Samochody elektryczne w miesięcznej racie od 1 013 złotych.

ID 3. Pure Performance

Volkswagen ID 3. Pure Performance

Futurystyczne auto, któremu trudno się oprzeć, jest teraz dostępne w doskonałej cenie. Dlaczego? By poszerzyć ofertę elektryków, Volkswagen Financial Services przygotował świetną ofertę, dzięki której ekologiczne auta są w zasięgu coraz większej liczby Polaków.

ID.3, model z mniejszym akumulatorem (45 kWh pojemności) i silnikiem o mocy 150 KM, można otrzymać w racie 1 580 złotych brutto* (RRSO 7,48%) lub na firmę 1 013 złotych netto*. Na co stać nowego ID.3 Pure Performance? Producent deklaruje zasięg do 349 km.

Jak go możesz naładować? Zarówno prądem stałym – z mocą 50 kW, jak i prądem zmiennym o mocy 7,2 kW.

Auto prezentuje się dość futurystycznie. Powinno trafić w gusta większości, a już na pewno fanów nowoczesnych technologii. Samochód oferuje nie tylko zaawansowany napęd, ale także wnętrze, które hojnie wyposażono w najnowsze rozwiązania technologiczne.

Skorzystaj z nowoczesnego finansowania od Volkswagen Financial Services, czyli leasingu lub kredytu z niską ratą. Przejdź do kalkulatora rat i oszacuj ratę według Twoich potrzeb.

ENYAQ iV 60

ŠKODA ENYAQ iV 60

Ulubiona marka samochodowa Polaków oferuje dynamiczną, elegancką i funkcjonalną ŠKODĘ dla klientów indywidualnych w racie 1 841 złotych netto* zł (RRSO 7,48%), natomiast na firmę rata wynosi 1 362 złotych. Czego możesz oczekiwać, wsiadając do ŠKODY ENYAQ iV 60? Przede wszystkim należy wiedzieć, że w aucie zainstalowano baterię o pojemności 62 kWh. Moc całkowita, którą oferuje model wynosi 179 koni mechanicznych. Jak daleko można zajechać na jednym ładowaniu? Do 412 kilometrów. Do 100 km/h można przyspieszyć w 8,7 sekundy.
Komfort jazdy podnosi standardowe wyposażenie auta, w którym znaleźć można, m.in. system nawigacji, komplet systemów bezpieczeństwa, automatyczną klimatyzację, podstawowe światła ledowe oraz tylne czujniki parkowania.

Ustal dogodną wysokość raty, poprzez wkład własny, okres finansowania oraz roczną liczbę pokonywanych kilometrów. Dzięki tym parametrom skonfigurujesz w kalkulatorze niską ratę dla tego modelu.

Audi e-tron

Audi e-tron

Piękny design, niesamowity komfort i ekologia podczas jazdy. Tym luksusowym autem rozpędzisz się do setki w 6 sekund. Dzięki zainstalowaniu silników elektrycznych z przodu i z tyłu można było osiągnąć moc do 300 kW. To jednak nie wszystko. Korzystając z jednego ładowania możesz pokonać nawet 400 kilometrów. Naładowanie baterii może odbywać się zarówno z domowego gniazdka, jak i publicznej stacji ładowania.

Dodatkowo zyskujesz auto, które prezentuje się bardzo elegancko, a przy tym futurystycznie. Równie sporo oferuje innowacyjne wnętrze tego SUV-a.

Audi e-tron w doskonałej racie 1 661 złotych* zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Przejdź do kalkulatora – doprecyzuj parametry (wkład własny, okres finansowania oraz limit kilometrów) i skontaktuj się z nami.

*Wysokość miesięcznej raty została obliczona na podstawie następujących parametrów: wkład własny: 20%, liczba rat: 48 mies., roczny limit kilometrów: 20 tys.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.