Volkswagen ID.4 w leasingu

Volkswagen ID.4 w leasingu

Volkswagen ID.4 to auto, które wzbudza podziw niejednego kierowcy, a do tego jest elektryczny, czyli nie powoduje emisji spalin do środowiska. Mocny i reprezentatywny SUV przyda się w Twojej firmie. Duży bagażnik pozwoli przewieźć najpotrzebniejsze rzeczy, a wygodne wnętrze zastąpi podczas dłuższych podróży służbowych Twoje biuro. Jak go sfinansować? Zobacz.

Elektryczny Volkswagen ID.4

Jeśli szukasz elektrycznego mocnego SUV-a, to dobrze trafiłeś. Volkswagen ID.4 to drugie auto elektryczne marki Volkswagen. Charakteryzuje się atrakcyjną stylistyką ze sznytem sportowym, którego nadają duże alufelgi (21 cali). Ledowe lampy i reflektory IQ.Light to elementy, dzięki którym samochód zyskuje na nowoczesnym wyglądzie i jest dobrze widoczny w nocy. Oprócz imponującego wyglądu zewnętrznego samochód ma także bogate i komfortowe wnętrze, a także obszerny bagażnik. Wiele systemów wspomagania kierowcy to prawdziwe zbawienie przy parkowaniu czy długiej jeździe, a połączenie ze smartfonem zapewni dodatkowo rozrywkę podczas jazdy. Nie do przecenienia jest możliwość ładowania samochodu nawet z domowego gniazdka. Dzięki temu, że korzystasz z elektryka, nie płacisz za parkowanie w płatnych miejskich strefach parkowania, możesz także przemieszczać się buspasami, czyli omijać korki na drodze. Płacisz mniej za tankowanie, co jest dużym plusem. Dodatkowo możesz otrzymać dotację z programu „Mój elektryk”, ale do tego za chwilę dojdziemy. W każdym razie użytkowanie samochodu elektrycznego to dużo zalet, na które warto zwrócić uwagę.

Oferta dla Klientów biznesowych

Leasing JAK ABONAMENT to opcja dla przedsiębiorców, którzy nie zamierzają kupować samochodu, bo być może mają inne inwestycje na oku lub też nie widzą takiej potrzeby. Potrzebują jednak ekologicznego, nowoczesnego auta, aby używać go w firmie – tak do załatwiania spraw w okolicy, jak i dalszych podróży służbowych. W obu przypadkach SUV Volkswagen ID.4 sprawdzi się doskonale. Lease & care, czyli leasing JAK ABONAMENT to możliwość korzystania z samochodu od 3 do 4 lat i płacenia za to co miesiąc atrakcyjnych stałych rat. Skąd wynika ich atrakcyjność? Ten leasing nie wymaga spłaty pełnej wartości, czyli ceny auta z dnia podpisania umowy, a tylko prognozowany spadek na wartości w trakcie finansowania samochodu. Ta częściowa wartość zostaje rozłożona na stałe raty, które uiszczasz raz w miesiącu. To sprawia, że rata leasingu JAK ABONAMENT może być nawet 50% niższa od rat w KLASYCZNYM leasingu. Jest to opcja dla tych, którym zależy na jak najbardziej atrakcyjnej racie. Nie są zainteresowani byciem właścicielami, ale muszą mieć auto do załatwiania biznesowych spraw – po prostu chcą z niego korzystać przez dłuższy czas. Leasing ten jest bardzo zachęcający dla osób, które lubią częściej zmieniać samochody. Dzięki temu rozwiązaniu możesz jeździć nowym autem nawet co 3 lata. I nie musisz martwić się odsprzedażą starego, bo tym zajmiemy się my.

Kalkulator do obliczenia raty

Aby obliczyć ratę miesięczną Volkswagena ID.4, czyli sprawdzić, ile rzeczywiście będziesz płacić za użytkowanie swojego samochodu, skorzystaj z kalkulatoraleasingu samochodu elektrycznego na naszej stronie. Wysokość raty, którą zapłacisz za leasing, jest obliczana na podstawie trzech parametrów: czasu trwania umowy, wysokości opłaty wstępnej i limitu kilometrów. Możesz wybrać 3 lub 4 lata leasingowania, 0-30% opłaty wstępnej i 10-40 tys. km. To wszystko składa się na ratę, która możesz dopasować do swoich możliwości poprzez zmianę niektórych parametrów.

Dotacja na elektryki

W kalkulatorze dla samochodów elektrycznych dodany jest przycisk „Dotacja z programu „Mój elektryk”. Po zaznaczeniu pokaże nam się kwota dotacji i automatycznie raty zostaną obniżone o tę kwotę. Należy zaznaczyć także, na jakiej zasadzie kierowca się rozlicza: ma 50% odliczenia z VAT, 100% odliczenia z VAT czy też zwolnienie z VAT. Dotacja to spory zastrzyk gotówki, który pozwoli Ci być może szybciej podjąć decyzję. Dzięki niej rata Twojego leasingu będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Na koniec umowy masz możliwość skorzystania z elastycznego zakończenia. Czyli wówczas zdecydować, co zrobisz ze swoim Volkswagenem ID.4. Możesz zwrócić je do dealera i od razu podpisać nową umowę oraz wymienić samochód na nowszy model. Możesz też wykupić auto. Wszystko zależy od tego, jakie są w danej chwili Twoje plany firmowe.

* Dane i ceny aktualne na dzień 12.01.2023 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.