Audi Q4 e-tron w leasingu

Audi Q4 e-tron w leasingu

Chcesz przesiąść się do auta elektrycznego, marzysz o Audi Q4 e-tron, ale nie masz pewności, czy chcesz inwestować gotówkę w zakup samochodu, bo masz inne plany. Mamy dla Ciebie produkty finansowe, dzięki którym zrealizujesz wszystkie swoje inwestycyjne plany i jednocześnie będziesz użytkować upatrzone nowe elektryczne auto przez kilka lat z możliwością wymiany na nowszy model na koniec umowy leasingowej. Przeczytaj nasz artykuł, żeby poznać szczegóły.

Bezemisyjne Audi Q4 e-tron

Dzisiaj elektryki stają się coraz bardziej popularne. Ale nie musisz kupować Audi Q4 e-tron, gdy możesz wziąć je np. w atrakcyjny leasing, o czym za chwilę. Najpierw zobacz, co oferuje auto, które pozwala na bezemisyjną jazdę. Oprócz eleganckiego, ale i sportowego stylu, które połączone są w idealnych proporcjach, tak że design auta naprawdę przyciąga uwagę, samochód zachwyca także idealnie wykończonym przestronnym wnętrzem. Wiele funkcji usprawniających prowadzenie samochodu to dodatkowy atut. Samochód osiąga 220 kW mocy, a jego przyspieszenie to 6,2 sek./100 km. Jeśli przesiądziesz się do Audi Q4 e-tron, poznasz wiele zalet nie tylko wynikających z jego osiągów czy funkcji, ale także zaoszczędzisz czas, bo będziesz poruszać się buspasami, które pozwalają omijać korki. Zaoszczędzisz też na paliwie, ponieważ ładowanie elektryka jest tańsze. Dużym atutem jest możliwość parkowania bez kupowania biletu w płatnych miejskich strefach parkowania. Przekonaliśmy Cię? Sprawdź więc, jakie są możliwości finansowania auta elektrycznego.

Propozycje finansowania dla biznesu

Jeśli prowadzisz firmę, możesz skorzystać z leasingu JAK ABONAMENT Audi Perfect Lease. Czym różni się on od tradycyjnego leasingu? Przede wszystkim tym, że nie spłacasz tu pełnej ceny samochodu z dnia zakupu. Podczas sporządzania umowy szacuje się, ile Twoje Audi Q4 e-tron będzie warte na koniec umowy – i właśnie spadek wartości auta rozkładany jest na stałe raty miesięczne, które są bardziej atrakcyjne niż przy KLASYCZNYM leasingu. Finansowanie zaczyna się już od 0 zł. Leasing możesz wziąć na 24, 36 lub nawet 48 miesięcy. Minimalny czas użytkowania to 2 lata – osoby, które często zmieniają auta, będą więc zadowolone. Po zakończeniu umowy masz jednak więcej możliwości: zwrot samochodu do salonu, wymiana lub wykup. Decydujesz o tym dopiero pod koniec umowy, nie musisz składać wiążących deklaracji przy jej zawieraniu. To bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Musisz jednak zadeklarować, ile kilometrów pokonasz średnio swoim Audi Q4 e-tron podczas rocznych podróży. Wybierasz 10, 15, 20, 25 lub 30 tys. km.

Kalkulator leasingu JAK ABONAMENT

Miesięczne stałe raty Audi Perfect Lease możesz dostosować do swoich potrzeb, korzystając z kalkulatora leasingu na naszej stronie. To proste w obsłudze narzędzie pozwala zobaczyć i dopasować raty do swojego firmowego budżetu, wybierając parametry o określonych wartościach. Po pierwsze należy zaznaczyć czas finansowania: 2, 3 lub 4 lata, wysokość opłaty wstępnej od 0 do 30% wartości elektrycznego Audi oraz deklarację rocznego limitu km: 10-30 tys. To wszystko daje ratę, jaką co miesiąc należy płacić za korzystanie z samochodu. Co ważne, na samochód elektryczny Audi w leasingu przysługuje dofinansowanie z programu „Mój elektryk” dla firm a także dla osób prywatnych. W kalkulatorze należy zaznaczyć tę opcję, a wówczas dotacja zostanie uwzględniona w racie i po prostu ją obniży.

Przykładowa kalkulacja

Zobacz na przykładzie, jak wygląda dostosowywanie raty do swoich potrzeb. Potrzebujesz samochodu na 36 miesięcy, nie planujesz opłaty wstępnej, a przebieg szacujesz na 20 tys. km w roku. Po zaznaczeniu na skali kalkulatora tych parametrów zobaczysz wysokość swojej miesięcznej raty leasingu Audi Perfect Lease: 3375 zł netto*. Jeśli klikniesz w dotację z programu „Mój elektryk”, rata obniży się do 2600 zł netto/mies. przy 50% odliczenia – wyniesie ona w całości 27 000 zł brutto*. Możesz obniżyć ją jeszcze bardziej, wnosząc jednak jakiś procent wartości samochodu, np. 15%. Pozostawiając inne parametry bez zmian, ale wpłacając 31 845 zł, obniżasz raty miesięczne do 1772 zł*. Nie możesz jednak wpłacić więcej, jeśli chcesz skorzystać z dotacji, ponieważ suma opłaty wstępnej i dofinansowania nie może przekroczyć 30% wartości leasingowanego modelu Audi.

Kalkulator jest świetnym sposobem na obliczenie swoich przyszłych rat nawet z domu czy firmy – samodzielnie. W razie ewentualnych pytań zawsze pomocni są nasi doradcy. Kalkulator pozwala także na porównanie rat różnych modeli i podjęcie decyzji. Ważne przecież, by jeździć nowym elektrykiem z możliwością wymiany na inny model na koniec finansowania.

* Dane i ceny aktualne na dzień 16.12.2022 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.