Volkswagen ID.3 w leasingu

Volkswagen ID.3 w leasingu

Volkswagen ID.3 to samochód o futurystycznym wyglądzie, ale również wielu przyszłościowych rozwiązaniach. Może stanowić swoisty wzorzec dla elektrycznych auto kompaktowych. Liczne udogodnienia z zakresu inteligentnych funkcji pojazdu, zwiększających bezpieczeństwo czy też komfort podróżowania stanowią mocną stronę tego modelu. Mocną stroną Volkswagena ID.3 jest również atrakcyjne finansowanie dostępne w ofercie Volkswagen Financial Services.

Volkswagen ID.3 – elektromobilność w odświeżonym wydaniu

Samochody elektryczne już od kilku lat stanowią coraz częstszy wybór klientów firmowych i indywidualnych. Stosunkowo łatwa i tania eksploatacja, coraz lepsze, mocniejsze baterie i bardziej dopracowywane projekty przyciągają klientów. Wśród aut, które stanowią szczególnie łakomy kąsek na rynku elektromobilności znajdziemy m.in. Volkswagena ID.3.

W 2023 r. Volkswagen zaprezentował odświeżoną wersję swojego elektrycznego modelu kompaktowego. Zmianie uległ nieco wygląd zewnętrzny – m.in. zniknął znajdujący się pomiędzy maską z szybą czarny pasek, a także zmienił się nieco wygląd tylnych lamp z opcjonalnymi dynamicznymi kierunkowskazami. Auto, podobnie jak w swojej pierwszej odsłonie, prezentuje się bardzo nowocześnie, z wręcz zyskało jeszcze pewien pierwiastek dojrzałości.

Ową dojrzałość można dostrzec również we wnętrzu. Po zmianach stylistycznych stało się ono jeszcze bardziej kompletne i przystępne, m.in. dzięki zastosowaniu nowych, ekologicznych materiałów wykończeniowych wysokiej jakości. W centralnej części deski rozdzielczej znajdziemy 12-calowy wyświetlacz z nowszym oprogramowaniem. Przy jego pomocy możemy aktywować dodatkowe funkcje pojazdu – np. wielokolorowe oświetlenie Ambiente, aktywny tempomat ACC, czy też nawigację. Oczywiście lista opcji, jakie możemy dodatkowo uruchomić uzależniona jest o wersji wyposażenia pojazdu, jaką wybraliśmy.

Na wyposażeniu nowego Volkswagena ID.3 możemy znaleźć również szereg funkcji mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dostępny jest np. Travel Assist, który utrzymuje pas ruchu, ale może też utrzymywać np. odległość od poprzedzającego nas pojazdu. W sytuacjach awaryjnych kierowcę wspomóc może Front Assist oraz Emergency Assist. W trasie natomiast możemy docenić działanie aktywnego tempomatu ACC. Wszystkie inteligentne systemy wspomagające kierowcę, które mogą znaleźć się na pokładzie Volkswagena ID.3 zbiorczo określane są mianem IQ.DRIVE. Elementem, który z jednej strony poprawia komfort obsługi funkcji pojazdu, ale może mieć wpływ również na zwiększenie bezpieczeństwa jest system obsługi głosowej, pozwalający sterować np. radiem czy nawigacją.

Volkswagen ID.3 w leasingu JAK ABONAMENT

Elastyczną formą finansowania jest leasing JAK ABONAMENT. Ta forma różni się zasadniczo od leasingu KLASYCZNEGO. W tym przypadku zakładamy bowiem, że przez czas trwania umowy będziemy spłacać jedynie część wartości pojazdu. Tym samym ewentualny koszt wykupienia samochodu na własność po zakończeniu umowy będzie wyższy. Należy jednak pamiętać, że nie mamy obowiązku wykupienia samochodu na koniec okresu finansowania. W praktyce wielu klientów decyduje się na zwrot pojazdu i finansowanie kolejnego w ramach nowej umowy.

