korzystanie zarówno ze współpracy obu rodzajów napędu, ale też np. przełączenie całkowicie w tryb jazdy bezemisyjnej, gdy zajdzie taka potrzeba.

Hybrydy plug-in marki Audi

Ciekawą propozycją rynkową są hybrydy plug-in od Audi. Łączą one w sobie nie tylko walory różnych rodzajów napędu, ale także odpowiedzi na różne potrzeby i oczekiwania klientów. Przede wszystkim, mamy do czynienia z samochodami segmentu Premium. Owo Premium przejawia się m.in. w wyglądzie samochodów czy elementach wykończenia i wyposażenia, ale również w przywiązaniu dużej uwagi do detali, a w tym przypadku do wydajnej i harmonijnej współpracy napędów spalinowego i elektrycznego. Dzięki temu hybrydy plug-in marki Audi wyróżniają się doskonałym dopracowaniem i zapewniają niezapomniane wrażenia z jazdy.

Ogromną zaletą samochodów z napędem hybrydowym marki z Ingolstadt jest duża rozpiętość modelowa, która sprawia, że każdy może znaleźć auto dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. W przypadku, kiedy interesuje nas leasing na auto o kompaktowych rozmiarach, które będzie dobrze sprawdzać się np. w mieście, mamy możliwość zamówienia modelu A3 Sportback TFSI e. Alternatywą może być również model Q3 TFSI e, charakteryzujący się nieco wyższym prześwitem. Jeżeli zależy nam na aucie o typowo biznesowym charakterze, gdzie liczy się prezencja i elegancja, możemy wybierać spośród pięknych, a jednocześnie stonowanych modeli: A6 Limousine TFSI e, A7 Sportback TFSI e lub A8 TFSI e. Każde z tych aut doskonale sprawuje się w roli reprezentacyjnego samochodu firmowego.

Co więcej, w gronie hybryd plug-in od Audi znajdziemy także modele o bardziej terenowym ale też rodzinnym przeznaczeniu. To wybór, który interesuje np. klientów prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze lub małe firmy, gdzie samochód wykorzystywany jest do celów zawodowych, ale również prywatnych. Wśród modeli hybrydowych znajdziemy np. Audi Q5 Sportback TFSI e, jeszcze bardziej przestronne Q7 TFSI e czy też budzące respekt na drodze Audi Q8 TFSI e. Każde z tych aut gwarantuje świetne właściwości jezdne w zróżnicowanych warunkach, a także dużo przestrzeni dla kierowcy i pasażerów.

Leasing na modele hybrydowe

Szukając samochodu hybrydowego do firmy, warto zainteresować się dostępnymi rodzajami finansowania. W przypadku hybryd plug-in marki Audi możliwe opcje obejmują rozwiązania pozwalające na uzyskanie bardzo atrakcyjnej miesięcznej raty lub też niskiego całkowitego kosztu finansowania.

Niska miesięczna rata to cecha charakterystyczna finansowania leasing JAK ABONAMENT. Polega ono na spłacaniu przez czas trwania umowy jedynie częściowej, prognozowanej utraty wartości pojazdu w trakcie finansowania. Tym samym automatycznie płacimy mniej, niż gdybyśmy finansowali całkowitą wartość samochodu. Ponadto, możliwość wniesienia opłaty początkowej pozwala jeszcze bardziej obniżyć wysokość miesięcznej raty. Zakończenie umowy jest w tym przypadku elastyczne – mamy możliwość zwrotu pojazdu, wykupienia go, lub też zmiany na nowy w ramach nowej umowy. Zwłaszcza ta ostatnia opcja jest bardzo kusząca dla tych, którzy decydują się na hybrydy. Bliższe zapoznanie z napędem elektrycznym może bowiem skutkować szybką chęcią przejścia na auto całkowicie elektryczne, elastyczne zakończenie umowy leasingowej jest zatem z tego punktu widzenia bardzo korzystne.

Jeżeli ktoś jest od początku zdecydowany na to, że chce dłużej jeździć wybraną hybrydą Audi lub też po zakończeniu umowy samodzielnie chce ją sprzedać na rynku wtórnym, powinien zainteresować się leasingiem KLASYCZNYM. W tym przypadku w trakcie trwania umowy spłacamy istotnie większą część wartości pojazdu, dzięki czemu opłacalną formą zakończenia umowy jest wykup auta na własność. Warto przy tym zauważyć, że koszt zakupu samochodu jest rozłożony w czasie na dłuższy okres, dzięki czemu nie stanowi dużego obciążenia dla budżetu firmy. Co więcej, całkowity koszt takiego finansowania w ofercie Volkswagen Financial Servies jest bardzo niski, dzięki czemu, uwzględniając możliwość skorzystania z tarczy podatkowej, takie rozwiązanie jest bardzo opłacalne.

Zarówno w ofercie leasingu JAK ABONAMENT jak też leasingu KLASYCZNEGO znajdziemy szeroką gamę modeli hybryd typu plug-in od Audi. Aby najlepiej poznać możliwości cenowe i warunki finansowania, warto skorzystać z kalkulatora leasingu samochodowego.

Wby poznać wysokość miesięcznej raty leasingowej za interesujące nas auto w zależności od preferowanej formy finansowania i innych parametrów.

* wszystkie dane aktualne na dzień 8.06.2023r

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.