Sprawdź modele elektryczne Volkswagena dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź modele elektryczne Volkswagena dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Żyjemy dzisiaj coraz bardziej świadomie, zwracając uwagę na środowisko, myślimy o miejscu, w którym egzystujemy. Kupujemy kosmetyki na bazie naturalnych składników, ekologiczne jedzenie czy ubrania. Dlaczego nie mielibyśmy też przesiadać się do zeroemisyjnych aut? Zwłaszcza że obecnie można dzięki temu sporo zaoszczędzić – i dotyczy to tak samego finansowania, jak i na przykład parkowania w miejscach publicznych.

O ile jeszcze jakiś czas temu Volkswagen elektryczny mógł wydawać się poza zasięgiem, o tyle obecnie każdy może sobie na niego pozwolić – i nie jest to opinia przesadzona. Możesz wybrać ID.3 Pro i skorzystać z wygodnego finansowania zarówno dla klientów prywatnych, jak i właścicieli firm. Podobnie z ekomodelem ID.3 Pro S czy dostępnymi wśród popularnych elektryków ID. 4 Pro Performance czy ID.5. Obecnie możesz liczyć na dopłaty do leasingu z programu „Mój elektryk”, a także na darmowe parkowanie w miejskich strefach płatnych czy jeżdżenie buspasami, które znacznie ułatwia szybsze przemieszczanie się w mieście.

Kalkulator

Sprawdźmy, jak wyglądają raty za użytkowanie Volkswagena, który dodatkowo ma zerową emisję CO2, jeśli zdecydujesz się na jedną z naszych propozycji finansowych: Lease & Care dla Konsumentów lub Lease & Care (w przypadku firm). Rozwiązania JAK ABONAMENT, bo o nich mowa, to zwykle niższa rata, ponieważ nie spłacasz całej wartości swojego elektryka z dnia zakupu, a jedynie część wynikającą z prognozowanej utraty wartości w czasie użytkowania przez lata umowy. Zobacz, jak może wyglądać Twoja rata, i poznaj narzędzie, dzięki któremu możesz ją dopasować do swoich oczekiwań.
W kalkulatorze leasingu należy zaznaczyć parametry. Po pierwsze liczbę miesięcy, czyli 36 lub 48, następnie wysokość opłaty wstępnej, czyli od 0 do 30% wartości samochodu, a na koniec szacunkowy limit kilometrów (roczny): od 10 do 40 tys.

Niskie raty dla klientów prywatnych

Weźmy na tapet na przykład ID.4 Pro Performance. W kalkulatorze zaznaczasz 48 mies. – to czas Twojej umowy leasingu, 15-procentową opłatę wstępną i 10 tys. kilometrów przebiegu. Twoja rata to 2742 zł brutto/mies.* Jeśli zmienisz któryś z parametrów, również wpłynie on na wysokość miesięcznej opłaty – większa wpłata własna ją zmniejszy. Zmień ją na 20%, żeby rata wyniosła 2473 zł brutto*. Dzięki dotacji z programu „Mój elektryk” możesz zyskać dofinansowanie leasingu. W kalkulatorze klikasz przycisk z dotacją, a ukaże się jej pełna kwota. Przy dofinansowaniu wpłata własna i kwota
dofinansowania nie mogą przekroczyć 30% wartości samochodu. Maksymalna dotacja dla klientów prywatnych może wynieść 27 000 zł. Przy czym samochód nie może być droższy niż 225 000 zł, chyba że masz Kartę Dużej Rodziny – wówczas jego cena nie gra roli.

Dopłaty dla przedsiębiorców

Volkswagen elektryczny dla firmy? – jak najbardziej! Zwłaszcza że w tym przypadku dotacja może wynieść aż 70 000 zł, co stanowi konkretne wsparcie. Weźmy ID.5 Pro i zobaczmy opłatę. 4 lata Leasingu JAK ABONAMENT, 20% wkładu własnego oraz 10 tys. limitu kilometrów daje nam ratę 1976 zł netto. Nie zmieniając parametrów, kliknij przycisk dotacji*. Teraz Twoja stała rata to już tylko 1547 zł netto, a wynika z tego, że 18 750 zł brutto dotacji zostało podzielone i odjęte od obliczonej wcześniej raty*.
Czym jeszcze różni się finansowanie JAK ABONAMENT od klasycznego, które zakłada spłatę auta i stanie się jego właścicielem po zakończeniu umowy? W przypadku finansowania Jak Abonament pod koniec umowy decydujesz, co z Twoim elektrykiem. Może zostać w garażu – prywatnym lub firmowym – czyli wykupujesz go, bądź zwracasz auto i wybierasz nowy model z finansowaniem lub zwracasz samochód.

 

* Dane aktualne na dzień 26 maja 2022 r.

Najnowsze artykuły

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Jaki samochód elektryczny wybrać w finansowaniu?

Szukasz auta z nowoczesnym napędem do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód elektryczny wybrać? Poznaj bogate możliwości wyboru dostępne na Emobility. Daj się zaskoczyć zarówno bogactwem oferowanych modeli, jak też różnorodnymi możliwościami w zakresie finansowania aut elektrycznych.
Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Hybrydy mild i plug-in marki Volkswagen w leasingu

Volkswagen to marka, która dla wielu klientów biznesowych stanowi pierwszy wybór. Szeroka gama modelowa, zaawansowanie techniczne, pewność i bezpieczeństwo oraz renoma, jaką zbudowały sobie przez lata auta z logo VW na masce przekładają się na ciągle rosnące zainteresowanie klientów. Wraz z elektryfikacją motoryzacji, coraz częściej wybieranymi modelami są auta z podwójnym napędem – tradycyjnym i elektrycznym. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, Volkswagen hybrydowy może być również idealnym wyborem do Twojej firmy.
Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Hybrydy plug-in marki Škoda w leasing

Szukasz auta, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne? Świetnie sprawdzi się jako pojazd biznesowy i rodzinny? Będzie miało klasyczny charakter, a mimo wszystko wytyczało trendy? Zapewni wiele przestrzeni kierowcy i pasażerom i zmieści dużo bagaży? Chociaż w wielu przypadkach mowa o cechach przeciwstawnych, są samochody, które potrafią połączyć te sprzeczne cechy. Wśród nich znajdziemy co najmniej 2 hybrydy plug-in do ŠKODY. Mowa o modelach Škoda Superb 𝗶V PLUG-IN HYBRID oraz Škoda Superb Combi 𝗶V PLUG-IN HYBRID.

Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem jednej z marek z Grupy Volkswagen: Škoda, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, SEAT lub Audi.