Volkswagen ID.3 w leasingu

Volkswagen ID.3 w leasingu

Volkswagen ID.3 to samochód o futurystycznym wyglądzie, ale również wielu przyszłościowych rozwiązaniach. Może stanowić swoisty wzorzec dla elektrycznych auto kompaktowych. Liczne udogodnienia z zakresu inteligentnych funkcji pojazdu, zwiększających bezpieczeństwo czy też komfort podróżowania stanowią mocną stronę tego modelu. Mocną stroną Volkswagena ID.3 jest również atrakcyjne finansowanie dostępne w ofercie Volkswagen Financial Services.

Volkswagen ID.3 – elektromobilność w odświeżonym wydaniu

Samochody elektryczne już od kilku lat stanowią coraz częstszy wybór klientów firmowych i indywidualnych. Stosunkowo łatwa i tania eksploatacja, coraz lepsze, mocniejsze baterie i bardziej dopracowywane projekty przyciągają klientów. Wśród aut, które stanowią szczególnie łakomy kąsek na rynku elektromobilności znajdziemy m.in. Volkswagena ID.3.

W 2023 r. Volkswagen zaprezentował odświeżoną wersję swojego elektrycznego modelu kompaktowego. Zmianie uległ nieco wygląd zewnętrzny – m.in. zniknął znajdujący się pomiędzy maską z szybą czarny pasek, a także zmienił się nieco wygląd tylnych lamp z opcjonalnymi dynamicznymi kierunkowskazami. Auto, podobnie jak w swojej pierwszej odsłonie, prezentuje się bardzo nowocześnie, z wręcz zyskało jeszcze pewien pierwiastek dojrzałości.

Ową dojrzałość można dostrzec również we wnętrzu. Po zmianach stylistycznych stało się ono jeszcze bardziej kompletne i przystępne, m.in. dzięki zastosowaniu nowych, ekologicznych materiałów wykończeniowych wysokiej jakości. W centralnej części deski rozdzielczej znajdziemy 12-calowy wyświetlacz z nowszym oprogramowaniem. Przy jego pomocy możemy aktywować dodatkowe funkcje pojazdu – np. wielokolorowe oświetlenie Ambiente, aktywny tempomat ACC, czy też nawigację. Oczywiście lista opcji, jakie możemy dodatkowo uruchomić uzależniona jest o wersji wyposażenia pojazdu, jaką wybraliśmy.

Na wyposażeniu nowego Volkswagena ID.3 możemy znaleźć również szereg funkcji mających wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dostępny jest np. Travel Assist, który utrzymuje pas ruchu, ale może też utrzymywać np. odległość od poprzedzającego nas pojazdu. W sytuacjach awaryjnych kierowcę wspomóc może Front Assist oraz Emergency Assist. W trasie natomiast możemy docenić działanie aktywnego tempomatu ACC. Wszystkie inteligentne systemy wspomagające kierowcę, które mogą znaleźć się na pokładzie Volkswagena ID.3 zbiorczo określane są mianem IQ.DRIVE. Elementem, który z jednej strony poprawia komfort obsługi funkcji pojazdu, ale może mieć wpływ również na zwiększenie bezpieczeństwa jest system obsługi głosowej, pozwalający sterować np. radiem czy nawigacją.

Volkswagen ID.3 w leasingu JAK ABONAMENT

Elastyczną formą finansowania jest leasing JAK ABONAMENT. Ta forma różni się zasadniczo od leasingu KLASYCZNEGO. W tym przypadku zakładamy bowiem, że przez czas trwania umowy będziemy spłacać jedynie część wartości pojazdu. Tym samym ewentualny koszt wykupienia samochodu na własność po zakończeniu umowy będzie wyższy. Należy jednak pamiętać, że nie mamy obowiązku wykupienia samochodu na koniec okresu finansowania. W praktyce wielu klientów decyduje się na zwrot pojazdu i finansowanie kolejnego w ramach nowej umowy.

Jednocześnie taka leasingu JAK ABONAMENT i sposób finansowania pozwala uzyskać istotnie niższą ratę miesięczną niż w KLASYCZNYM rozwiązaniu. Dzięki temu możemy zdecydować się na wybór droższego lub lepiej wyposażonego samochodu, niż gdybyśmy finansowali go w tradycyjnym leasingu. Ponadto, mamy możliwość korzystania z nowego samochodu nawet bez wpłaty własnej. Jednocześnie, jeśli dysponujemy wolną gotówką, chcemy uzyskać efekt tarczy podatkowej bądź też zmniejszyć wysokość przyszłych rat, możemy zdecydować się na wniesienie opłaty początkowej w wysokości do 30% wartości pojazdu. Dostosuj parametry do swoich potrzeb w kalkulatorze.

NAJEM i dofinansowanie

Wśród dostępnych opcji finansowania, znajdziemy również NAJEM, w którym koszty związane z użytkowaniem auta, naprawami i serwisem, likwidacją szkód czy też zapewnieniem dostępu do samochodu zastępczego, wliczone są już w stałą miesięczną opłatę. Dzięki temu zyskujemy pełną kontrolę nad wydatkami oraz pewność, że opłaty przez cały czas trwania umowy będą na stałym poziomie.

Wybierając Volkswagena ID.3, czy to korzystając z leasingu JAK ABONAMENT czy też oferty NAJMU, warto pamiętać o możliwości uzyskania dofinansowania do zakupu pojazdu w ramach programu „Mój Elektryk”*. W przypadku tego modelu pojazdu z dofinansowania mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, a maksymalny poziom dotacji, jaki można uzyskać wynosi 27 tys. Zł*.

* Dane aktualne na 27.04.2023r

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.