Jednocześnie taka leasingu JAK ABONAMENT i sposób finansowania pozwala uzyskać istotnie niższą ratę miesięczną niż w KLASYCZNYM rozwiązaniu. Dzięki temu możemy zdecydować się na wybór droższego lub lepiej wyposażonego samochodu, niż gdybyśmy finansowali go w tradycyjnym leasingu. Ponadto, mamy możliwość korzystania z nowego samochodu nawet bez wpłaty własnej. Jednocześnie, jeśli dysponujemy wolną gotówką, chcemy uzyskać efekt tarczy podatkowej bądź też zmniejszyć wysokość przyszłych rat, możemy zdecydować się na wniesienie opłaty początkowej w wysokości do 30% wartości pojazdu. Dostosuj parametry do swoich potrzeb w kalkulatorze.

NAJEM i dofinansowanie

Wśród dostępnych opcji finansowania, znajdziemy również NAJEM, w którym koszty związane z użytkowaniem auta, naprawami i serwisem, likwidacją szkód czy też zapewnieniem dostępu do samochodu zastępczego, wliczone są już w stałą miesięczną opłatę. Dzięki temu zyskujemy pełną kontrolę nad wydatkami oraz pewność, że opłaty przez cały czas trwania umowy będą na stałym poziomie.

Wybierając Volkswagena ID.3, czy to korzystając z leasingu JAK ABONAMENT czy też oferty NAJMU, warto pamiętać o możliwości uzyskania dofinansowania do zakupu pojazdu w ramach programu „Mój Elektryk”*. W przypadku tego modelu pojazdu z dofinansowania mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, a maksymalny poziom dotacji, jaki można uzyskać wynosi 27 tys. Zł*.

* Dane aktualne na 27.04.2023r

Najnowsze artykuły

Volkswagen ID.3 w leasingu

Volkswagen ID.3 w leasingu

Są takie samochody, które powstają nie tylko po to, by zyskiwać klientów, ale również wyznaczać nowe standardy i wskazywać kierunek, w jakim zmierza motoryzacja. Do takich modeli niewątpliwie należy Audi e-tron GT quattro. To wyjątkowe auto o wyrafinowanej stylistyce i ogromnych możliwościach. Pokazuje, że elektromobilność już teraz może mieć zarówno luksusowy jak i sportowy wymiar i dostarczać niesamowitych emocji. Dowiedz się więcej o tym modelu i możliwościach finansowania Volkswagen ID.3 w leasingu .
Audi e-tron GT quattro w leasingu

Audi e-tron GT quattro w leasingu

Są takie samochody, które powstają nie tylko po to, by zyskiwać klientów, ale również wyznaczać nowe standardy i wskazywać kierunek, w jakim zmierza motoryzacja. Do takich modeli niewątpliwie należy Audi e-tron GT quattro. To wyjątkowe auto o wyrafinowanej stylistyce i ogromnych możliwościach. Pokazuje, że elektromobilność już teraz może mieć zarówno luksusowy jak i sportowy wymiar i dostarczać niesamowitych emocji. Dowiedz się więcej o tym modelu i możliwościach finansowania Audi e-tron GT quattro w leasingu.
Audi Q8 e-tron Sportback w leasingu

Audi Q8 e-tron Sportback w leasingu

Jeżeli chcesz już teraz poczuć przyszłość motoryzacji, ale bliżej Ci do stylu bardziej tradycyjnych aut, Audi Q8 e-tron Sportback może być ciekawą propozycją. To unikalny na rynku samochód, który łączy nowoczesne rozwiązania z zakresu napędu czy zastosowanych rozwiązań technicznych, z eleganckim stonowanym i wysmakowanym wyglądem. Klienci w wielu krajach, w tym także w Polsce docenili już ten model. Być może dzięki atrakcyjnemu finansowaniu Volkswagen Financial Services, czas również na Twoją firmę?

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.