Volkswagen ID.5 w leasingu

Volkswagen ID.5 w leasingu

Twoja firma się rozwija, a Ty chcesz wymienić samochód na elektryka. Podoba Ci się Volkswagen ID.5, ale zastanawiasz się nad zakupem, bo jednak ta cena… tylko że dzięki naszej ofercie nie musisz w ogóle sugerować się ceną, ponieważ nie musisz wykładać całej wartości samochodu na start. Volkswagen Financial Services ma produkty finansowe, które umożliwiają użytkowanie samochodu nawet bez opłaty wstępnej. Zobacz, jak pozyskać nowego elektryka i mieć wpływ na środowisko.

Przesiądź się do Volkswagena ID.5

Volkswagen ID.5 to elektryczny SUV coupe o zasięgu sięgającym nawet do 536 kilometrów. Taką drogę możesz przemierzyć na jednym ładowaniu samochodu, które przeprowadzisz nawet w domu. ID.5 jest wyposażony w światła, które przyciągają swoją innowacyjnością: IQ.LIGHT. Dzięki matrycowej technologii nie oślepiają one samochodów jadących z naprzeciwka. W tym modelu za sprawą Park Assist Plus możesz zapisywać manewry parkowania, aby auto następnym razem parkowało automatycznie. Inne technologiczne rozwiązania, które są pomocne przy prowadzeniu, to na przykład Travel Assist. Panuje nad tym, by pas ruchu czy odpowiednia prędkość cały czas były utrzymywane. Cyfrowe systemy w Twoim elektrycznym Volkswagenie ID.5 są na bieżąco aktualizowane za sprawą Over-the-Air, więc nic Ci nie umknie, cały czas masz aktualne informacje. Jesteś ze wszystkim na bieżąco. Zadbaliśmy o to, by Twoje auto było bezpieczne na drodze i zauważalne przez przechodniów. Dzięki sztucznie stworzonym odgłosom dla auta elektrycznego, które zwykle jest bardzo ciche na ulicach, ID.5 wydaje dźwięki zbliżone do standardowych samochodów, a to sprawia, że jest słyszalne na zewnątrz. Te i wiele innych technologicznych systemów oraz pojemność tego SUV-a zachęcą do zdecydowania się właśnie na ten model.

Zalety jazdy samochodami elektrycznymi

Zanim przejdziemy do tego, jak sprawić, aby Volkswagen ID.5 znalazł się w Twoim posiadaniu, zobacz, jakie masz korzyści, zamieniając standardowe auto spalinowe. Przede wszystkim oszczędzasz na paliwie, ponieważ ładowanie jest od niego tańsze. Kolejną rzeczą jest oszczędność na parkowaniu w płatnych miejskich strefach – ona także jest darmowa. Ale to nie koniec oszczędności: kolejną jest oszczędność czasu. Nie czekasz bowiem w korkach, ponieważ możesz jeździć buspasami, którymi poruszają się głównie autobusy i taksówki. Od momentu wzięcia w użytkowanie elektrycznego Volkswagena, także jesteś uprzywilejowany na drodze. W dodatku ładujesz swoje auto nawet w domu lub swoim garażu czy miejscu pracy. Możesz to zrobić, używając zwykłego gniazdka, ale także za pomocą ładowarki, dzięki której ładowanie przebiegnie szybciej. Oczywiście w miastach i na trasach dostępnych jest coraz więcej stacji ładowania samochodów elektrycznych, z których możesz korzystać. Korzyścią bezcenną jest bezemisyjność, która ma duży wpływ na środowisko naturalne.

Produkty finansowe dla biznesu

Jako właściciel firmy możesz wybrać swojego nowego SUV-a Volkswagena z finansowaniem takim jak leasing. Leasing dla Klientów biznesowych to leasing JAK ABONAMENT, czyli (EasyDrive), leasing KLASYCZNY, czyli EasyBuy. W pierwszym na raty płacisz tylko za część wartości samochodu – spadek w czasie użytkowania oszacowany i wpisany w Twoją umowę leasingu. Leasing KLASYCZNY każe spłacić całą wartość samochodu. Koszty wrzucasz jednak do rozliczenia podatku, są firmy, którym zależy właśnie na takiej możliwości. Poza tym rata wykupu samochodu jest w tym przypadku niższa niż w leasingu JAK ABONAMENT. Ale oczywiście nie każdy chce wykupić auto na stałe, popularne staje się użytkowanie, a potem wymienianie pojazdu na nowszy model. Ratę oszacujesz w przygotowanym kalkulatorze leasingowym.

Elastyczne zakończenie umowy

Leasing KLASYCZNY oraz JAK ABONAMENT to także możliwość wyboru na koniec umowy, jak chcesz zakończyć finansowanie. Możesz zwrócić samochód i nie zajmować się jego odsprzedażą. Wymieniasz po prostu swój obecny samochód na nowy i ponownie użytkujesz przez kilka lat – to dobra opcja dla wszystkich, którzy lubią często zmieniać auta. W końcu możesz wykupić samochód i pozostawić w firmie.

Obliczanie raty

Żeby obliczyć ratę czy też opłatę miesięczną, należy użyć kalkulatora, w którym wybiera się wartości kilku parametrów. Trzeba określić, jak długo będzie się korzystać z auta, ile wniesie się opłaty wstępnej w leasingu i ile kilometrów rocznie pokona się swoim nowym SUV-em. W kalkulatorze pojawia się także dofinansowanie z programu „Mój elektryk” dla firm, które trzeba zaznaczyć, aby raty były jeszcze niższe. Można porównać rodzaje finansowania i dopasować raty do budżetu swojej firmy.

* Dane i ceny aktualne na dzień 3.01.2023 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.