Elektryczne samochody Porsche w finansowaniu

Elektryczne samochody Porsche w finansowaniu

Samochody elektryczne stają się coraz bardziej popularne, a marki dbają o to, by produkować modele elektryków w trosce o środowisko i odpowiedzialny biznes. Wśród modeli Porsche także jest model elektryczny godny uwagi: Porsche Taycan. Przyspiesza do 100 km w 5,4 sek. osiąga moc 300 kW/400 KM, a co najważniejsze jest bezemisyjny. Możesz użytkować go, dzięki korzystnemu finansowaniu. Sprawdź, co zrobić, by użytkować elektryczne Porsche i bezpiecznie zaplanować firmowy budżet na najbliższe lata.

Warto wybrać elektryczne auto, ponieważ, pomijając niezwykle ważne i oczywiste względy ekologiczne, można sporo zaoszczędzić na czasie. Właściciele elektryków mogą bowiem jeździć buspasami razem z pojazdami uprzywilejowanymi, takimi jak autobusy czy taksówki, co pozwala uniknąć uciążliwych korków. No dobrze, przejdźmy do tego, jak pozyskać elektryczne Porsche do firmy na korzystnych warunkach.

Rozwiązaniami, które mamy w ofercie, są leasing działający na zasadzie jakby abonamentu, a także KLASYCZNA opcja leasingowa. To, na który się zdecydujesz, zależy od Twoich potrzeb i możliwości. KLASYCZNY Leasing AutoStart jest prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem dla osób, które są pewne, że chcą wykupić swoje Porsche elektryczne na własność po zakończeniu umowy, która trwa od 2 do 5 lat. Charakteryzuje się między innymi niskim kosztem całkowitym rozwiązania finansowego, jednak rata za auto jest wyższa niż przy Porsche Leasing. Jak to możliwe?

Atrakcyjne opłaty miesięczne wynikają z tego, że na raty rozkładana jest jedynie przewidywana utrata wartości elektryka w czasie trwania umowy. Okres tego leasingu wynosi 2, 3, 4 lub 5 lat i zapewnia 2 możliwości zakończenia umowy, czyli wymianę swojego Porsche elektrycznego na nowszy model z nową umową na finansowanie albo wykupienie obecnie użytkowanego auta za pozostałą jego wartość. Jest to tak zwane elastyczne zakończenie umowy, a jego wygoda polega na tym, że nie musisz w chwili podpisywania kontraktu decydować o jego zakończeniu. Dopiero krótko przed upływem ustalonego okresu zdecydujesz, co jest dla Ciebie w tym momencie bardziej opłacalne. Takie otwarte zakończenie umowy może być argumentem dla tych, którzy nie chcą zobowiązywać się już na początku umowy do konkretnych rozwiązań na jej koniec. Zwłaszcza że ich sytuacja może ulec zmianie, być może zajdzie na przykład potrzeba wymiany aut na nowsze modele.

Opłata wstępna w leasingu Porsche Leasing wynosi od 10 do 35%, a im jest wyższa, tym bardziej obniża ratę. Jeśli dysponujesz wolnymi środkami, warto przemyśleć nawet mniejszy procent wpłaty. Wówczas ratę za swoje Porsche Taycan wpasujesz bez problemu w firmowy budżet. Ten produkt finansowy pozwala dostosować miesięczne opłaty do swoich potrzeb i możliwości.

Najnowsze artykuły

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne coraz częściej wyjeżdżają na drogi i stają się coraz bardziej popularne. Powstaje też coraz więcej stacji ładowania, tak by użytkownicy nie mieli problemów z naładowaniem swoich elektryków podczas podróży. Na pewno w związku z użytkowaniem tego typu samochodów nasuwa się pytanie, jak jest koszt ładowania samochodu elektrycznego – i to zaraz postaramy się rozstrzygnąć. Kolejna interesującą użytkowników rzeczą jest to, ile czasu ładuje się samochód elektryczny. To dwa podstawowe pytania, które nas nurtują, ponieważ przyzwyczailiśmy się przeliczać wszystko na paliwo standardowe, a tutaj przecież mamy do czynienia z autami na prąd.
Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Coraz częściej spotykamy na drogach samochody elektryczne, w przestrzeniach miejskich więcej jest także ładowarek do tego typu aut. I tu nasuwa się pytanie, jak często trzeba ładować samochód elektryczny i czy rzeczywiście na jednym ładowaniu może on przejechać jedynie 50 km – bo takie niestety krążą mity. W artykule zajmiemy się zaletami samochodu elektrycznego, a także zasięgiem samochodów elektrycznych.
Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.