Audi Q8 e-tron Sportback w leasingu

Audi Q8 e-tron Sportback w leasingu

Jeżeli chcesz już teraz poczuć przyszłość motoryzacji, ale bliżej Ci do stylu bardziej tradycyjnych aut, Audi Q8 e-tron Sportback może być ciekawą propozycją. To unikalny na rynku samochód, który łączy nowoczesne rozwiązania z zakresu napędu czy zastosowanych rozwiązań technicznych, z eleganckim stonowanym i wysmakowanym wyglądem. Klienci w wielu krajach, w tym także w Polsce docenili już ten model. Być może dzięki atrakcyjnemu finansowaniu Volkswagen Financial Services, czas również na Twoją firmę?

Audi Q8 e-tron Sportback – subtelny elektryk

Wiele samochodów elektrycznych projektowanych jest w taki sposób, by jak najbardziej odróżniać się od aut spalinowych. Tym samym ich wygląd zrywa z tradycjami, często np. dla fanów danej marki jest dużym zaskoczeniem. Nie oceniając tego trendu, trzeba podkreślić, że Audi wprowadzając model Audi Q8 e-tron Sportback wyłamało się z mody na krzykliwe odróżnianie swojego elektrycznego modelu. Audi Q8 e-tron Sportback wygląda bardzo subtelnie, elegancko i na pierwszy rzut oka widać wyraźnie, że mamy do czynienia z Audi. Mniej zorientowani mogliby w ogóle nie zwrócić uwagi na to, że mają do czynienia z samochodem elektrycznym.

Pod względem sylwetki Q8 e-tron Sportback łączy w sobie wiele różnych segmentów. Z jednej strony podwyższony prześwit i gabaryty wskazują, że mamy do czynienia z SUV-em. Z drugiej samochód prezentuje się na tyle lekko wizualnie, że nazwanie go np. podwyższonym lifbackiem też nie należałoby rozpatrywać w kategorii błędu. Jednocześnie opływowa sylwetka i opadająca w tylnej części linia dachu przywodzą na myśl raczej sportowe Coupe. Dlatego Audi znalazło swoje określenie, które bardzo dobrze oddaje charakter tej bryły: Sportback.

Audi Q8 e-tron Sportback, pomimo swoistego przywiązania do tradycji pod względem designu, jest jednocześnie na wskroś nowoczesne. Oczywiście sam fakt zastosowania wyłącznie elektrycznego napędu to przejaw kroku w przyszłość elektromobilności. Ale również na pokładzie pojazdu znajdziemy wiele innowacyjnych rozwiązań. Wśród nich warto wymienić np. boczne kamery, które w czasie rzeczywistym wyświetlają na ekranach to, co dzieje się z boku pojazdu. Jest to nowoczesne zastępstwo tradycyjnych bocznych lusterek, które daje większe możliwości. Możemy bowiem np. ustawiać kąt, pod jakim kamer monitoruje otoczenie. Oczywiście niezależnie od niej działa również system czujników martwego pola.

Na pokładzie Audi Q8 e-tron Sportback znajdziemy charakterystyczne dla nowoczesnych modeli marki 3 ekrany do obsługi funkcji pojazdu. Mamy tutaj wirtualny kokpit, który ułatwia kierowcy dostęp do potrzebnych w trakcie jazdy informacji i danych, większy ekran do obsługi m.in. systemu inforozrywki czy różnych funkcji samochodu oraz trzeci, nieco mniejszy ekran panelu klimatyzacji. Skoro mowa o tym, co na pokładzie – warto podkreślić przestrzeń, jaką zapewnia Audi Q8 e-tron Sportback. W środku jest naprawdę dużo miejsca dla kompletu pasażerów, którzy będą mogli podróżować komfortowo zarówno w pierwszym jak i drugim rzędzie siedzeń. Do tego samochód oferuje aż 615 l pojemności bagażnika, co pozwala bez problemu spakować się nawet w dłuższą podróż.

Elastyczny leasing JAK ABONAMENT

Zanim ruszymy w pełne emocji podróże nowym Audi Q8 e-tron Sportback, warto wcześniej rozważyć kwestię finansowania. W ofercie Volkswagen Financial Services znajdziemy interesujące produkty leasingowe, które ułatwiają realizację marzeń o jeździe określonym modelem samochodu. Podjęcie odpowiedniej decyzji o wyborze sposobu finansowania, ale także parametrów umowy, ułatwia praktyczny kalkulator leasingu. To narzędzie, które pozwala poznać warunki finansowania danego modelu w zależności od wybranych przez nas: wartości opłaty wstępnej, liczby miesięcznych rat (czasu trwania umowy) i rocznego limitu kilometrów.

Poszczególne parametry możemy dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań dzięki elastyczności, jaką oferuje finansowanie VW FS. W przypadku leasingu polecane rozwiązanie to leasing JAK ABONAMENT. Leasing JAK ABONAMENT pozwala osiągnąć bardzo atrakcyjną ratę miesięczną za korzystanie z samochodu. W tym przypadku finansujemy bowiem nie tyle koszt pojazdu, to jedynie jego część – czyli prognozowany spadek wartości auta w trakcie trwania leasingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu miesięczna rata jest wyraźnie niższa niż w KLASYCZNYM leasingu, gdzie spłacamy całą wartość auta. I to nawet mając na uwadze fakt, że oba produkty mogą być dostępne już z opłatą wstępną wynoszącą 0%.

Wymieniając możliwości finansowania, obok leasingu dostępny jest również NAJEM. Jest to forma, która jednak od początku umowy zakłada, że na koniec okresu finansowania będziemy zwracać samochód, z którego korzystaliśmy. Ponadto w tym przypadku rata miesięczna nie dotyczy wyłącznie opłaty za samo korzystanie z samochodu, ale również zawierają się w niej np. ubezpieczenie, pakiet serwisowy czy też wsparcie w likwidacji szkód a nawet opcjonalny serwis opon. Tym samym NAJEM to bardzo komfortowa usługa, w którym w ramach stałej miesięcznej opłaty otrzymujemy kompleksową usługę.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.