Mały samochód elektryczny w finansowaniu

Mały samochód elektryczny w finansowaniu

Wybierasz auto elektryczne z marek Grupy Volkswagen, które ma być nowoczesny, ekonomiczne i ekologiczne, a przy okazji nie za duże. Z jazdą po mieście idealnie poradzi sobie na przykład CUPRA Born, którą naładujesz nawet w domu, a także po drodze, między innymi w miejskich stacjach ładowania. Ten pięknie zaprojektowany mały samochód elektryczny zaskoczy Cię innowacyjnością i komfortową jazdą bez emisji spalin. 

Innym nie tak dużym, a jednak bardzo przestronnym, modelem zeroemisyjnym jest Volkswagen ID.3 Life. To dynamiczne i mocne auto zada szyku na miejskich drogach, a co ważniejsze pozwoli zaoszczędzić na standardowym paliwie. Przy rosnących cenach paliw tym bardziej warto przemyśleć zakup elektryka. Czy jednak trzeba kupować samochód, żeby nim jeździć? Niekoniecznie.

Jak inaczej sfinansować małe samochody elektryczne, które są jednak nadal nieco droższe od spalinowych. Leasing Konsumencki Lease & Care to propozycja skierowana do Klienta Indywidualnego, umożliwiająca mu użytkowanie samochodu z napędem elektrycznym marki Volkswagen i płacenie nawet o połowę niższych rat niż w przypadku klasycznych rozwiązań finansowych, które zakładają spłatę pełnej wartości elektryka. 

Przy zawieraniu umowy ustalana jest prognozowana utrata wartości auta i to ją spłacasz w równych miesięcznych ratach, czyli nie musisz spłacać pełnej wartości samochodu. Warto skorzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator finansowy służący do obliczania rat. Należy zaznaczyć w nim parametry, zaczynając od czasu leasingu, na szacunkowym limicie kilometrów kończąc. Możesz wziąć mały samochód elektryczny na raty na 2, 3 lub 4 lata. Deklarujesz, jaką opłatę wstępną chcesz wnieść – zaczyna się ona od 0% wartości elektryka, maksymalnie możesz wpłacić 30% wartości auta. Ostatnią rzeczą jest roczny prognozowany przebieg. Każdy parametr wpływa na Twoją ratę. Gdy chcesz ją obniżyć, rozważ opłatę wstępną lub mniejszy limit kilometrów. Jednak gdy zamierzasz jeździć dużo, dobrze to przemyśl, by na koniec umowy nie trzeba było płacić za przekroczony limit. Jeśli nie masz pieniędzy na opłatę wstępną, rata będzie nieco wyższa, ale nadal możesz skorzystać z korzystnego finansowania. 

Klienci Biznesowi, decydując się na wybór samochodów elektrycznych marki Volkswagen, mogą skorzystać z Leasingu Lease&Care dla elektryków i podobnie, jak w opisie wyżej dobrać ratę do swoich potrzeb. Klienci na koniec umowy wybierają spośród dwóch opcji na koniec: zwrotu samochodu i wybrania nowego w ramach kolejnej leasingowej umowy lub wykupu swojego elektryka, jeśli dobrze się sprawdza i chcesz nim jeździć nadal już jako pełnoprawny właściciel. Produkty JAK ABONAMENT najbardziej pasują osobom, które lubią częściej zmieniać auto na nowe. Nie jest dla nich ważne samo posiadanie, ale użytkowanie pojazdu. 

Dzięki elektrykom oszczędzasz pieniądze. Parkujesz za darmo w płatnych strefach parkowania, nie stoisz w korkach, bo jeździsz buspasami, ale to jeszcze nie koniec. Możesz starać się o dotacje na samochody elektryczne w programie „Mój elektryk”. Osoba fizyczna może otrzymać do 27 000 zł, a właściciel firmy nawet do 70 000 zł. Warto zapoznać się z zasadami, żeby uzyskać pieniądze, które pomogą obniżyć ratę elektryka. 

Jak widać, dzisiaj przejście z aut spalinowych na elektryczne nie musi być nieosiągalnym marzeniem. Warto przemyśleć koszt, ale i oszczędności – rachunek końcowy może pozytywnie Cię zaskoczyć. 

Najnowsze artykuły

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne coraz częściej wyjeżdżają na drogi i stają się coraz bardziej popularne. Powstaje też coraz więcej stacji ładowania, tak by użytkownicy nie mieli problemów z naładowaniem swoich elektryków podczas podróży. Na pewno w związku z użytkowaniem tego typu samochodów nasuwa się pytanie, jak jest koszt ładowania samochodu elektrycznego – i to zaraz postaramy się rozstrzygnąć. Kolejna interesującą użytkowników rzeczą jest to, ile czasu ładuje się samochód elektryczny. To dwa podstawowe pytania, które nas nurtują, ponieważ przyzwyczailiśmy się przeliczać wszystko na paliwo standardowe, a tutaj przecież mamy do czynienia z autami na prąd.
Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Coraz częściej spotykamy na drogach samochody elektryczne, w przestrzeniach miejskich więcej jest także ładowarek do tego typu aut. I tu nasuwa się pytanie, jak często trzeba ładować samochód elektryczny i czy rzeczywiście na jednym ładowaniu może on przejechać jedynie 50 km – bo takie niestety krążą mity. W artykule zajmiemy się zaletami samochodu elektrycznego, a także zasięgiem samochodów elektrycznych.
Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.