Sprawdź modele elektryczne ŠKODY dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź modele elektryczne ŠKODY dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Nowy elektryczny SUV ŠKODA Enyaq iV to auto, które ułatwi codzienne życie rodzinne lub funkcjonowanie Twojej firmy. Możesz sobie pozwolić na jazdę nim zarówno jako osoba prowadząca firmę, jak i Klient indywidualny. Nawet jeśli nie zamierzasz angażować środków w zakup. Polecamy rozwiązania finansowe, które w odróżnieniu od klasycznych bazują na szacunkowej ocenie, ile elektryczna ŠKODA będzie warta w dniu zakończenia leasingu – na tej podstawie obliczana jest rata.

Nie masz firmy, ale potrzebujesz auta prywatnie. Mamy dla Ciebie produkt finansowy ŠKODA Kredyt Niskich Rat. Dzięki tej ofercie, użytkujesz samochód, niejako pożyczając go i płacąc za to stałą ratę raz w miesiącu. Jest w nią wliczone ubezpieczenie komunikacyjne za pierwszy rok.
Rozkładając cały koszt na niskie raty. Poza tym ratę ustalasz według parametrów, jakie najbardziej Ci odpowiadają. Wybierasz okres kredytu (trzy lub cztery lata), limit kilometrów oraz wkład własny. Nie musisz go jednak wnosić, gdyż zaczyna się od 0% wartości samochodu. Maksymalnie możesz wpłacić 35%. Taka wpłata obniża ratę. A dzięki programowi „Mój elektryk” dla osób fizycznych odzyskasz część finansowania w gotówce – dotacja wpłynie na Twoje konto.

Większa dotacja z kartą Dużej Rodziny

Zobacz na przykładzie, że opłaty za użytkowanie elektrycznej ŠKODY są konkurencyjne, tym bardziej po dodaniu dopłaty udzielanej przy finansowaniu elektryków.
ŠKODA Enyaq iV 60 warta 189 300 zł brutto na 48 miesięcy przy wpłacie 35% wartości samochodu i 20 tysiącach limitu kilometrów, będzie to miesięczny koszt na poziomie 1915 zł (RRSO 13,48%)*, w który wliczone jest też roczne ubezpieczenie. Jeśli w kalkulatorze zaznaczysz dotację, zobaczysz, jaką opłatę otrzymasz w formie przelewu na własne konto. Użytkownicy Kart Dużej Rodziny w tym przypadku dostaną 27 000 zł zwrotu, pozostali 18 750 zł*.

Finansowanie dla przedsiębiorców

W przypadku przedsiębiorców kalkulator wygląda tak samo, ale z myślą o Tobie przygotowano Leasing JAK ABONAMENT i to dla niego obliczasz swoją ratę. Przy oznaczeniu dotacji okazuje się jednak, że cały zwrot jest rozkładany na raty – dzięki temu są one niższe. Rata ŠKODA Leasing Moc Niskich Rat bez dopłaty za tego samego SUV-a wynosi 1789 zł netto – finansowanie na 4 lata, 25% opłaty wstępnej, 20 tys. kilometrów przebiegu*. Dopłata dla firmy przy jednakowych parametrach to 27 000 zł, obniża ona Twoją ratę do 1166 zł (50% odliczenia VAT). Są jeszcze dwie opcje: właściciele odliczający 100% VAT zapłacą 1095 zł miesięcznie, a zwolnienie z VAT gwarantuje tu ratę na poziomie 1224 zł. Jak widać, warto postarać się o dopłaty, bo wówczas miesięczna opłata jest atrakcyjna i jeszcze łatwiej wpasujesz ją w firmowy budżet.

Elastyczne zakończenie umowy

Wszystkie formy finansowania JAK ABONAMENT elektrycznej ŠKODY gwarantują elastyczne zakończenie umowy, co jest bardzo wygodne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Istnieje prawdopodobieństwo, że po kilku latach powiększy się rodzina, a firma zmieni profil działalności. Jest wiele sytuacji, dla których wcześniejsze deklaracje mogłyby być dla leasingobiorcy już nieaktualne. Na szczęście pomyśleliśmy o tym, żeby otworzyć się na kilka możliwości. W momencie zakończenia umowy przedsiębiorca zwraca elektryczną ŠKODĘ do salonu i może wówczas wziąć w Leasing Jak Abonament inny model. Może także zatrzymać swoje auto, wykupując je za pomocą jednorazowej wpłaty. Osoba prywatna może wykupić swoją ŠKODĘ elektryczną, korzystając także ze spłaty ratalnej. Z łatwością odda też samochód dealerowi i wymieni go na nowy.

Jak widać, rozwiązania takie jak Leasing i Kredyt Jak Abonament mają zapewnić bezproblemowe i proste sfinansowanie Twojego samochodu elektrycznego. Co warte uwagi, to także wiele udogodnień związanych z użytkowaniem ekologicznego auta. Możesz płacić mniej za „tankowanie”, nic nie wydawać na parkowanie w płatnych strefach miejskich, a także mieć przywilej poruszania się buspasami. Dofinansowanie z programu „Mój elektryk” otrzymasz także na Enyaq iV 80.

 

* Dane aktualne na dzień 26 czerwca 2022 r.

Najnowsze artykuły

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne coraz częściej wyjeżdżają na drogi i stają się coraz bardziej popularne. Powstaje też coraz więcej stacji ładowania, tak by użytkownicy nie mieli problemów z naładowaniem swoich elektryków podczas podróży. Na pewno w związku z użytkowaniem tego typu samochodów nasuwa się pytanie, jak jest koszt ładowania samochodu elektrycznego – i to zaraz postaramy się rozstrzygnąć. Kolejna interesującą użytkowników rzeczą jest to, ile czasu ładuje się samochód elektryczny. To dwa podstawowe pytania, które nas nurtują, ponieważ przyzwyczailiśmy się przeliczać wszystko na paliwo standardowe, a tutaj przecież mamy do czynienia z autami na prąd.
Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Coraz częściej spotykamy na drogach samochody elektryczne, w przestrzeniach miejskich więcej jest także ładowarek do tego typu aut. I tu nasuwa się pytanie, jak często trzeba ładować samochód elektryczny i czy rzeczywiście na jednym ładowaniu może on przejechać jedynie 50 km – bo takie niestety krążą mity. W artykule zajmiemy się zaletami samochodu elektrycznego, a także zasięgiem samochodów elektrycznych.
Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.