Samochody elektryczne typu SUV w finansowaniu

Samochody elektryczne typu SUV w finansowaniu

Odkładanie marzeń na przyszłość nie jest przyszłościowe. Zwłaszcza jeśli myślisz o zakupie elektrycznego SUV-a. Zeroemisyjne auto to powinien być plan na dziś. Nawet jeśli nie masz wolnej gotówki lub chcesz zainwestować ją inaczej, możesz skorzystać z oferty finansowania, która nie wymaga nawet wpłaty na start. Opłata wstępna przy leasingu oraz wkład własny w przypadku kredytu zaczynają się od 0%. Reszta rozłożona jest na stałe atrakcyjne raty. Finansowanie aut elektrycznych

Jak więc sfinansować samochód elektryczny i móc korzystać z wielu udogodnień oraz oszczędzać na tankowaniu czy parkowaniu w miejskich płatnych strefach? Mamy propozycję finansowania nowych aut dla Klientów Indywidualnych, czyli Kredyt JAK ABONAMENT, oraz Leasing JAK ABONAMENT dla Klientów Biznesowych. Czyli wybór zależy głównie od tego, czy potrzebujesz przestronnego i ekologicznego auta jak elektryczny SUV Škoda Enyaq dla rodziny czy może do firmy. Produkty JAK ABONAMENT dają Ci niskie raty za korzystanie z nowego elektryka przez kilka lat. Wybierając elektrycznego SUV-a, możesz się zdecydować także na Audi Q4 e-tron bądź na jeden z modeli Volkswagena z rodziny ID - ID.4 czy ID.5.

Produkty JAK ABONAMENT

Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy mogą wybrać produkty JAK ABONAMENT. To opcja bardziej sprzyjająca osobom, którym bardziej zależy na użytkowaniu samochodu i atrakcyjnych ratach, a mniej na wykupie. Oczywiście pod koniec umowy można zadecydować o jej zakończeniu i wykup także jest możliwy. Można także zwrócić obecnego SUV-a elektrycznego u dealera i wybrać nowy model, na przykład lepiej wyposażony technologicznie.

Niskie raty ofert JAK ABONAMENT

Z czego wynikają niższe nawet o połowę raty Kredytu lub Leasingu JAK ABONAMENT w porównaniu z KLASYCZNYM kredytem czy leasingiem? Tutaj rozłożony na raty jest jedynie częściowy koszt samochodu, czyli szacowany spadek wartość auta na koniec umowy. KLASYCZNE formy to spłacanie pełnej wartości samochodu. Produkty JAK ABONAMENT to dobra opcja dla osób, które planują raczej wymianę samochodów, nie czują potrzeby wiązania się z autami na dłużej.

Elastyczne zakończenie umowy

Niezależnie od tego, co planujesz zrobić z samochodem pod koniec umowy, możesz jeszcze zmienić zdanie. Na początku umowy nie wymagamy żadnych deklaracji. Gdy minie czas leasingu lub kredytu zwracasz auto do salonu i wymieniasz lub wykupujesz swojego elektryka i nadal nim jeździsz. Opcja jest niezwykle wygodna dla osób niezdecydowanych lub tych, które nie wiedzą na przykład, jak potoczy się przyszłość ich firmy. Elastyczne zakończenie daje im większe bezpieczeństwo.

Dofinansowanie elektryków

Możesz otrzymać dofinansowanie z rządowego programu „Mój elektryk”. Firma może się starać nawet o 70 000 zł, a Klient Indywidualny otrzyma do 27 000 zł (maksymalnie 27 000 przysługuje Klientom Indywidualnym z Kartą Rodziny Dużej). To duża pomoc przy sfinansowaniu zeroemisyjnych aut, z której z pewnością warto skorzystać, by jeszcze więcej zyskać, przesiadając się na elektryka. Jest to ważne zwłaszcza w czasach, gdy drożeje paliwo tradycyjne. Ładowanie elektryka jest darmowe w pojawiających się wciąż w przestrzeni publicznej stacjach ładowania.

Najnowsze artykuły

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne coraz częściej wyjeżdżają na drogi i stają się coraz bardziej popularne. Powstaje też coraz więcej stacji ładowania, tak by użytkownicy nie mieli problemów z naładowaniem swoich elektryków podczas podróży. Na pewno w związku z użytkowaniem tego typu samochodów nasuwa się pytanie, jak jest koszt ładowania samochodu elektrycznego – i to zaraz postaramy się rozstrzygnąć. Kolejna interesującą użytkowników rzeczą jest to, ile czasu ładuje się samochód elektryczny. To dwa podstawowe pytania, które nas nurtują, ponieważ przyzwyczailiśmy się przeliczać wszystko na paliwo standardowe, a tutaj przecież mamy do czynienia z autami na prąd.
Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Coraz częściej spotykamy na drogach samochody elektryczne, w przestrzeniach miejskich więcej jest także ładowarek do tego typu aut. I tu nasuwa się pytanie, jak często trzeba ładować samochód elektryczny i czy rzeczywiście na jednym ładowaniu może on przejechać jedynie 50 km – bo takie niestety krążą mity. W artykule zajmiemy się zaletami samochodu elektrycznego, a także zasięgiem samochodów elektrycznych.
Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.