7-osobowe rodzinne samochody elektryczne w finansowaniu

7-osobowe rodzinne samochody elektryczne w finansowaniu

Potrzebujesz dużego samochodu, który przy okazji będzie samochodem zeroemisyjnym? Wybierz elektryczny samochód rodzinny, na przykład 7-osobową Škodę Enyaq iV, aby cieszyć się jazdą w pełni komfortowym i ekologicznym autem. Oprócz opcjonalnych 7 siedzeń auto ma także bardzo duży, idealny dla wieloosobowej rodziny bagażnik. Jego pojemność to 585 l, co sprawia, że bez problemu spakujesz się nawet na długą i daleką podróż.

Ekologia w tym modelu objawia się nie tylko tym, że auto nie wytwarza CO2, ale także tym, że jego wnętrze wykończone jest za pomocą ekologicznych materiałów.

Siedmioosobowy samochód elektryczny jest idealny dla dużej rodziny, ale i jako nowoczesne auto firmowe, gdy na przykład chcesz przewozić pracowników. Zarówno dla Klientów Indywidualnych, jak i dla biznesu mamy rozwiązania finansowe pozwalające na użytkowanie przez kilka lat rodzinnego auta elektrycznego, którego jednorazowy zakup mógłby być zbyt dużym wydatkiem. Co w takim razie proponujemy wszystkim, dla których najważniejsze jest użytkowanie samochodu, a niekoniecznie jego posiadanie? Sprawdźmy.

Finansowanie dla Klientów Indywidualnych

Osoby prywatne mogą skorzystać ze Škoda Kredyt Niskich Rat i korzystać z samochodu, nawet gdy nie mają środków albo po prostu nie chcą ich angażować w zakup. Wkład własny zaczyna się bowiem od 0%. Maksymalnie można wnieść 35%. Jeśli wniesiesz choć częściowy wkład, obniżysz swoją ratę. Okres kredytowania możesz rozłożyć na kilka lat: 2, 3 lub 4. Ostatnim parametrem, nad którym trzeba się zastanowić i go określić, jest prognozowany roczny przebieg: 10 000-40 000 km/rok.

Ratę swojego elektrycznego samochodu rodzinnego można dostosować do swoich potrzeb, a także możliwości – warto, bo zależy nam przecież, by nie była ona obciążeniem dla domowego miesięcznego budżetu. Zrobisz to w prosty sposób dzięki kalkulatorowi finansowemu. Wystarczy, że zaznaczysz na przykład 25% wkładu własnego, co przy cenie tego modelu – 238 800 zł brutto – wyniesie 59 700 zł brutto. Samochód weźmiesz na 4 lata, a prognozowany limit kilometrów to będzie 20 000. Rata miesięczna wyniesie 3049 zł (RRSO 13,48%)*.

Zanim podpiszesz umowę, możesz operować danymi i od razu zobaczyć, jak zmieni się Twoja rata miesięczna. Na przykład gdy postanowisz wnieść wkład własny w wysokości 35% wartości samochodu, Twoje miesięczne równe opłaty wyniosą 2416 zł (RRSO 13,48%)*. A jeśli nie chcesz wykładać gotówki i zadeklarujesz 0% wkładu własnego, rata zwiększy się do 4631 zł (RRSO 13,48%)*, ale nadal jest to oferta, którą warto się zainteresować. Wszystko zależy od priorytetów i naszego miesięcznego budżetu na mobilność.

Elastyczne zakończenie umowy

Na zakończenie masz 3 możliwości. Spłacasz ratę finalną i stajesz się właścicielem auta. Możesz też zwrócić swój samochód elektryczny 7-osobowy do salonu. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie są zdecydowane, co zrobią za kilka lat – czy nadal będą chciały jeździć obecnym samochodem, czy może wolą zmienić go na nowszy model z nową umową kredytową.

Finansowanie dla biznesowych

Klienci Biznesowi mogą skorzystać z oferty Škoda Leasing Niskich Rat i także płacić niewysokie raty miesięczne za korzystanie z nowych samochodów, a po zakończeniu umowy mieć kilka możliwości: zwrot do salonu z możliwością wyboru nowego samochodu w ramach nowej umowy lub wykup albo zakończenie finansowania. Opłata wstępna tego rozwiązania finansowego zaczyna się od 0 zł. Aby dostosować raty optymalnie, warto skorzystać z kalkulatora leasingu dostępnego tutaj.

7-osobowy samochód elektryczny to nie tylko postawienie na wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo podróżowania. To także widoczne oszczędności, co przy sporej rodzinie jest nie bez znaczenia. Elektryki mogą bezpłatnie parkować w płatnych strefach parkingowych. Dodatkowo ominiesz korki, poruszając się po buspasach podobnie jak autobusy czy taksówki. Jeśli musisz rozwieźć członków rodziny do szkoły i do pracy, staje się to dogodnym rozwiązaniem. Przy obecnych rosnących cenach paliwa warto zwrócić też uwagę na ładowanie auta, które możesz przeprowadzić nawet z domowego gniazdka. W przestrzeni publicznej pojawiło się też wiele stacji ładowania, które także zachęcają do zakupu tego typu pojazdów.

* Dane i ceny są szacunkowe i aktualne na dzień 2 września 2022 r.

Najnowsze artykuły

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Ile wynosi koszt i czas ładowania samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne coraz częściej wyjeżdżają na drogi i stają się coraz bardziej popularne. Powstaje też coraz więcej stacji ładowania, tak by użytkownicy nie mieli problemów z naładowaniem swoich elektryków podczas podróży. Na pewno w związku z użytkowaniem tego typu samochodów nasuwa się pytanie, jak jest koszt ładowania samochodu elektrycznego – i to zaraz postaramy się rozstrzygnąć. Kolejna interesującą użytkowników rzeczą jest to, ile czasu ładuje się samochód elektryczny. To dwa podstawowe pytania, które nas nurtują, ponieważ przyzwyczailiśmy się przeliczać wszystko na paliwo standardowe, a tutaj przecież mamy do czynienia z autami na prąd.
Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Jakie są zalety i zasięgi samochodu elektrycznego?

Coraz częściej spotykamy na drogach samochody elektryczne, w przestrzeniach miejskich więcej jest także ładowarek do tego typu aut. I tu nasuwa się pytanie, jak często trzeba ładować samochód elektryczny i czy rzeczywiście na jednym ładowaniu może on przejechać jedynie 50 km – bo takie niestety krążą mity. W artykule zajmiemy się zaletami samochodu elektrycznego, a także zasięgiem samochodów elektrycznych.
Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Sprawdź elektryczne samochody dostawcze dostępne w atrakcyjnym finansowaniu

Auto, które z nową energią wjeżdża wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Sprawdź, na co stać elektryczne auto dostawcze marki Volkswagen, czyli ID. Buzz Cargo. W modelu dostrzeżesz z pewnością pierwowzór, czyli popularnego Bullika, ale w nowoczesnej odsłonie, a przede wszystkim w elektrycznej wersji. Ale zastanawiasz się pewnie, jak kupić tak duże i komfortowe auto, nie obciążając zbytnio budżetu. Mamy na to sposób, czyli korzystne finansowanie, dzięki któremu nie musisz kupować samochodu, a mimo to możesz z niego korzystać.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.