CUPRA Born w leasingu

CUPRA Born w leasingu

CUPRA Born to elektryk, którego z powodzeniem możesz użytkować w firmie, dobierając do niego odpowiednie dla siebie finansowanie. Przeczytaj o sposobach na długoterminowe korzystanie z nowego samochodu nawet bez opłaty wstępnej. Może się okazać, że możesz jeździć ulubionym samochodem, płacąc za to niskie miesięczne stałe raty.

Dlaczego CUPRA Born?

CUPRA Born zainteresuje Cię nie tylko dzięki swojej zerowej emisji spalin. To imponujące auto osiąga maksymalna moc oraz ma wiele systemów, które dbają o komfort jazdy. Swój nowy samochód, który wybierzesz w salonie, możesz ładować nawet w domu. Jego zasięg to 552 km – tyle przejedzie na jednym ładowaniu. Prędkość od zera do setki rozwija w 6,6 sekundy, a moc maksymalna 231 KM. Uwagę zwraca adaptacyjne zawieszenie DCC, które przystosowuje się do drogi, tak byś nie odczuwał(a) nierównej drogi czy skrętów. Auto wydaje dźwięk, który pozwala pieszym je usłyszeć. Błyskawiczne osiągi Twojej CUPRY Born są możliwe dzięki pakietowi e-Boost. Podsumowując: samochód ten sprawi, że Twój komfort jazdy wejdzie na wyższy poziom, a przy tym będziesz korzystać z reprezentatywnego drapieżnego auta.

Wybierz optymalne finansowanie

Dla Klientów biznesowych, którzy chcą jeździć nową firmową elektryczną CUPRĄ Born, mamy leasing JAK ABONAMENT pod nazwą Leasing Moc Niskich Rat. Jest to leasing, który polega na spłacaniu miesięcznych stałych rat za prognozowany spadek wartości samochodu oszacowany i wpisany do umowy. W związku z tym, że nie spłacasz w ratach pełnej wartości auta, masz atrakcyjne raty, które płacisz w zależności od umowy od 36 do 48 miesięcy. Aby skorzystać z oferty leasingu JAK ABONAMENT nie musisz wnosić opłaty wstępnej. Jeśli jednak chcesz obniżyć raty jeszcze bardziej, możesz się zastanowić nad opłatą do 30%. Co jeszcze gwarantuje ten rodzaj leasingu? Przede wszystkim możliwość dość częstej wymiany samochodu na nowszy model. Ale nie jest to konieczność. Dzięki elastycznemu zakończeniu umowy, pod koniec finansowania wybierasz spośród trzech opcji: zwrotu auta, wymiany lub wykupu. Wszystko zależy od Twojej sytuacji i sytuacji Twojej firmy w danym momencie.

Program „Mój elektryk”

Warto zastanowić się nad elektryczną CUPRĄ Born, zwłaszcza że leasing JAK ABONAMENT także uprawnia do uzyskania dotacji na finansowanie z programu „Mój elektryk”. Dzięki niej Twoje atrakcyjne miesięczne raty za auto będą jeszcze niższe, gdyż dotacja zostanie w nich uwzględniona. Leasing daje Ci możliwość korzystania z elektryka, oszczędzania czasu (na stanie w korkach – bo jeździsz buspasami), pieniędzy (tankowanie elektryka jest tańsze niż tankowanie auta spalinowego), a do tego możesz uzyskać dotację. Raty możesz obliczyć w kalkulatorze leasingu. Kliknij w button Dotacja z programu „Mój elektryk”, a ona także zostanie uwzględniona w obliczeniach. Raty w kalkulatorze łatwo dostosujesz do swoich potrzeb i możliwości – tak by dopasować je idealnie do firmowego budżetu.

Oblicz w kalkulatorze

Zobacz, jaką wysokość będzie miała Twoja rata. skorzystaj z kalkulatora leasingu i dobierz parametry. Zaznacz, na jak długo chcesz wziąć auto w leasing. Pomyśl, czy chcesz i możesz wnieść opłatę wstępną. W końcu określ limit roczny kilometrów. Kliknij w przycisk dotacji z programu „Mój elektryk”. Teraz widzisz już, ile wyniesie Twoja rata – od Ciebie zależy, czy ją zaakceptujesz, czy może będziesz chciał(a) jeszcze bardziej dostosować do warunków firmowych. Najważniejsze, by była na tyle optymalna, żeby nie trzeba było stawać na głowie, chcąc wpasować ją w budżet.

* Dane i ceny aktualne na dzień 12.01.2023 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.