Sprawdź modele elektryczne Audi dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź modele elektryczne Audi dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Klasa sama w sobie i bezapelacyjna solidność, a także w pełni elektryczny napęd. Producent zadbał o to, by każdy mógł wybrać swoje nowe Audi także spośród niezawodnych ekomodeli. Audi e-tron, Audi e-tron GT i najnowsze Audi Q4 e-tron to bez wątpienia samochody, za którymi każdy obejrzy się na ulicy. Pomijając aspekty ekologiczne, uwagę przyciąga bowiem majestatyczny wygląd SUV-ów klasy premium.

Audi e-tron GT szczególnie zachwyci Cię podświetlonym na całej długości tyłem. Z kolei najnowszy model elektryka marki imponuje przestronnym wnętrzem, które jest na tyle elastyczne, że bagażnik powiększysz w nim nawet do 1490 l. Ci, którzy zechcą poznać Audi Q4 e-tron także od wewnątrz, docenią nieskazitelny dźwięk, który zapewnia system SONOS premium sound.

Możesz w łatwy sposób stać się użytkownikiem Audi w wersji elektrycznej. Koszt nie jest przeszkodą, gdy w grę wchodzi finansowanie, dzięki któremu nowe auto jest dostępne bez wykładania gotówki.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, możesz nabyć swoje nowe Audi elektryczne z finansowaniem JAK ABONAMENT, czyli Audi Perfect Lease. Ten typ leasingu gwarantuje użytkowanie auta, nawet jeśli nie dysponujesz wolnymi środkami na wkład własny – albo po prostu nie chcesz ich angażować. Wniesienie go choć w części obniża miesięczną ratę – warto mieć to na uwadze, pamiętając, że nie jest to warunek konieczny do zawarcia umowy.

Ratę możesz obliczyć samodzielnie, co jest dużym ułatwieniem. Służy do tego kalkulator leasingu. Wystarczy, że wybierzesz elektryczne Audi i ustawisz parametry odpowiadające swoim potrzebom. Pomyśl, jak długo chcesz jeździć nowym samochodem elektrycznym i czy możesz, a przede wszystkim czy chcesz, dodać opłatę wstępną (między 0 a 30% wartości samochodu). Nie mniej ważna jest deklaracja rocznego limitu kilometrów, który zaczyna się od 10 tys., a kończy na 40 tys.
Przekroczenie go skutkuje dopłatą po zakończeniu umowy leasingowej za każdy dodatkowy kilometr, warto więc dobrze przemyśleć swój wybór.

Koniec teorii, pora sprawdzić, jak to rzeczywiście wygląda. Wybierasz Audi Q4 e-tron o wartości brutto 198 400 zł*. Miesięczna rata za auto w leasingu Audi Perfect Lease przy ustawieniu następujących parametrów: 0% wpłaty własnej, 36 mies. leasingu i 10 tys. rocznego limitu kilometrów, wyniesie 2375 zł netto*. Gdy zwiększysz limit kilometrów do 20 tys., Twoja miesięczna opłata nieco się zwiększy: do 2502 zł netto* (ale nadal będzie bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę klasę samochodu!). Jeśli zdecydujesz się wpłacić 10% wkładu własnego, który wyniesie 19 840 zł, a pozostałe parametry zostawisz bez zmian (36 mies., 20 tys. rocznego limitu km),
zmniejszysz ratę do 2029 zł netto*.

Jak to możliwe, że miesięczna opłata jest tak niska? Finansowanie JAK ABONAMENT polega na tym, że spłacasz jedynie oszacowany przy zawieraniu umowy spadek wartości auta podczas jego użytkowania, a nie całą jego wartość rynkową. Pod koniec umowy decydujesz, czy zwrócisz swoje elektryczne Audi do salonu, czy wykupisz i nadal będziesz nim jeździć, a może sprzedasz we własnym zakresie – Twój ruch. Pierwsza opcja pozwala niemal od razu wybrać nowszy model z finansowaniem.

W kalkulatorze do dyspozycji masz także dodatkowy przycisk. Dzięki niemu dowiesz się, ile wyniesie rata przy uzyskaniu dotacji w programie „Mój elektryk”. Dopłaty dla przedsiębiorców wynoszą nawet 70 000 zł, a dofinansowanie dla osób prywatnych do 27 000 zł, jest więc o co powalczyć. Gdy klikniesz przycisk dotacji, nie zmieniając ostatnich ustawień, Twoja rata za Audi Q4 e-tron wyniesie jedynie 1318 zł netto. Jak widać, dzięki dopłatom użytkowanie zeroemisyjnego Audi jest jeszcze bardziej korzystne.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych.

 

* Ceny i raty aktualne na dzień 22 kwietnia 2022 r.

Najnowsze artykuły

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne coraz częściej wyjeżdżają na drogi i stają się coraz bardziej popularne. Powstaje też coraz więcej stacji ładowania, tak by użytkownicy nie mieli problemów z naładowaniem swoich elektryków podczas podróży. Na pewno w związku z użytkowaniem tego typu samochodów nasuwa się pytanie, jak jest koszt ładowania samochodu elektrycznego – i to zaraz postaramy się rozstrzygnąć. Kolejna interesującą użytkowników rzeczą jest to, ile czasu ładuje się samochód elektryczny. To dwa podstawowe pytania, które nas nurtują, ponieważ przyzwyczailiśmy się przeliczać wszystko na paliwo standardowe, a tutaj przecież mamy do czynienia z autami na prąd.
Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Coraz częściej spotykamy na drogach samochody elektryczne, w przestrzeniach miejskich więcej jest także ładowarek do tego typu aut. I tu nasuwa się pytanie, jak często trzeba ładować samochód elektryczny i czy rzeczywiście na jednym ładowaniu może on przejechać jedynie 50 km – bo takie niestety krążą mity. W artykule zajmiemy się zaletami samochodu elektrycznego, a także zasięgiem samochodów elektrycznych.
Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.