Sprawdź modele elektryczne CUPRY dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź modele elektryczne CUPRY dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Użytkowanie samochodu elektrycznego wiąże się z udogodnieniami i oszczędzaniem na wielu poziomach. To m.in. ładowanie – tańsze niż tankowanie – darmowe parkowanie czy jazda buspasami, która pozwala omijać korki. W dodatku są sposoby na sfinansowanie elektrycznej CUPRY inaczej niż poprzez wykładanie gotówki. 

Wśród modeli CUPRY znajdziemy wyposażony w nowoczesne technologie model elektryczny. CUPRA Born wyposażona jest w liczne systemy online i dodatkowe pakiety technologiczne, dzięki którym auto prowadzi się wyjątkowo komfortowo i wygodnie. 167 900 zł brutto – taka jest wartość samochodu. Można uzyskać dotację z programu „Mój elektryk”, dzięki czemu za auto zapłacimy mniej. Warto też wybrać finansowanie, dzięki któremu nie trzeba spłacać jej w całości.
Leasing Moc Niskich Rat to leasing JAK ABONAMENT, o który może się postarać właściciel firmy. Jeśli nie zależy Ci na byciu właścicielem samochodu, ale chcesz użytkować zeroemisyjny model CUPRY, ta opcja jest dla Ciebie. Zakłada ona spłatę jedynie przewidywanej utraty wartości w trakcie korzystania z samochodu przez okres leasingowania.

Kalkulator leasingu

Jeśli chcesz zobaczyć swoją ratę czy też porównać z innymi, przyda się kalkulator finansowy dostępny tutaj. Znajdziesz w nim parametry, takie jak: okres finansowania podany w miesiącach, opłatę wstępną zaczynającą się od 0% wartości auta, w końcu roczny limit kilometrów, czyli 10, 20, 30 lub 40 tys.

CUPRA Born jest na liście modeli, na które przysługuje dofinansowanie z rządowego programu „Mój elektryk” dla firm. Rata za auto – przy zaznaczeniu 48 miesięcy finansowania, 0% opłaty wstępnej i 20 tys. limitu km – wyniesie 1905 zł netto/mies. Zmienia się, gdy klikniemy przycisk dotacji*. Tutaj, w zależności od tego, jaki VAT płacisz, będzie się różnić: zwolnienie z VAT to rata wynosząca 1404 zł netto/mies., 50% odliczenia VAT – 1352 zł netto/mies., a 100% odliczenia najniższa, wynosząca 1289 zł netto/mies.* Jeśli masz pytania podczas kalkulacji, zawsze możesz skontaktować się z naszym doradcą, który podpowie, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne. Ostatecznie jednak zawsze decyzja jest po Twojej stronie. Także gdy chodzi o zakończenie umowy. Wówczas możesz wybrać jedną z trzech opcji: zwrot samochodu do salonu i zakończenie finansowania, zwrot i wzięcie w leasing innego modelu lub wykup swojej elektrycznej CUPRY i dalsze użytkowanie. 

Opcja dla klientów prywatnych

Nie tylko firmy mogą liczyć na dopłaty z programu. Jako osoba prywatna także możesz jeździć elektryczną CUPRĄ Born. Wejdź na kalkulator i wybierz Kredyt Moc Niskich Rat. Następnie zaznacz na przykład 4 lata finansowania, wkład własny na poziomie 20% wartości samochodu (w tym przypadku będzie to 33 580 zł) i 20 tys. kilometrów rocznego przebiegu. Twoja miesięczna opłata wyniesie 2022 zł (RRSO 6,89%)*. Możesz jednak zyskać gotówkę, którą przeznaczysz na przykład na spłaty rat. Wystarczy, że klikniesz przycisk dotacji. Z Kartą Dużej Rodziny uzyskasz dopłatę w wysokości 27 000 zł*. Jeśli z niej nie korzystasz, możesz liczyć na 18 750 zł dopłaty*. W obu przypadkach dotacja zostanie przelana na Twoje konto. 

Podsumujmy, dlaczego warto zdecydować się na leasing lub kredyt JAK ABONAMENT. Nie musisz angażować środków na zakup ani na wpłatę własną, które możesz przeznaczyć na inne inwestycje lub zakupy. Dopasowujesz swoją ratę do aktualnych potrzeb i możliwości, dzięki czemu łatwo zaplanujesz miesięczne wydatki. Elastyczne zakończenie umowy to kolejna zaleta tego typu finansowania. Formy klasyczne zakładają, że samochód po zakończeniu umowy jest spłacony i jest Twój. Przy rozwiązaniach „abonamentowych” masz więcej możliwości, a jedną z nich wybierasz pod koniec umowy.

* Dane na dzień 27 lipca 2022 r.

Najnowsze artykuły

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne coraz częściej wyjeżdżają na drogi i stają się coraz bardziej popularne. Powstaje też coraz więcej stacji ładowania, tak by użytkownicy nie mieli problemów z naładowaniem swoich elektryków podczas podróży. Na pewno w związku z użytkowaniem tego typu samochodów nasuwa się pytanie, jak jest koszt ładowania samochodu elektrycznego – i to zaraz postaramy się rozstrzygnąć. Kolejna interesującą użytkowników rzeczą jest to, ile czasu ładuje się samochód elektryczny. To dwa podstawowe pytania, które nas nurtują, ponieważ przyzwyczailiśmy się przeliczać wszystko na paliwo standardowe, a tutaj przecież mamy do czynienia z autami na prąd.
Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Coraz częściej spotykamy na drogach samochody elektryczne, w przestrzeniach miejskich więcej jest także ładowarek do tego typu aut. I tu nasuwa się pytanie, jak często trzeba ładować samochód elektryczny i czy rzeczywiście na jednym ładowaniu może on przejechać jedynie 50 km – bo takie niestety krążą mity. W artykule zajmiemy się zaletami samochodu elektrycznego, a także zasięgiem samochodów elektrycznych.
Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.