Elektryczny van w finansowaniu

Elektryczny van w finansowaniu

Elektromobilność jest na topie. Infrastruktura, w których można naładować elektryka ciągle się rozwija, a właściciele tego typu aut mogą korzystać między innymi z darmowego parkowania w miejskich strefach płatnych czy jazdy buspasami. Mają możliwość omijania korków – podobnie jak autobusy czy taksówki. Nie mówiąc o oszczędnościach związanych z ładowaniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę rosnące ceny paliw standardowych. W dodatku elektryki można z powodzeniem sfinansować dzięki naszym korzystnym rozwiązaniom finansowym.

Mimo że może się wydawać, że cena nowego elektrycznego vana jest zbyt wysoka, za swoje firmowe bezemisyjne auto możesz płacić naprawdę niewysokie raty miesięczne. Proponujemy bowiem Leasing Autonajem, którego raty mogą być nawet 50% niższe niż w przypadku klasycznego finansowania. Zobacz, co na to wpływa.

Zacznijmy od tego, że marzy Ci się van elektryczny w firmie. Nie chcesz jednak angażować środków, które możesz zainwestować inaczej. Nasze produkty w wersji JAK ABONAMENT nie wymagają nawet wpłaty własnej - całą płatność rozkładając na miesięczne raty, dzięki którym idealnie zaplanujesz swój budżet.

Jeśli wolisz płacić niższe raty, a o tym, co będzie potem, decydować później, czyli pod koniec umowy, Leasing Autonajem z pewnością jest dla Ciebie. Na tym polega jego elastyczne zakończenie umowy dostępne przy Leasingu JAK ABONAMENT. Wówczas wybierasz spośród aż trzech możliwości: wymieniasz samochód na nowy z kolejną umową, zwracasz samochód i kończysz zobowiązanie lub też wykupujesz, bo uznajesz na przykład, że Twój elektryczny van świetnie sprawdza się w firmie i jeszcze Ci posłuży.

Skąd się bierze niska rata, dzięki której van elektryczny może znaleźć się wśród aut w Twojej firmie? Leasing Autonajem polega na tym, że spłacasz część wartości samochodu – jedynie przewidywalną utratę wartości w czasie jazdy samochodem. Jest ona szacowana w momencie sporządzania umowy. Dodatkowo możesz skorzystać z kalkulatora leasingu i dopasować ratę do budżetu.

Aby zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja rata, wejdź na kalkulator i zaznacz parametry. Oczywiście pierwszym krokiem jest wybranie auta i sposobu finansowania. Następnie oznacz parametry, czyli czas finansowania, który może trwać dwa, trzy lub cztery lata. Jeśli zdecydujesz się jednak wpłacić opłatę wstępną, również zaznacz to na skali – opłata ta może wynieść 0%, 10%, 20% lub 30% wartości samochodu. Pozostał szacunkowy przebieg roczny, czyli deklaracja, ile kilometrów będziesz pokonywać autem podczas trwania umowy (20 tys., 30 tys., 40 tys., 50 tys., 60 tys.)

Zobacz na przykładzie. Wybieramy elektrycznego vana ID. Buzz w cenie 282 605 zł* brutto. Zaznaczamy 3 lata finansowania, 20% opłaty wstępnej i 20 tys. przebiegu na rok. Twoja rata wyniesie 2506 zł*. Jeśli zdecydujesz się nie wpłacać nic na początek, jej wysokość zmieni się na 3868 zł*. Przy wydłużeniu okresu spłaty do 4 lat rata zmniejszy się do 3436 zł*. Auto jest dostępne z dofinansowaniem w programie „Mój elektryk”*.

Warto się zastanowić, na czym najbardziej nam zależy, a przede wszystkim, jakie są nasze możliwości i potrzeby. Jeśli łatwiej jest rozłożyć pełną cenę na korzystne raty, tak zróbmy.

Leasing Autonajem jest wygodny i bezpieczny także dzięki wygodnemu zakończeniu umowy. Jest to plus zwłaszcza dla młodych firm, których właściciele nie wiedzą jeszcze, jak potoczą się ich losy. Nie wiąże ich konieczność wykupienia samochodu na koniec finansowania. Mogą po kilku latach ocenić swoją sytuację i podjąć decyzję. Ale jest to także świetnie rozwiązanie dla osób, które lubią często zmieniać auta. Być może firma za dwa, trzy lata będzie potrzebowała nowego auta. Wówczas bez problemu wymieni vana na nowszy model z kolejną korzystną umową leasingową.

 

Dane na dzień 11.07 2023 r

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.