Audi e-tron GT quattro w leasingu

Audi e-tron GT quattro w leasingu

Są takie samochody, które powstają nie tylko po to, by zyskiwać klientów, ale również wyznaczać nowe standardy i wskazywać kierunek, w jakim zmierza motoryzacja. Do takich modeli niewątpliwie należy Audi e-tron GT quattro. To wyjątkowe auto o wyrafinowanej stylistyce i ogromnych możliwościach. Pokazuje, że elektromobilność już teraz może mieć zarówno luksusowy jak i sportowy wymiar i dostarczać niesamowitych emocji. Dowiedz się więcej o tym modelu i możliwościach finansowania Audi e-tron GT quattro w leasingu.

Audi e-tron GT – moc w elektryzującym wydaniu

Zanim przejdziemy do opisu charakterystyki, wyglądu czy rozwiązań technicznych Audi e-tron GT quatrro, na początku warto przytoczyć kilka liczb. 4,1 s* – tyle wynosi przyspieszenie od 0 do 100 km/h jakie zapewnia ten model. Czas ten może być jeszcze o 0,8 s krótszy, jeśli wybierzemy wersję Audi RS e-tron GT quattro. Blisko 500 km* – nawet tyle może wynosić maksymalny zasięg elektryczny, nawet najbardziej usportowionego Audi RS e-tron GT. No i najważniejsza liczba: 0 g/km – tyle wynosi emisja CO2 podczas jazdy tym samochodem. Mamy bowiem do czynienia z prawdziwym białym krukiem – w pełni elektrycznym, a niesamowicie emocjonującym, a przy tym wszystkich cechującym się wyjątkową elegancją samochodem sportowym.

Siła i moc biją z Audi e-tron GT quattro już przy pierwszym spojrzeniu na jego sylwetkę. Samochód został zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Już sama muskularna, a jednocześnie aerodynamiczna sylwetka zdaje się zachęcać do wizyty na torze wyścigowym. Nisko poprowadzona linia dachu, duża szerokość i rozstaw osi sprawiają, że samochód ma naprawdę rasowy wygląd i sprawia wrażenie niemal przyklejonego do asfaltu.

Audi e-tron GT quattro bardzo ciekawie prezentuje się z każdej strony. Np. z tyłu wzrok przyciąga nie tylko jego muskulatura, ale również rozciągająca się na całej szerokości animowana wiązka świateł. A skoro jesteśmy przy światłach – te również w przedniej części pojazdu są niezwykle efektowne i efektywne. Efektowne – m.in. dzięki charakterystycznej sygnaturze świetlnej z niebieskim znakiem „X” na środku każdego reflektora. Efektywne, bowiem reflektory Matrix LED ze światłami laserowymi stanowią zapewniają doskonałą widoczność i oświetlenie w każdych warunkach.

Wnętrze Audi e-tron GT quattro również jest niezwykle futurystyczne. Wygląd deski rozdzielczej sprawia, że można patrzeć na nią przez długie godziny i jej widok nie znudzi się obserwatorowi. Pomimo wielu asymetrii, projektantom udało się zgrabnie wkomponować w nią duży ekran dotykowy, który stanowi funkcjonalne centrum obsługi pojazdu. Fotele, jak przystało na auto GT, są nie tylko wygodne, ale zapewniają również stabilną pozycję w trakcie dynamicznych manewrów. Szczególne połączenie sportu i komfortu zapewniają fotele sportowe „plus”, które wyposażono m.in. w pneumatyczne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Takie fotele to standardowe wyposażenie w modelu Audi RS e-tron GT.

Leasing Audi Pefect Lease

Jednym ze sposobów finansowania jazdy Audi e-tron GT quattro jest skorzystanie z oferty leasingu Audi Perfect Lease. Jak działa to rozwiązanie? Otóż pozwala korzystać z salonowego samochodu przy niewielkim zaangażowaniu finansowym. Możemy bowiem tak dopasować umowę, by już nawet z zerową opłatą wstępną wyjechać z salonu wymarzonym autem. Jednocześnie miesięczne raty również pozostaną na atrakcyjnym poziomie, dzięki temu, że nie spłacamy całkowitej wartości pojazdu, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania finansowania. Tym samym jesteśmy w stanie uzyskać raty wyraźnie niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Jeżeli jednym z głównych czynników w procesie podejmowania decyzji o zawarciu umowy leasingu jest cena, jaką co miesiąc będziemy płacić za korzystanie z pojazdu, to leasing JAK ABONAMENT będzie stanowił doskonały wybór. Miesięczną ratę obliczysz w kalkulatorze finansowym.

Warto zauważyć, że oferta Audi Perfect Lease daje nam dużą elastyczność wyboru. Dotyczy ona m.in. opłaty wstępnej, długości trwania umowy czy też rocznego limitu kilometrów. Ponadto to na zakończenie umowy podejmujemy decyzję o tym, co chcemy dalej zrobić z samochodem. Możemy bowiem, jak w przypadku KLASYCZNEGO leasingu zdecydować się wykupić samochód na własność i dalej z niego korzystać, ale drugą opcją jest zwrot auta do salonu, co pozwala oszczędzić czas potrzebny na sprzedaż samochodu używanego. Ponadto, dzięki temu możemy szybko zawrzeć nową umowę leasingową i w ten sposób znów jeździć samochodem prosto z salonu.

Wśród dostępnych opcji finansowania, które pozwalają cieszyć się jazdą Audi e-tron GT jest również NAJEM. W tym przypadku istnieje tylko 1 sposób zakończenia umowy, czyli zwrot samochodu. Pozostałe parametry, jak wysokość opłaty wstępnej, czas trwania umowy i roczny limit kilometrów możemy jednak dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań, co będzie też przekładało się na wysokość miesięcznych opłat. W przypadku NAJMU opłaty te pokrywają nie tylko koszt użytkowania samochodu, ale również np. ubezpieczenie czy pakiet serwisowy oraz wszelkie formalności, naprawy i pomoc w przypadku ewentualnych zdarzeń drogowych a nawet opcjonalnie pakiet opon. Jest to doskonałe i bardzo komfortowe rozwiązanie.

* Wszystkie dane aktualne na dzień 27.04.2023r

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.