Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Finansowanie elektrycznych samochodów dostawczych

Dzieje się tak za sprawą produktów finansowych – niektóre z nich zaczynają się już od 0% opłaty wstępnej, a wszystkie są dostępne dla Klientów Biznesowych. Dla każdego przedsiębiorcy przygotowano optymalne rozwiązania oraz prosty kalkulator, dzięki któremu można dopasować miesięczne opłaty za swój elektryczny samochód dostawczy do indywidualnych potrzeb. Każdy bowiem może oczekiwać od auta i sposobów jego sfinansowania czego innego

Klienci Biznesowi mogą skorzystać z oferty Leasingu Autonajmu dla Volkswagen Samochody Dostawcze. Ten produkt zakłada spłatę przez 2-4 lat w jednakowych ratach jedynie części wartości samochodu czyli prognozowany spadek wartości auta w okresie jego finansowania. Opłata wstępna wynosi tu 0-30% wartości elektryka. Koniec umowy oznacza wybranie jednej z dwóch opcji: wykup auta lub zwrot pojazdu. To dobra propozycja dla wszystkich, dla których najbardziej istotna jest jak najniższa rata, w którą dodatkowo ma wliczone ubezpieczenie czy serwis. Gdy cokolwiek dzieje się z firmowymi elektrycznymi samochodami dostawczymi, nie trzeba już zaprzątać sobie tym głowy czy martwić się dodatkowymi kosztami. To jest już opłacone.

Inną propozycją jest KLASYCZNY CarePort Leasing – opcja dobra dla przedsiębiorców, którzy planują wykupić elektryczne samochody dostawcze na własność po zakończeniu okresu leasingowania. Tutaj opłata wstępna także może wynieść 0% (maksymalnie 45%). Okres leasingu trwa 2-5 lat, a wartość wykupu na koniec umowy wyniesie 1-25% wartości auta.

Świetnym narzędziem, które pomaga wybrać odpowiednie finansowanie na elektryczny samochód dostawczy i optymalnie dobrać ratę do swoich potrzeb i możliwości, jest kalkulator finansowy. Kliknij rodzaj finansowania, wybierz na skali czas, w którym chcesz użytkować swojego ID. Buzz Cargo, opłatę wstępną lub wkład własny (nawet mały procent obniża Twoją miesięczną ratę). Po zaznaczeniu tych parametrów pokaże się Twoja opłata. Możesz zmieniać parametry, aby dostosować ratę idealnie, by wpasować ją w swój firmowy czy też domowy budżet. Trzeba pamiętać, że zmiana któregoś z parametrów, np. rozłożenie finansowania na dłuższy czas lub inna wysokość opłaty wstępnej, zmienia ratę. Jeśli chcesz korzystać z samochodu przez krótszy czas, rata będzie wyższa, gdy natomiast maksymalnie wydłużysz czas użytkowania, rata się obniży. Wszystko jest widoczne w kalkulatorze. Jeśli nie chcesz angażować środków, bo są Ci potrzebne na przykład na inne inwestycje, rata będzie wyższa. Natomiast nawet najmniejszy procent wartości wpłacony przy podpisywaniu umowy obniży Twoją miesięczną ratę.

Jak widać, Twój nowy Volkswagen ID. Buzz Cargo może znaleźć się w Twoim garażu szybciej, niż myślisz. Bez długiego odkładania pieniędzy przez lata, bez stresu, że nie uda się dozbierać, a do tego czasu już na pewno będzie trzeba wymienić samochód (w przypadku konieczności zakupu przecież w ogóle nie można czekać!). Możesz szybciej jeździć przyjaznym dla środowiska samochodem, wybierając najlepszą dla siebie opcję finansowania.

Najnowsze artykuły

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne coraz częściej wyjeżdżają na drogi i stają się coraz bardziej popularne. Powstaje też coraz więcej stacji ładowania, tak by użytkownicy nie mieli problemów z naładowaniem swoich elektryków podczas podróży. Na pewno w związku z użytkowaniem tego typu samochodów nasuwa się pytanie, jak jest koszt ładowania samochodu elektrycznego – i to zaraz postaramy się rozstrzygnąć. Kolejna interesującą użytkowników rzeczą jest to, ile czasu ładuje się samochód elektryczny. To dwa podstawowe pytania, które nas nurtują, ponieważ przyzwyczailiśmy się przeliczać wszystko na paliwo standardowe, a tutaj przecież mamy do czynienia z autami na prąd.
Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Coraz częściej spotykamy na drogach samochody elektryczne, w przestrzeniach miejskich więcej jest także ładowarek do tego typu aut. I tu nasuwa się pytanie, jak często trzeba ładować samochód elektryczny i czy rzeczywiście na jednym ładowaniu może on przejechać jedynie 50 km – bo takie niestety krążą mity. W artykule zajmiemy się zaletami samochodu elektrycznego, a także zasięgiem samochodów elektrycznych.
Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.